מטרות חכם חלק 5

עם כל היתרונות שאנו מקבלים לקבוע יעדים חכם ולכתוב אותם, ?por מה 95% מהאוכלוסייה אינה? התשובה היא כי רוב האנשים לא יודעים את החשיבות של הגדרת מטרות, וגם מי מכיר אותו, הם נעצרו על ידי הדיפה. בואו נסתכל על חלק המנעולים האלו… 1. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. לא לקבל, ליטול אחריות אישית על החיים שלהם: הצעד הראשון להצלחה אישית הוא 100% אחריות על החיים שלך. זמן להמשיך לחיות כמו קורבן, שלא ברצינות בעת כתיבת המטרות שלך. מי נכשל בחייו תמיד מוצאת תירוצים, הסקת מסקנות זה מאז כמה אירועים שהם מחוץ לשליטתך – כגון האקלים, אובדן יקיריהם, וכו '…

-הכל חייב להיות מחוץ לשליטתך, ולכן ?para לקחת את התפקיד של מנסה לשלוט בהם? אנשים כאלה תמיד למצוא את מי להאשים על חוסר הצלחה. אלה אנשים לא מבינים את זה, אמנם נכון כי אתה לא יכול לשלוט הטמפרטורה, כן יכול לשלוט בסוג של השמלה המשתמשת. הם לעתים קרובות מבולבל עם אמונות דתיות, חושב כי הכל נקבע מראש. הם מתעלמים מהעובדה כי למרות שיש חוק של גזירת הגורל, יש גם חוק של רצון חופשי. 2. המגמה תהיה על ידי החלום של חיים קלים וללא מאמץ: בכל המגזרים של החברה הוא האשליה של חיים ללא עבודה, הצלחה ללא חתירה, ליהנות מבלי לדאוג. האטרקציה של האשליה הזאת כל כך חזק.

כי זה היה הגורם העיקרי להצלחת סרטים כמו "הסוד" ו- "חוק המשיכה". כה חזק הוא לפעמים את הרצון על ידי זה ilusionque, או אפילו טרגדיות, כאב שלא יתואר לנהל שאנשים יהיו מודעים כמה מזיקה כי הציפיות הללו ניתן. ארל נייטינגייל, אחד מאבות תעשיית של עזרה עצמית, הוגה דעות ופילוסוף שאת תורתו השראה של מאות אלפי התמריצים, והפך מי המיליארדר הראשון בארצות הברית, היה מחברם של המפורסם "הסוד המוזר" שמע. ארל מסביר את הסיבה למה קראו שלהם עבודה רב מכר – יש תורגמו לעשרות שפות והוא נמכר ברחבי העולם – "הסוד" יותר זר, על ידי האירוניה כל אנו להיות מה שאנחנו חושבים. זה כבר הסביר בכתובים כל העולם הדתי, אז זה לא סוד. עדיין, זה מוזר כי לא כל אחד יודע את זה… כדי להמחיש נקודה זו, מניעת הרוב המכריע של אנשים לכתוב את המטרות שלך, להשאיר אותך עם מחשבה של האוזן זמיר: "מקבלים מה בעצלתיים, אבל מה בדיוק לנצח. התגמולים שלנו תמיד יהיה בפרופורציה לשירותים שלנו".