&Quot; סוכר תינוקות &Quot; של האיטי

אותם סוכר-Babiesa של האיטי = לאן, אני תוהה פעמים רבות, כדי לקבל את הרוע, את שאיפותיו של אותם גברים? במאמר זה, כלומר אסון נורא למי להתקשר לוס סוכר תינוקות-האם האיטי, ילדים בין הגילאים 7 עד 10 anosa המוביל אל סנטו דומינגו לעבוד בטנדרים קנה סוכר. להתייחס אליהם כמו חיות, ללא כל סוג של חמלה, ביום אחד בלבד $0.60 סנט (מטבע דומיניקני בתשלום ב) – צלחת אומלל ו- a של אוכל.-להפוך אותם עובדים 10-12 שעות ביום, עם רק הפסקה של-20 דקות, – לאכול את הארוחה אומלל בהתחשב. – שמתייחסים אליהם כמו עבדים נכון – אצבע הם מדברים על יצורים מ-7 עד 10 שנים אין שום דרך להגן על עצמם. זה כמעט בלתי אפשרי לדמיין שדבר כזה יכול לקרות בעידן הנוכחי של 2009 רוב הילדים האלה לעבוד בלי נעליים בתחומי durosa סנט דומיניק, ומגן אומללות בגדים לא לוח קשיח שמש או גשם. יש את זה לישון באדמה קשה מהם, הבקתות של maderaa שבו אותם לשמור על שני עד שישי, כאשר אותם נושאים של הסגרת משאיות להאיטי ולהחזיר אותם כדי לאסוף אותם ביום ראשון בלילה, כדי להתחיל את היום החדש של Lunes.a הבא זה היא התעללות איומה, bochornosoa מהם זכויות אדם, יצורים חסרי אונים. גרוע יותר כאשר בתקופת העבדות.-לכל זה מאפשר לו הממשלה של סנט דומיניק מאת סכומי כסף גדולים להביא את Fanjul, החברות azucarerasa עשירים עכשיו Vicini.

ההיסטוריה היא נורא, וארוך -אבל כבר sacarona הסרט התיעודי עשה, הפיק וביים על ידי מפיק סראנו איימי. סרטים Documental הוא מסייר בעולם, והיא היא יצירת מודעות זו התעללות בלתי נסלח, יותר מה קרה בזמנו של עבדות-תיעודי כזה גרוע (מתוך 95 דקות), כבר זכה במספר פרסים. ignominy הזה זה descubrieon איימי סראנו (מפיק של סרטים, סרטים דוקומנטריים וגם העיתונאי),-יה ארמנדו Valladares (זה היה אסיר פוליטי קובני על ידי שנים רבות) היום יום הוא השגריר מהם זכויות האדם של האו ם (האו ם) או האומות המאוחדות. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. אותם היו אשר הלם זה ברבריות באחד נסיעתם הרפובליקה הדומיניקנית.-סראנו איימי , מעמיד בסכנה חיים משלו, הצליחו להפוך את הסרט התיעודי של 95 דקות, סוד בתוך ועל גבם של נציג של הממשלה. הדומיניקנית., שבו מוצג, בפירוט, המצב אילו יצורים חיים, כאשר הם מתייחסים אליהם, ואיך הם עובדים. אפילו מראה התעבורה של ילדים על משאיות מהצבא דומיניקני.

Documentala הזה יש הכדורסלנים בעולם, זכה האינסופית של premios.a אבל החשוב ביותר הוא התגובה של העולם הזה האכזריים.-באו ם (האו ם) קיבלה מיליוני מכתבים, הודעות דואר אלקטרוני והודעות על אותו, ועכשיו הם לוקחים את הצעדים הדרושים כדי לסיים התעללות איומה זו נגד ילדים חסרי ישע.-איימי לה גברת פרננדז קיבל מספר איומים, ביתו בחיים ניו אורלינס מוקף מאבטחים, מצלמות, כל דעה צוותים של אבטחה, כדי להיות מסוגל להגן על חייו. בהזדמנויות שונות, כאשר הוא הלך למצגת של הסרט התיעודי במדינות שונות, יש כבר לפינה ואיים במוות על ידי. היו אסון של תעשיית הסוכר. כמו אנה פאריס, donde? היה על סף איבוד החיים '.-לא רשאים לחזור laa נציג. הרפובליקה הדומיניקנית, כי זה הוכרז בתור אדם בלתי-רצויה – נדחית האשרה. כמה אנשים בעולם ידע על המצב הזה, מאז הכל היה מאורגן כמו סוד נוסף כדי למנוע גילוי של הלואה quea כבר, סוף סוף הגיע האור. – כל זה נוגד את כל חוקי זכויות האדם-, מאז אנחנו מדברים על ילדים, ninasa מ- 7 ל- 10 שנים העתיקה.-אני גם תוהה רחוק יקבל את שאיפותיו של גברים, אשר נוגד כל העיצובים של אלוהים-הרבה הגענו? כבר היינו בני אדם, להיות בעלי חיים פשוטים, כי הדבר היחיד שמעניין אותנו הוא קילל כסף או זהב? א. אנחנו כבר מרגישים את האהבה השכן, אשר שניהם הטיף Jesucristo בקיצור שלהם להישאר על כדור הארץ? או שזה כבר לא מרגיש חרטה פחות על כל הזוועות שבוצעו בעולם הזה, כל יום? איפה היה הכבוד, כואב את, את האנושיות והאהבה לשכנה? Casosa מעין אלה, הם אלה אשר מזיז אותי, להוביל אותי לכתוב.-כל מי יש לנו תודעה, אנחנו צריכים להתאחד, הזוועות הללו חוזרים על עצמם כדי למנוע את קנה הנשימה.-רק אלוהים יכול לשפוט אותנו, אך הפעם יבואו, במוקדם או במאוחר. א Torriente של אווה דיאז Feb. 9, 2009 סופר פוליטי, המשפחה ונושאים אחרים.