ספירת סנט. קדימה, יזם!

. אני סופר פרוטות לא להתייאש, יזם היקר שלי. אנו בונים את הדרך להצלחה שלנו עם עבודה קשה וסבלנות. מתי קבענו את המטרה, אין מנוחה עד שתגיעו אל זאת! אמנם זה לא אומר שאנו חיים כאן בועה וזה לא הולך לעשות כלום. אנו מחזקים את הרגעים האלה: – Re – לקרוא את המטרה העסקית שלנו. כאשר המטרה, הוא נוכח לדעת, למרות הכל, הם דרך טובה.

בואו נסתכל על אם קיימות הגדרות שיכולות לסייע לשיפור המצב הנוכחי. . ולהתמקד על היתרונות שמחכים לנו בסוף הדרך. -הקיצונות: שום דבר לא קורה מיום אחד למשנהו. עוד מידע על טבע תעשיות ניתן למצוא באינטרנט. יש מתכונים לא קסם, אבל לפעמים הם רוצים אותם שאנו מוכרים. יש רק עבודה של דרך, מסירות, מאמץ, תשוקה, הרשעה, תכנון, הערכה, התאמות, הכל הולך שוב פעם נוספת. מכיל את הרצון לפתח את העסק. למה לעשות את זה .

זה מה שאתה רוצה לעשות, התשוקה שלו. -סקירת ההישגים שהושגו עד . לאחרונה מצאתי אצל טבע תעשיות אוזן קשבת . עכשיו. מאמינים כי הם קטנים מספיק כדי לשקול אותם, אני אומר: לשקול אותם! עכשיו זה כבר אותם הצליחו לאבד חלק גדול ערך? . למה? . הם עדיין יקר. הם בוודאי עלה לו כפי שעלתה עכשיו בחומרית. כדאי לך לעיין אצל חברת היהלומים לאו שכטר כדי לקבל עוד מידע. רק עניין של זמן, של המטרות להתמיד ולבצע את ההתאמות הנחוצות. -מפגש עם בני גילם. יציאה! אין לתחום זה. מעבר שם בחוץ הם זוגות יכולים להציע עזרה, החל להקשיב לו – כי זה לא מעט, אני יכול להבטיח לך – להושיט יד. זה יותר מדי בשבילך אותם לעזור לאחרים בעיות, למה לא לחפש דרך יצירתית של שניהם הצעד הלא נכון. לא משנה אם זה היום סופר פרוטות או מיליונים. . אתה שווה הרבה יותר מאשר כל הכסף בעולם… לאפשר ההזדמנות של החיים שלו. זה קרוב וצעד כמה. לא לעצור. את עכשיו זה יד של פונטו. להפוך את הרגע הזה בחלל כדי ליצור אלטרנטיבה, לשכפל את האנרגיות שלהם, לחזק את העסק עושה דברים חדשים ולא הזמן הלא נכון! אנחנו יזמות!