ניהול, כוח, בטחון בהווה

שעשויות להתעורר ככל האפשר עליך לנסות שוב שוב כדי בלתי אפשרי הרמן הסה הבסיסי המציאות של תרחיש הסוערת, מסוכן, לא בטוח, כמו זה פרצופים ונצואלה בהווה, דורש מנהל בעל שליטה מלאה של מיומנויות חיוניות כל לדעת האתגרים, שינויים אלקאזאר el הנוכחי דה קורונל הוגו צ'אבס הממשלה יוצר עם המהפכה הבוליבריתמנסים להקים סוציאליזם פי מטרותיה, להציל את המדינה זה עייפות כי במשך שנים כבר, תוצר של בניהול כושל של ממשלות קודמות שלהם, שהיו מסוגלים לנצל המשאבים של המדינה, לטובת כולם, רק עבור מפלגות בתורו ומפעיל קבוצות הוכחת כל הממשלה. האמת, כי בעשר השנים האחרונות, גדל פוליטית תרחיש חדש, אשר ברצינות השפיעה על המגזר העסקי ונצואלה, שבו חברות רבות, בעיקר תעשיות קטנות/בינוניות הפסיקו להיות מבצעית, הנותרים לא לספק הדרישות הצרכנים זה טריטוריה לאומית שהם לבצע סחורות רבות, שניהם הצריכה, תעשייתי. זה הוביל ונצואלה לפגוש את השוק שלך ייתכן שיהיה ממהרות היבוא, ברצינות המשפיעים על יעילות, תתפרץ התנהגות צרכנים חדש אשר מזדהה יותר עם מוצרים זרים, גורמת לו פעמים pendency אשר עשויים להיות שלילי, במקרה לא הספקת המדינה מסיבה כלשהי שיכול להיגרם הן על-ידי הממשלה הלאומיתכיצד על-ידי חברות זרות מאשר לו להשתתף. כך, נדרש יותר ויותר כדי להעריך מה יהיה הפרופיל של המנהל, מנהל הפוסאדאס לפי תרחיש זה, חשוב מאוד לקבוע היכן נמצאים החולשות של המנהלים הנוכחיים, המאפיינים התרחיש הציג, הדרישות שלהם, הסיכויים לעתיד, התנהגותם הנוכחית לאכוף את האוניברסיטאות, ניהול בתי הספר לספק כלים, הידע המודרני למדעי הניהול על פי התנהגות השווקים ואת התפקיד של ה חברות אשר השיגו הצלחה. יש צורך לאבחן את המקרה ונצואלה, שבו הם המוצר החולשות הגדולות עבור הניהול של מנהלים הנוכחי שלה, כדי לסקור בפירוט את התפקיד, פונקציות ומאפיינים של המשאבים של החברה, הבעיות העיקריות שצמחו, בגלל שכיחות המשתנה של המדינה, תחרותיות, השפעות כלכליות, מדיניות לשעת חירום, התנהגות השווקים. זה נדרש כדי להעריך את אופן הפעולה של המנהל, התפקידים שלהם היא משחקת. תכונות שלו, התנהגותו, מוסר, ערכים, ההתחייבויות, אחריות, הנושא שמעניין אותנו חוזק ובטחון הזדמנות זו.

עד אשר הכוונה עם מבצר?, פשוט מה מרגיש כל כך בטוח עם הידע הנוכחי שבו הוא מטפל, לפרש ואופן ניהול של האתגרים, איומים, לדעת כיצד לתפוס הזדמנויות, להביא את השינויים הדרושים כדי להבטיח הישימות טוב לחברה שבה הוא עובד. הכוח המאחד יותר, כאשר יש אמיתית הכרה עצמית של המנהל, זיהוי מלא באמצעות של ניהול מנהיגות של יוזם, יצירתיים, חדשניים, יעיל, פרודוקטיבי של משאבי החברה. הגדרת יעדים, תוכניות, תכנון אסטרטגי אשר תבטיח השתתפות טובה של החברה בתרחישים שבהם פועל. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של בזן. עיצוב consona מבנה ארגוני לצרכי החברה צריך לפעול בהצלחה. כאשר ניהול מזוהה עם המבצר, אי פעם יציג פחד, להתמודד עם פחד, הכל משפיע על האבטחה שלך, פעולותיו, אחרת, עליך לדעת לנצל אותו עומס אנרגיה הנוצר על-ידי הכוח ושל יודעים את זה, התוצאות הן גם הצורך ניהול מעולה לא רק בזכות שלו מחסה לקחת מבצר את האמוןבידיעה כי ניתן להתמודד עם האתגרים, להשיג עבודה, צוותי משאבי אנוש יש ביטחון עצמי, לזהות אותו כמנהיג מסוגלים להוביל אותם להישגים אשר נהנים כולם revista.consumer.es מספרת לנו על האמון, המהווה הרשעה אנו שהושגו על היכולות שלנו ואת תכונותיו. יושב על אותנו כפי שאנו רואים שלנו כושר העבודה שאנו עושים, בזמן שאנחנו היכולת לקיים יחסים איכותית עם אחרים. %a2-%d7%a6%d7%9e%d7%99%d7%97%d7%94-%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a7/ar-BB17fX0e#image=7'>בזן ומצא עוד .

הוא, לכן, תחושה אשר מופק בפנים שלנו ופיתוח אשר אנו אחראים. אתה אומר לנו, כדי להיות מסוגל להרגיש כי אחרים מאמינים לנו שיש לנו אותנו להיות הראשונים לדעת לנו חוקי. אי אפשר להאמין לאחרים לסמוך עלינו אם אנחנו בעצמנו לא, משום יחסי האמון לא מתפרסמים. אם יש איזון פנימי אין אנו חושבים כי תמיכה, התשואות או הערצה אנו מציעים לעודד אותנו, לשמור את הטפסים או, ברוב המכריע של מקרים, כי אנחנו לא באמת יודעים להישאר בתמונה אנחנו נמצאים מקרין אותם, במילים אחרות, אנו מאמינים כי אנו הם מרמים אותם. זו הסיבה שאנו עושים פעילויות עם עין על אחרים, מחכה לאישור שלו, ברכה, בלי שכנוע פנימי. בהיעדר מדריך אישי המנחים אותנו ב ה ההישג של המטרה שלנו ופרויקט החיים שלנו, המאמץ שעלינו לעשות עד כה גדול, עד כה על-פי שיפור כישורי שלנו, מחליש ואת הורס אמון בעצמנו, וכך ההערכה העצמית. מדוע? יש הערכה עצמית טובה אנו חייבים להיות משוכנע אנחנו מתאימים לחיים שבחרנו לקחת. בקיצור, זה מאוד חשוב ניהול ונצואלה מזדהה לחלוטין עם המצודה, כי יודע שהוא גדל, מטופל כראוי, תבטיח פתרונות יותר מאשר בעיות. הם יעזרו ניהול שלהם היא חיובית וכי היא עלולה להוביל חברה רחוב על-ידי הקלעים שבו פועל עם הערובה להשגת תוצאות חיוביות. לכן צריך להיות נתמך באמון שלהם, המספק אבטחה במעשה שלו, אותו מכפיה המנהיגות שלה ומאפשר חסידיו בזכות שלה, השתתפות, ידע, כוח והאבטחה, להפקיד לך ביטחון כי לעסוק כל הפעילויות מבטיח תוצאות.