ניתוח של יעל, נציג, המגבר, שוק, ANT3, AVZ, FER, S & P

ניתוח טכני של ה-35 יעל עדיין יש כוח, המגמה היא ברורה כלפי מעלה. אם מסתכלים על התרשים שבועי שאנו רואים מספר הפניות מצביעים על כך, לעת עתה, עולה אפשר להמשיך. בנקודות 13,600 מהמצודה רחבת משולשת; יש להיות להתגבר המרבי הקודם ב- 15.550 נקודות; עוצמת הקול על עליית מלווה; חסרים ערכים רבים על ידי הצטרפות תנועה זו (המגזר הבנקאי)… . אנו קרובים 15.700, איפה "הם משקיפים" מספר הפניות שגורמים לנו להיות זהיר, אך המחיר שולח כעת שורית.

תמשיך עם תמיכה ב- 15.300 נקודות. Repsol YPF שורית ניתוח טכני ללא היסוס. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . מראה את זה גרף שבועי היקף לטווח ארוך. כן-לא להיות במים של Borage ולראות כי לעתים קרובות לא בקורלציה עם עלייתו בשמן, עליך לאשר את המומנטום הנוכחי עם התגברות מכריע של 28 יורו. כן את זה ואני מחזק, 30 יורו להיות כנראה תנצח ללא מאמץ.

ניתוח טכני של ביצוע חיתוך אנטנה 3 ערך… "כואב", אבל אנחנו רואים בתרשים שבועי. כמו שום דבר לא השתנה. At מהרגע שהמנחה ברור, שגם נגד נוכל להוסיף בסוף השבוע היה רע. אלא אם כן אתה לאשר את הרצפה על 12 יורו ולראות את זה להקפיץ מעבר 14 ועם נפח הקונה המלווה, הרמה לא תבקש להזין הכותרת. נכון שזה מאוד oversold אבל תרחיש זה קורה מאיבוד 16, עדיין נפל עוד 25%. ניתוח טכני זהיר תנועת Avanzit, חזק מאוד בחיפוש אחר 5.90 יורו כדי לשבור את הטווח כמו זה בין התנועות האחרונות. כשתגיעו לאזור זה היא הותירה את הנייר, אבל למרות זאת זה תמיד אשמור אותו מסחר מעל 5.30 יורו. ניתוח טכני של צינורות מורכב בתוך ערוץ שורית מושלם בטווח הקצר, רק הנוכחות של 5.60 יורו הוא מאט את התקדמותו, למעשה היה משא ומתן הרבה תפקידים בסביבות אלה. שמור ועצירה 5.20. כן מתגבר על עמידות 5.60 ללכת 5.90-6 יורו עם הרבה מהירות. ניתוח טכני של קרנצברג ארך מספר שבועות בטווח צר, עם התנהגות מייאש לאחר שבירת הלהקה העליון של התעלה הדובית. הוא עשה מספר תנועות של הזז לאזור זה, סוף סוף בפגישה ביום שישי ביצע את הטווח ואת עוצמת הקול המלווה את הדחף. מעל האזור שיכול לעצור את ההסלמה היא ב- 13,70 יורו. שמור עצירה 12.09. ניתוח טכני של Ferrovial מנסה לאשר כתף ראש כתף הפוכה, אז צריך התרומות מעל 65 יורו. על-פי אמצעי האחסון חזקה נסחרת מינימום שנראה מפתיע יכול להצליח ולהיות תחזיות שורית עלול להוביל הכותרת 73 יורו לסביבות בשבועות הקרובים. בכל מקרה אנחנו חייבים לא להתעלם הסוגריים המרובעים. במקרה זה, חתכים צריך לא להעמיק מעבר 55.90 למרות שזה להיות כבר מראה סימנים של חולשה מצטט מתחת 56,90 יורו. ניתוח טכני של התמיכה S & P500 קיימת בסביבות 1.490 עבד ויש מדד אור ירוק עבור תנופה חדשה לכיוון האזור של הפסגות בשנת 1570, מעל הפס מאיטה את ההתקדמות של המדד מוגבל התנועה הנוכחי בסביבות 1,600 נקודות. היום קרוב שבועי מעל נקודות 1.523 יהיה אידיאלי.