סרטי תדמית: עצות ספציפיות מימושה

מוצר וידאו, תהליך ייצור, או וידאו חינוכיות כמו מטרה להפגין את קיבולת מסוימת של מוצר או לחזק את נקודות המפתח של תהליך הייצור, בעוד התמקדו בדרך כלל מאוד ספציפי ההיבטים הטכניים של תהליכים, וכד' Moreover, חברה או ארגון וידאו מבוצע במטרה למשוך מספר רב של לקוחות פוטנציאלייםמי מסביר ומדגים את יכולת וקיבולת של החברה. א. סרטון תדמית משמשת בדרך כלל בירידים תעשייתי, משלחות סחר, או מועבר ללקוחות הפוטנציאליים, שרוצים לדעת יותר בפירוט את תשתית במנגנון הפנימי של החברה, גם משום שהם מתכננים הזמנה גדולה או השקעות, משום שלא יודעים יד ראשונה החברה או את איש הקשר הראשון שלך עם אותם. א. העצות הבאות חוקיות עבור הרוב של החברה, סרטי מוצר, באשר מוסדי או הדרכה, כפי שהם מתייחסים טכניקות של השפה אורקולי, אבל הם מיועדים במיוחד וידאו של חברה: 1.

לחשוב על סיפור. הוא מספר סיפור. בבקשה. לקחת לי טיול. דעתי מוכן מוקדם, פירושו וסיום. לא מדבר על המספרים החברה שלך. יש לי Excell על כך, תודה.

א. 2. לחשוב על אדם אחד. יש רק אדם אחד כי אתה צריך לחשוב על בעת עיצוב וידאו של חברה: Laa אדם (או האנשים) מי מהם הולך לשים הוידאו, מי ללכת לראות. הלקוחות שלך. נא, לשכוח מנסה להיות מרוצה הצ'יף, המזכירות או האיחוד. לחשוב על הלקוח. א. 3. לחשוב על משהו קצר. סיפור באמת בלתי נשכח הולך ארוך. אנחנו לא רוצים לצופים והסתכלתי על השעון או חושב shrews. לתפוס את הקהל ולשמור אותו קשוב גם בווידאו החברה שלך. א. 4. לחשוב על האמת. לעומת זאת, חברת טבע בהחלט מבין את הסיפור. אנשים להיות מודעים חצי אמיתות exaggerations, שקרים. אמינות מוכרים. א. 5. לחשוב על מפיק טוב. קבל המפיק הכי טוב של videoo כפי שאתה יכול. למצוא מפיק בהתלהבות, ניסיון עם ברור רעיונות יהיו להיט הסופי עבור וידאו של חברה טובה. א. 6. לחשוב על הרגש. E של רגש, של אנרגיה, התלהבות. הוידאו משקף את הרגש כמו כל מדיום אחר. נצלו זאת. השאר שלך dossiers, מסמכי Pdf ודמויות מן הסרטון החברה. או כמו הרבה, היא משתמשת משעשע במשורה. א. 7. לחשוב על הלקוחות הנוכחי שלך. לקוחותיך actualies יכול גם לספר את הסיפור שלך. נותנת להם את המילה ולתת להם להיות להם כי מדבר גם על זה. מופיעים יטענו אובייקטיבי ולא מנומסים, conbrara וידאו חברה שלך הרבה שלוות גדול. א. 8. לחשוב על משהו מזדמנים. האם יש לך את החברה ואפילו כמה רגע אגבי? עד חברות מאופק יותר יש כמה רווחים עבור אדם נינוחה ומהנה, רגע. באותו הרגע, סרטון תדמית שלך יהיה לפתות את הקהל שלך. א. 9. לחשוב על 30. אם הסרטון החברה ארוך (אשר לא מומלץ) משנים את הקצב, הודעה, מוסיקה, תוכן, כל שלושים שניות. זה יגרום מראה וידאו 10 דקות כמו 5. נפרד לתוך מספר פרקים עם זוויות ראייה חדשות ורעיונות. 10. לחשוב על עיצוב: הוידאו הוא מאוד נזיל. וידאו הגדול של חברה שונה ערימה אחת בעיצוב, בבירות, אפקטים. לתפוס למציג ומציעות לך תמונה של חברת עוצמה. נולים תחרות! א. כפי שאתה רואה, יש טריקים רבים. אלה ועוד רבים. נצלו שלנו וניסיון שלנו. laa ב יש ניסיון רב מימוש אורקולי. ב- eocontraras אתר האינטרנט שלנו כלי דעה לה הינה חברה מובילה בתחום שירותי האודיו לחברות. יש תשתית של הדור האחרון, צוות אנוש מיומנים ביותר.