מקור חיים על כדור הארץ

אני חושב כי היקום נוצר מעולם, את הצוואר היה עיקרון, זה אינסופי בזמן ובמרחב. אני חושב כי יש אלוהים הבורא הקובע את חוקי הטבע, כי דבר שקיים הגיעה לידי קיום מסיבות טבעיות. אני חושב כי חוקי הטבע גרם גושים, קמטים, קפלי בשוגג במבנה של החלל שנוצר כל החלקיקים היסודיים הקיימים ביקום. אני חושב כי כל החלקיקים האלמנטריים האלו כל החלקיקים היסודיים קובצו ליצירת פרוטונים, אלקטרונים, נויטרונים חלקיקים דומים אחרים, ולא חלקיקים אלה דחף על ידי כוחות מסוימים של הטבע, למזג את אטומי המימן טופס זה מאוכלס היקום כולו. באזורים מסוימים של היקום היו צפופה יותר מאחרים, החלו למשוך את האטומים של אזורים פחות צפוף להרכיב אשכולות גזי שונים, שיש בנפח גדול יותר מאשר האזור הסובב.

כמה אשכולות הפך כה גדולה את הלחץ בתוך בא אל הקצוות עצום, שני אטומי המימן בא לישון קצת עם אחרים בתגובה תרמו הציתו הכוכבים הראשונים של היקום, של התפצלות של אטומי המימן היו בנוי אטומים כבדים, הליום, ליתיום, פחמן, חמצן, ברזל, כל האטומים המהווים חלק הגוף שלנו, את הבגדים שלנו, הבתים שלנו, הכוכב שלנו. הכוכבים בנוי מיליארדים של שנים מאוחר יותר היה לידה דומה, אבל נתנו את הנסיבות זה ב condensations הסמוך של אטומים כבדים, חלקם כל כך גדול זה נתן מקור לכוכבים המלוות את הכוכבים נוצרו. שישה מיליארד שנים החלו לדחוס את השמש, ואת שלה מרוכז סביב כוכבי לכת שונים, שאחד מהם הוא כדור הארץ. ארבע אלף חמש מאות מיליון שנים לפני כדור הארץ היה כדור ליבון של סלע מותך כל הזמן מופגז על ידי מטאוריטים. במהלך 2-3 מיליארד שנים על פני השטח של כדור הארץ היו תגובות כימיות רציפה והוליד מולקולות מורכבות יותר. בערך שני מיליון אלף בני שנים נוצרו רחמים כלפי החוקים של כימיה, פיזיקה ומולקולות אקראית, היכולת שכפול עצמי, ובכך שילדה וירוסים הראשון. במהלך מיליארדי שנים מאותם וירוסים הראשון התפשטה בכל פינה של כדור הארץ שבו יכול היה לשרוד מנסה שילובים חדשים של חומר כימי ו מולקולרית עד אחרי מיליונים, ביליונים, טריליונים של ניסויים, נוצר התא החי הראשון. החיים התפתח במהירות כדי לתת מקום, רק שמונה מאות מיליון שנים ל הראשון אורגניזמים רב תאיים, רק 200 מיליון שנים מאוחר יותר היו אלפי מינים שונים מאכלס את עומק הים ותחילת כיבוש כדור הארץ.

מיליוני מינים החי והצומח שהתעוררו, שכבש את מגרש של כדור הארץ, נאבקו למען ההישרדות של אלפי או מיליוני שנים, ואז הם נכחדו עוזב את אתר כדי להגיח מינים חדשים, ניסויים חדשים של הטבע. פחות ממאה אלף שנים למד זן של קופים לשרוד ייצור כלים המחליפים את הציפורניים ואת השרירים חסר, מין זה פיתח שפה אפשר לו לקיים תקשורת עם עמיתיהם כדי לשפר את תנאי חייהם, להעביר הלאה את הידע שלהם הדורות הבאים. השפה נתן לאיש הרבה יותר מאשר אמצעי תקשורת, גם נתן לו את האמצעים לתאר את העולם הסובב אותו.