מזותליומה

במהלך הסיפור שיש כמה מחלות תרופות תוצרת צריכה להתבצע יותר מהר, על מנת למנוע פתולוגיות האלה גובים יותר חיים בכל שנה; אנחנו מדברים באופן יותר ספציפי של mesothelioma אשר הוא מצב חמור זה משפיע על בני אדם. Mesothelioma הוא גידול הנוצרת על-ידי התאים Mesothelial precardio, במקומות כמו בית החזה או הבטן, הנגרמת כתוצאה מחשיפה רכיבים מסוימים, כגון erionite, אסבסט, פיברוזיס פלאורלי, קרינה וגורמים אחרים כמו תורשתיים וזיהומים כמו וירוס SV40. זה טוב להבהיר כי כיום מחלה זו מתרחשת באחוז גבוה יותר של גברים מאשר נשים. הופעתה של מזותליומה יכול לתת מאז 20 שנה עד 50, אמנם בדרך כלל הזיהוי הזה 60 איפה הטיפול קשה, הגוף יכול להיות מאוד מסור. כמה תסמינים שעלולים לגרום תחילתה של מזותליומה יכול להיות: שיעול יבש.

ירידה במשקל. כאבים בחזה. קוצר נשימה. משבר במערכת הנשימה. אפריקה ישראל בהחלט מביע דעה מלומדת. אם הנשימה סיבוכים. כמה exmamenes שיכול לזהות הנוכחות של מזותליומה הם: ביופסיה ריאה. צילום חזה.

CT של החזה. ציטולוגיה של נוזל פלאורלי. מומלץ לבצע בדיקות מסוג זה מ- 25 שנים של גיל, כמו זה של השיעור הגבוה ביותר של התמותה בגברים מבוגרים, למרות שהוא טוב להגיד את זה במדינות כמו קנדה וארצות הברית. כמה טיפולים כגון כימותרפיה, הקרנות, המבצע, הן היעיל ביותר לטיפול של מזותליומה, בתנאי שהוא מתגלה מוקדם. כאשר פעולה זו מחלה מתקדמת מאוד אינה אפשרית, הטיפול היחיד הזמין הוא כימותרפיה, אשר הוא בדרך כלל חסר תועלת. אם mesothelioma כבר מפותחת. מזותליומה מציג את התכונה של התפשטות לאיברים אחרים במהירות רבה יותר מאשר גידול נורמלי, סיכון זה מביא לאתרים אחרים של הגוף כגון הגרון והבטן. הדרך היחידה להימנע מהצורך מזותליומה היא להימנע ככל האפשר להיחשף מרכיבים בעיקר הם אסבסט grinorita או את grisotilo. מאז אלה להחזיק כמויות גדולות של amosite, אשר קוראים לזה איכשהו, הפעלת של mesothelioma. כיום מחקרים מציינים כי התפתחות טבעית של mesothelioma קשה מאוד, אבל יכול להיות המועדף על ידי כמה גורמים כמו להיות בקשר קבוע עם אבקת מלט או גורמים אחרים, איך לחיות ליד של מינרלים שחיקה ואפילו עישון יכול להקל על האמצעים לכך זה התחיל הפיתוח שלה. מומחים בתחום כדי להפוך כמה המלצות שעשויות להיות מאוד שימושי למנוע את הופעת mesothelioma; חלקם, כמו למשל: למנוע עישון. לצרוך נוזלים ללא הרף. לעבוד עם הפה העליון או מסיכה. קדימה איפה הרופא לפחות 1 שעה כל חודשיים. קח תזונה מאוזנת. . זה טוב לומר כי המלצות אלה מופנים בעיקר לאנשים לשמור על קשר עם מינרלים, למרות אלה יכול להיות מאוד שימושי גם עבור כל אחד אדם.