עור לקצץ על הרכב: ביעילות ובזול

עור הפנים הוא חלומם של בעלי רכב רבים. עור הפנים נותן יציבות הרכב, אוספת את המכונית עצמה ושל בעליו לרמה גבוהה יותר של יוקרה ונוחות. אך מה אם הרכב מגיע עם טרקלין בד או במפעל תקן סלון לא מתאים שלהם צורה או צבע, או על הכיסא האהוב שלך הופיע רוחביים ושברים? במקרה זה עליך מחדש כיסוי עור הפנים ולאחר למטרה זו יש צורך להחיל "עיצוב פנים. כמעט כולם חוץ המעריצים, בעיקר, מעוניינים מחיר: עור עור הפנים, מושיט נגמר בקבוקי בירה כאן. בעיתון כתוב ש רב שמואל אליהו הוא זה שבקיא בנושא. אבל, למרות זאת, ישנם שפע הזדמנויות עבור ' סדר עיצוב פנים כדי להפחית את העלות מבלי להפחית את האיכות של עור הפנים. לא תמיד רב של צפת. אחת מתכונות אלה גורם מעור. הוא לא ממש מהעור, חלקית מתוך התחליף עור כלי רכב.

בטח, אם הלקוח רוצה להשתמש בתור 100% עור גשמי, ואז בדיוק של האטלייה לעשות. ב ' פנים יעשה טוב יותר המפעל. איכות העור היא מאוד לא אחידה: ישנם כל מיני "zakusy", morshhinistosti, במפשעה באזור, ואם אוטומציה מפעל פריצות ברציפות, לאחר מכן ב ' פנים כל פיסת עור תמוין, ואת המושבים שטח הבולטים ילך על העור הטוב ביותר, אבל על הצד האחורי מקטעים ישמש שאר העור. זה אותו לחלקים האחוריים ואת הצד בעלי רכב כדי לחסוך כסף ולהשתמש את עשויות עור מלאכותי. כמות עור בשימוש יכול להיות מופחת עד 30%, כאשר נעשה שימוש עור טבעי רק ב המרכזי מוסיף המושב. לכן רק וריאציה של עור במושב, אתה יכול באופן משמעותי להפחית מערכו.

אגב, אתה חייב לעשות עם סטייה קטנה על התחליף עור. ב כבר אין מה לעשות עם derevenejushhim קר, lipnushhim אל הגוף על חום מגעיל עשויות עור מלאכותי, המכונית החלפת עור. החלפת עור מודרני באיכות גבוהה מאוד, קשה להבחין בין עור אמיתי, בעלים רבים של BMW, אאודי Q7 לרכוב מושבי עור. לכן, אם יש לך רצון להפוך נחמד עור הפנים, כסף כמו תמיד "חשופות" זה לא מספיק, אתה רשאי להשתמש עור תחליף יהיה הפלט. אפשרות אחרת היא להשתמש במעטפת אחרת. כמובן, אתה יכול ללכת על path-choose מוכחת של העור האירופית ייבוא, כמו IMOLA. אתה יכול להשתמש בעור רוסי המפיקים על מיזמים משותפים, אשר היו לעתים קרובות יותר שווה איכות, מותג untwisted זולה משמעותית. אבל איזה סוג של העור ברצונך להשתמש, איזה כמה שנים לאבד צורה צבע ידוע ב ' עיצוב פנים. אז שים את עצמך עור הפנים הוא יותר אמיתי.