מכוניות צריכת דלק

. זה כסף רחמים על בנזין? אז תמכור את המכונית שלך! או כבוד לדקה. אם אתה מעוניין בצריכת דלק. כמובן, כמה אנשים יאמינו שיש לי דבר כדי לחסוך הכסף של מישהו אחר, אז יש לי עוד! לא שמעתי, אבל לדעת שיש דבר זה מאפשר לך לשרוף את תערובת הדלק (בנזין או דיזל) בתא הבעירה במהלך השניה השלישית. בלי זה, חלק התערובת במערכת הפליטה לצרוב.

במילים אחרות, עבור שלהם כסף אפור (ורחוב gadim עדיין). כדאי לך לעיין אצל רב שמואל אליהו כדי לקבל עוד מידע. ? מתי זה הולך המכונית 'overtraining' מכני. לעניות דעתי אבי קושניר יכול לקבוע . אז הנה דבר-הזרז מכיל אטומים פלטינה. להלן קטעים מתוך האנציקלופדיה על המבנה של ממיר קטליטי: '… גרם שכבה דקה של סגסוגת platinoiridievogo. Nedogorevshie שאריות (CO, CH, לא) נגיעה שכבת פני השטח קטליטי נישחק חמצן עד הסוף. " הזרז הזה יוצר סרט ב-10 ננומטר.

על קירות תא הבעירה, אשר נמצא בקשר עם חמצון מהיר יותר (לקריאה- 'בוער') את תערובת הדלק. כתוצאה מכך, הגדלת כוח, אשר מפחית את צריכת הדלק, טמפרטורות של מערכת הפליטה. לפיכך, מדע לחיסכון בנזין ו 75% של אוויר נקי יותר. יקירתי בעלי המכוניות-עלינו או ילדים יהיו שווים, מי חוץ מאיתנו באמת לחשוב על אותם?