מאוחר יותר. אפילו אם אתה רועד

לפני חודשים, הוזמנתי לחלוק עם הקשישים של הפרויקט קרן מאנה… בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע תעשיות. צריך לתת האדונים האלה של חולין ושאל אותי מה הוא יכול ללמד ילד צעיר כמוני. החוויה של אותו יום היה נפלא, כי למרות שיכולתי לחלוק שיעור, קיבלתי יותר מפעם אחת, ולחיות אחד הלקחים האלה אני רוצה לחלוק זו המענק של מצוינות. כמו שאמרתי לאמא שלי. עכשיו דמיינו, יקירתי הקורא או reader, הסצנה הזו: באמצע עבודת המחקר שלי, וכדי להתחיל אותו למהנה יותר, שואל את אדוני את חוויותיהם. הם מתחילים לפתוח, כבר לא רואה אותי בתור ילד מוזר, אבל כמו מישהו שאתה רוצה ללמוד (וללכת שאין ברצונו!), חלק מהם יש לי בקיצור מילים איך היו צריכים להתמודד עם הפחד שלך, לנצל הזדמנויות או להפוך אותם במידת הצורך. ביניהם יש אחד, עם שישים ושמונה שנים, סיפר לי הרבה מהדברים שהוא למד בחיים, למד אותם.

התבוננות ובדיקה, בגלל שאלוהים נתן לו היכולת לראות וללמוד. ואז אומרת לי: יום אחד יצא כמה מהנדסים במפעל שבו עבדתי כדי למצוא מישהו מי מנועי embobinara. אני למדתי לעשות זאת והיה אשתי בהריון, שצריכים כסף חזק קלט והם הציעו אותה. המפעל, אף אחד לא העז, אך מופעים של כמה חברים אני ניגש לאחד המהנדסים. ואמרתי לו שאני יכול ללכת איתם, אבל לא מיד, אבל בתאריך (הזה מתי מתחילה החופשה שלי). ביום המיועד הגיעו בעבודה החדשה שלי וראיתי כמות גדולה למדי של מנועי עם אשר לעבוד.

בהתחלה חשבתי שזה היה יותר מדי, אבל אז נזכרתי מה אמא שלי אמרה: לרעוד שלד, אבל מאוחר יותר. אז הידיים לעבודה, תוך זמן קצר היה המסתיימים פעילות זו. . לא, חזרתי לעבודה הקודמת שלי. העבודה שלי היה קטן, הקדים אותי המהנדסים ועובדים אחרים של עבודתי החדש, אל נתיבי שבו הם השתתפו סוג אחר של מכונות, אשר גם למדתי לעבוד. אני… תארו לעצמכם כי מחשש שהוא לא קיבל את מבחן עבודה חדשה. אמרתי לסיים את הסיפור שלו, איך יכול לקיים את המשפחה שלי. זה גדל? אמנם אתה רועד. איזו היסטוריה! הלקח שלמדתי היה הרבה יותר יקר ממה שיכולתי לדמיין. צמרמורת שלד, אבל קדימה! . כן, אנו לעיתים קרובות פוחד ולממש הנתיב של החלומות שלנו, כי הם נראים משוגעים, כי אף אחד לא מבין אותם, תראה אותנו באשר מוזרים. אבל מה זה משנה? עדיף להתקדם הלאה, למרות רועד, זה לשבת בחיבוק ידיים בלי לעשות כלום בחיים ולמות כועס בגלל אחרים (טיפשים שהעזו לחלום) נראה טוב יותר. עכשיו מה לעשות? להמשיך מאוחר יותר, למרות לפעמים העננים האפורים של מצוקה להפוך אותנו לרעוד? זכור כי אתה ואני יש את הזכות לחלום ובצע את החלומות שלנו, אל תיתן לאף אחד או משהו למנוע ממך להגיע את הפוטנציאל המקסימלי. . קדימה, גרה מצוינות.