מה אתה בוכה על מערכת יחסים של זוג

כאשר יחסים הוא מסתיים התחושות שאנו חווים צבוע של סתירות פנימיות. אנחנו מוטרדים, עצוב, כועס, מלא זעם וגם גברה וקונפליקטים. נראה ששום דבר לנו חום, ואיך אומר הם אמרו: אף השמש! אנחנו עושים לא atinamos כדי לתת לו שם לרגשות שלנו, אנו חשים ריקנות ואכזבה. לזכור שאת הרגעים היפים שלנו גר עם הזוג, אבל גם הכי טראומטי, אלים. אתה בוכה על האשליות שלנו ליצור עם השותף הזה, לחלומות שלנו משותף ועל האפשרות ליצור חיים ביחד. אנחנו קרא לו לא הגשים את הציפיות שלנו, וחלומות לא ממומש. אנחנו צעק לו אבידה גדולה של מה האדם מייצג עבורנו, איבדנו את האשליה, איבדנו את האהבה, איבדנו את האפשרות של שותף, איבדנו את פרויקט חייו, איבדנו את תחושת החיים שלנו כאשר בני הזוג הפך, במובן שלנו אנחנו צעק לו אידיאלית, כי ברקע יודע, את החיים האמיתיים בתוך , מערכת היחסים שלנו הייתה מלאה התנגשויות, תביעות, מריבות וכעס נכחו כל יום קרא את האפשרות למצוא את עצמנו עם עצמנו ולא לקחת אחריות על חיינו שלנו.

להיות מודע לכך, כי רק ואישיותם של בני הזוג בנפרד, עשוי להיות מסוגל להיות ראשון, אדם אשר מבצעת פרוייקט החיים האישיים, לתת לשני עם הכל אחד הוא אנחנו, לנו בוכה כאב של מערכת היחסים אבל אף פעם לא אנחנו מתאבלים על הכאב שלנו, אהבה נכזבת שלנו, החיים שלנו זורק גרוסים מעברי הקדמי הטוב ביותר. הוא לא בוכה , אבל בוכה כדי לתת לנו היא שאנחנו במקום הזה של כאב, של הקרע, את שברו סקירה אישית לכן חשוב מאוד, ראה שם דמעותינו, אנחנו מתאבלים משלנו כאבים של היום, אתמול, תמיד או להתאבל על האיש הזה או אשה שנינו אוהבים ומוכנים להקריב את חייו עבורם שם לא קיים , החיים הם חוויה אישית, אופן החלטנו לחלוק את זה עם הזוג, אנחנו צריכים מזהה מה לבכות לך מה ארה ב כאב, או עניין המתייחס הזוג לא קרא אותו לאהבה שלנו מלא פצעים ושברים, מאמין כי דבר בחיינו יהיה זהה, ואת האמת, לא הולך להיות אותו הדבר, כי אנחנו עכשיו כואב, כועס, עצוב, זועמים, עם התחושה של אובדן בואקום שלנו טוב לב אלינו , הבדידות שלנו היא אובייקט האהבה זוג נפלא, בשם כבר לא נמצא, היה, הוא נעלם ואני עכשיו, איפה ההפקדה אהובי, איפה לשים את האשליות, החלומות שלי, עם מי לחלוק את זמני חינם, המיניות שלי, תביעות והכעס שלי, כבר אין או עם מי להילחם בו לבכות על האפשרות של להיות יקר, אהובה ומוערכת , אבל גם עם הקונפליקטים הללו ואת הנוחות אבל אני תהיתי, יסבול עצמה היחסים שלי היה עינוי והפכה אותי יותר זה ליהנות, אל מה בכית? אולי לך לבכות לחיים שלנו מתוסכל אבל לא מבין את הנסיבות? דרך אחרת, אולי האמן אוהב את השותף שלנו כך רחוק גורם לנו לגדל אותנו נכנס למעגל אלימות, לחוסר יציבות, אי שקט, חוסר מזל. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. בני הזוג אינם יכולים לקחת אחריות על החיים שלהם, כדי לשמור על חיים מעניין מלא משמעות עבור עצמם. כאשר לנו לבכות בגלל שלנו עכשיו כבר לא, תנאי שלנו היה עגום כזוג, אולי, לומר שעלינו. לעשות עצירה לאורך הדרך, לחשוב על, כמה שאלות: אני מעריך כאדם? ´, אם התשובה היא כן, אז אני אהיה מסוגל למצוא שותף יותר טוב, אבל אם להיפך, התשובה היא לא, כנראה מחפש שותף הערך של גופי, ואז לטפל מעברי, אני חסר ערך, וזה הוא אולי חוסר הערכה אישית מה אני בוכה. מה הן עסקות החליפין הדורשים אני צריכה להרגיש אהוב ומוערך? להלן מספר התשובות מגוונים, כל אדם בו מסוים יכול לתת מענה, דרך מה כן אני אדם הרואה כי הכבוד הוא יסוד במערכת היחסים, אז כי אני מקבל צעקות, עלבונות, שתילים, ביטולים של פגישות ברגע האחרון, מערכות יחסים משותפים, ועוד.

עם זה רוצה שזה כבוד זה הולך לשאול, לא רק של זוג שלי, אבל של כל אשר אני ליזום יחסים, כמו אחים שלי, חברים, ראשים, חבריו של עבודה. וללבוש לעצור אותי בניסיון לשנות את השותף שלי. שאני מכבד. אם לא, זה לא יהיה. אז כי לבכות ולא קרב אותי כי השותף שלי כל כך לא מתחשב, כאשר בכל פעם. אני ארשה זאת. תקופת החיים שלי. איבדתי שליטה על הרגשות שלי לתת להם מישהו, גם אם את אוהבת אותו, אשר לא מעריך? עם השאלה הזו שהייתי רוצה לסגור את ההשתקפות הזו, אני לא רומז זה לא לבכות, מצד שני, בוכה בריאה נשמה, רגשות, את vexations. הדמעות הם מתנה של החיים על ההקלה אבל פעם הוא מיצו רוצה להיות היפוך חשוב זה תסתכל לעברנו עצמם ולבנות לנו ידידות החיים, יציב, וכפי העתיד לא היה צפוי, ללמוד להיות עצמנו, מעריכים אותנו, לעדכן אותנו עם מה שאנחנו אוהבים, לעשות מה שאנחנו רוצים, פעם אחת, שאני יכול לחיות חיים איתי בטח יהיה מוכן לחלוק את זה עם מישהו אחר, בלי לתת לי או רשימה. אם כל אחד הנושאים למצוא לך מעניין זה יהיה טוב עבורי לכתוב, ואם לא, גם. . תודה שאתה שומע, כוונתי e המשימה זה איכות חיים רגשית חלקם נושאים שטופלו במאמרים אלה, תוכל לתחקר את חזונו של העולם. Cecreto inc. הוא מרכז המוקדש לאיכות חיי הרגש ויש לו סדרת נושאים שונים, כמו מערכות יחסים זה שותף, וכו '. זה מעמיד לרשותכם, השקת E_Book שלה עם רכישת החומר הזה יש לך חינם שלוש התייעצויות עם המחבר, אם אתה רשום כמנוי לידיעון לקבל חינם, חומר אלקטרוני: עשרת הדיברות של חיי הזוגיות.