מסטיסים של סוסים הנשמה…

סוס crossbred הנשמה היום 28 ביולי נפגשו חודש אחד של המהפכה הצבאית בהונדורס, מאותו הרגע את Hondurans, הונדורס הם באבל, חיים כמו מחנות הריכוז, ועוצר בדרך כלל בלילה. בא לי בראש, ולא לפי סדר כרונולוגי את האירועים הבאים: חסר חמש דקות עד השעה 6 בבוקר, כמה תחנות רדיו דיווחה כי נשיא הרפובליקה נחטפה. היו להם הצבאי ¦ הוא הפיכה של המדינה ¦se שמועה queditoa voces.a ¦entre בדיוק אליהם 7:30 של המחר הוסר או לחתוך את האור ואת דקות ולאחר מכן החלו מטוסים לעוף מעל העיר במעגלים. כנפיים קשה של מסוקים החלו להתעורר אל השכנים ששכב עדיין. זה היה ב9: 30 בבוקר ו ברחובות היו אנשים מכל הגילאים אשר היו חנויות קניות, ברגע האחרון או בשווקים הסמוך במהירות,:-כדי להיות בטוח של נושאים: לחם, מים, נרות, גפרורים, סוללות, משומר, גז, פחמן ¦ תוך שורות ארוכות שבוצעו עבור כניסה של אחד על אחד, או 2 ב 2. בשעה 11:10 בא אור וחדשות הבינלאומית CNN, שידור החדשות של ההפיכה ברגע האחרון של המדינה בהונדורס עד אומתו שמועות.

ושמות כמו רומיאו ואסקס הבובות של הבורגנות החלו להישמע כמו המנהלים של עובדה זו. Zelaya מנואל רוסאלס הנשיא החוקתי של כל הונדורס האלה, מהם הונדורס, נולד בפיג'מה אל סן חוסה, קוסטה ריקה. הנשיא של קוסטה ריקה באוסקר rias, אמר שלו התכחשות מוחלטת כנגד ההתקפה על הדמוקרטיה. בשעה 11:30 הנשיא החוקתי של הונדורס מציע עדות של מה שקרה Teletica מקושר עם CNN. לא תמיד נפתלי בנט. הנשיא אוסקר rias מבקש להתלוות אליו לפגישה כדי שהתקיים הנשיאים מרכז אמריקה סיקה. מבט בדירה בקומה השלישית, שמתי לב טגוסיגלפה עם תלתלים שחורים עשן ב 90 מעלות, במספר נקודות בבירה, שריפת צמיגים כסימן של חוסר שביעות רצון, אי נוחות החלה. בזמן המקומי ערוצי הטלוויזיה המשודר כדורגל, ציורים אנימציה, וכו '. לפחות מבזק חדשות, כבר במחזור בינלאומית.

זה 12:58 שנקרא כל ערוצי באמצעות כבל, הלאומי ואת מוקדי להתאגד כחברה היא הרשת הלאומית כי מן הקונגרס הלאומי של הרפובליקה, הציג מכתב התפטרות של Zelaya הנשיא זה בזמנו נדחתה באמצעות Teletica ו- CNN על ידי הפה של הנשיא החוקתית של הונדורס. מכתב שווא אלה היו עדות ממשלת דה-פקטו, שלקח את צעדיו הראשונים תחת הפרה ועם כל הכבוד את השלמות הפיזית, הנפשית והמוסרית של אזרח. ארטה התחת 68.-לכל אדם יש את הזכות כבוד שלהם שלמות פיזית, נפשית ומוסרית. אף אחד לא צריך להיות נתון עונשים, עינויים, או ענישה אכזריים, בלתי אנושיים או משפילים. כל אדם נשלל ממנו זה יטופלו בכבוד בשל בכבוד האדם. תחת בגידה ושל expatriation. סעיף 102.-הונדורס לא ייתכן מהגרים או מועברות על-ידי השלטונות למצב בחו ל. תחת בהפרת החוק למנוע מהנשיא החוקתית להגן על כל זה הוא האשים. ארטה התחת 82.-הזכות של ההגנה הוא כאסור בפגיעה. נמוך גניבה או החרמה של הטובין של האזרחים. ארטה התחת 105.-היא אוסרת על החרמה של סחורות. המאפיין יכול לא להיות מוגבלת בכל דרך בשל פשע פוליטי. הזכות לתבוע את המאפיין המופקעים הוא והנצחיות. תחת הדיכוי של חופש הביטוי, לצנזר והטרידה מדיה כגון Globo רדיו ו- Cholusat (ערוץ 36) סעיף 72.-הוא חינם הנפקת מחשבה בכל אמצעי פרסום, בלי צנזורה מוקדמת. הם אחראי בפני החוק אילו לרעה של זכות זו, אלו על ידי מדיה ישיר או עקיף להגביל או לעכב את התקשורת ואת זרימת רעיונות ודעות. תחת תוקפים משפחה וצוות, כדי למנוע כי הנשיא החוקתי ייפגש עם משפחתו הגבול של הידיים. ארטה התחת 76.-מובטחת הזכות לכבוד, כדי אישי, משפחתי הפרטיות ואת הדימוי העצמי. עוצר ערעור את התנועה החופשית של האזרחים. ארטה התחת 81.-לכל אדם יש את הזכות לנוע בחופשיות, לעזוב, הזן ולהישאר הטריטוריה הלאומית. אף אחד שאפשר להכריח מהלך בבית או מגורים, אבל במקרים מיוחדים ועם בדרישות החוק אומר. תחת ההתקפה של בריאות, מניעת המעבר של רופאים והגבול הצלב האדום כך הם לטפל בחולים. ארטה התחת 145.-מזהה את הזכות להגנה בריאות. זה בטח כל להשתתף קידום ושימור הבריאות האישית לבין הקהילה. המדינה יחזיק לסביבה נאותה להגן על בריאות העם. תחת הומניזציה חוסר כבוד כלפי התרבות, כאשר הוא מדבר על שריפת ספרים, militarization של העיתון של ספריות ארכיונים נבחרת. Arta תחת עושר 172-אנתרופולוגי, ארכיאולוגי, היסטורי ואמנותי של הונדורס הוא חלק המורשת התרבותית של האומה. חוק תקים את החוקים אשר לשמש בסיס שלהם שימור, שיקום, תחזוקה, פיצוי, אם בכלל. זוהי חובתם של כל Hondurans על מנת להבטיח את השימור ומניעת החטיפה שלו. אתרים של יופי טבעי, מונומנטים ואזורים שמורות, תהיה תחת. ההגנה של המדינה. הונדורס יש טורנדו הדמעות שלהם ב- punte משולשים חריפה מדמם זה תצוגה, espinan אותם כרטיסיות, הוצאת דיבה אותם תריסים, אותם sulcus, אותם contralatidos pro היום המוטרף של מטאוריטים, של גשם חומצי מסטיסים הסוסים rebalsamos את הנשמה של שתיקות, של חצרות הונדורס טגוסיגלפה. תואר ראשון בספרות פדגוגי אוניברסיטת NacionalFrancisco Moraz?n 1964. הנציג הבינלאומי של מהצד הפרואני Casa del Poeta בהונדורס. סופר בחינם כדי להפוך את הכרוז פידס של הונדורס. תעודת בוגר בשירה: סדנת בנייה וירטואלי ספרותי שהתמחה בשירה. ברצלונה ספרד. מתואמת על ידי: escritores.org / קורא מאיו 2003.