פילוסופיה ומדע

מורים רבים, לא רק אחד נתון כי הפילוסופיה כרוך, בעיקרון, מודעות העימות רפלקסיבי למציאות, פרי שלו בא לידי ביטוי כמו כיבוש מאוד אישי. היקום מציג ראיות פיזיות לא רק המדע האחראי להפקת החוקים שלה; הוא גם, inconstancias, חידות, המסתורין, אי הוודאויות, cundido, אשר-על-כן כל מורה נותן הסבר שלו, בהנחה מיקום מסויים מאוד, המבטאת את התשובות שלהם. צפיות על היקום או לעולם לא בדיוק חוקי אוניברסלית (סלח את היתירות). ביטויים של החשיבה שלו, החל את דרכו מסוים של להסביר את העולם על ההקשר של תקופה היסטורית מסוימת שלהם. מורים רבים כל כך יכול לערב הלימוד או האזכור שתי גישות רבות כמו בתקופות היסטוריות של האנושות. כי כל רגע היסטורי מאז תשובות המסתורין לפי מידת חיוני הפירעון (חוכמה) ומדע מופעלים. על-פי אפלטון על מרקס לא רק בתקופות בינוני, אך מרובות הסבר של המציאות feints. למד אצל מורים רבים, כי זה אומר להשתתף הידע של האחר להאכיל את עצמו, השלולית בפרטים שלהם הבהרות של ההיסטוריה ואת התשוקות האנושיות.

תמיד, כמובן, לוקח בחשבון את squab של פילוסוף philosophize שואפת לפתח את הקריטריון שלך כי לא יהיו מספיק עם החזרה פשוטה של תיאוריות, כפי שעשו לך מורים אותם בכל העונות שלו. מערכות פילוסופיות שונות. האיש קובע את העידן או האיש שעה? האיש, לפי משאבים קוגניטיביים לספור שלה רגע היסטורי, מפתה את האניגמה בדרכם שלהם. חיים וקיום שלו, מוזר על הרגע ההיסטורי שלו, לבקש הבהרות. בקיומו הקודם של הוגים אחרים יכול להיות מנוף מלט עמדה חדשה לגבי העולם, אבל למעשה מערכת פילוסופית מגיב על הצורך שלו מוזרה זמן תגובה. יש לו ללמד פילוסופיה נחשבים כמו "מדע", "systematization" ואכיפתה של " עתיקה, אך היא עצמה כרוכה עמדה בוטה ואישי כלפי החיים.

הוא תמיד בזמן שלו. זה יהיה טיפשי להגיע בחוץ אנשים לחזור כמו תוכים סגור האקסיומות של דוקטרינות פילוסופיות אחרות, קוראים להם פילוסופים. מי כמו אפלטון מסביר את העולם נוכח בוודאי תהיה משהו טיפשי, יותר אם הוא מקבל הרעיון כי הוא פילוסוף (לעשות זאת מבלי להמתין כדי לחזור על אותם פילוסופים אלמנטלים אחרות להסביר את חייו על פי מיזוג, אש, אדמה או מים). הפילוסופיה ידע אישי. אמר לעיל: כל תבל, עמדה, אבל המערכת הפילוסופית. הפילוסופיה דיסציפלינה מדעית, כמו כימיה או פיזיקה לא נודע. מטמיע דרך חשיבה ולשפוט; לכבוש את השטחים חידתי עם תובנות אישיות. אין חוקים או כללים. יש פשוט חיים עם עמדות מתחשבים על קיומה. המדע שהנימה הידע המדעי והכללים שלה שייכים כולם. זה יכול להיות asible על ידי כל. הוא כמו יוניברסל, הנמדד כאשר השפה שלו ייחשב להגיע למרכזי שלהם. הוא אינו מעיד על המחויבות האישית הטמעה של החוקים שלה. מי לקחת את הכביש בידוד רגישים, להמשיג הרשומות שלהם. אין יצירתיות אין ודאות במעשה הרמת רקע תמונה שנשמרו repitencias שלהם. הפילוסופיה, לעומת זאת, היא עמדה כלפי החיים. צורה לתת הסבר על העובדה הקיום מרמזת על ההנחה של עמדה סובייקטיבית, שבו היצירתיות מגיע נכנס לפעולה כדי למצוא הסבר עולמות, במקביל מטאפיסיקאים של המציאות החיצוני הפיזי החוקר המדע.