מה אתה רוצה?

חושב שיש לך את החיים שאתה רוצה? איך אתה אותו תיארת? מה אתה מצייר מהחלומות שלך? ? מה רצונכם אם אתה שייך קבוצת אנשים שמתעלמים מה שאתה רוצה בחיים, מזל טוב ענק! רק בשביל לתת את הצעד הראשון שלך. עכשיו אתה רק צריך להתקדם. השלב הבא הוא לשאול את השאלות הנכונות: מה תחומי החיים שלי אינם משביעי רצון? איזה תשוקה לשנות או לשפר אותם? אני רוצה למה? מה זה שינויים אלה תורמים לחיים שלי? האם באמת מועיל בשבילי ובשביל שאר האנשים אני המקיפים? קדימה עם כלי חזק ושימושי. את רשימת משאלות על מתי שעשית את זה יהיה לך בידיים שלך את הצעד הראשון כדי לשלוט החיים שלך, לך תדע לאן ללכת. אתה תהיה שמח ובעלי מוטיבציה, כלי זה לא יאפשר לך לסטות מן הקורס שבחרת. . לענייננו, טבע הוא הכתובת בשבילך. בוא נראה מה הוא התהליך: לבחור מקום מתאים שבו להרגיש נוח ושקט. רשימה שבה מופיעים שלושים התשוקות שלך.

אל תדאג אם כולן לא באים אליך באופן שוטף כמו שחשבת. אני יכול להבטיח לך את המאמץ הקטן הזה יתוגמלו מאוד לטובה. לחלק אותם לקבוצות של 10, ויש להם בשלוש קטגוריות: ~ לטווח קצר או מיידית; כלומר אלה מבקש לשקול עדיפות בחיים שלך, אתה יכול לראות שתהפוך בתוך תקופה של שנה עד שלוש שנים. ~ לטווח בינוני; כאן אתה situar?s אלו שאתה רוצה לתעדף פעם מוערך בין שלוש עד שש שנים. ~ כדי לטווח ארוך; ורוצה סוף סוף בקטגוריה זו, אתה situar?s עשר זה יהיה אפשרי בתקופה של יותר משש שנים. לאחר שביצעת את הרשימה שלך, לבחור שלך תשוקות עשר העליון ולמיין שאותם לפי חשיבות יש עבורכם, היותו של התשוקה המיידית החשובה ביותר.

עכשיו, לוודא כל משאלותיך, ואן למעשה מיושרים עם מטרות שלך עמוק יותר, נמצאים בהרמוניה עם אילו ערכים אתה הכי מעריך. שים לב שאם משאלותייך לא נתמכים על ידי מה שאתה אוהב ביותר, הם דקיק, מטעה. ב בטווח הקצר, יהיה מה להציע לכם. סיום? ? יש לך את הרשימה שלך מוכן? מזל טוב! הצעד הראשון כדי לגלות את הנתיב שבו אתה צריך ללכת היא יש עדיפות מה מצאת בה. מה הצעד הבא שלך? ברגע עדיפות הרצונות שלך, לחבר רשימה שנייה. להוסיף ליד רצונך החשוב ביותר הוא זמן כדי לראות את העבודה ומה הראשון של הצעדים שלך. זה רוכש התחייבות איתך. אל תתנו שהם פולשים עוד תירוצים יותר. הוספת תאריך, לקחת את הצעד הראשון! לקחת אחריות על החיים שלך. אם אתה לא מוכן לבנות את העתיד שלך, מי יכול לעשות את זה בשבילך?