לשמור על הגור שלך בטוח על הכביש

בעלי חיות מחמד לבלות כמות מדהימה של 40,000 מיליון מטפלת בעלי חיים שלהם בכל שנה. די בכך כדי לקנות 44 ליטרים בנזין עבור כל איש, אישה וילד בארצות הברית. חברות הביטוח לא תמיד שקלת חיות מחמד עם תשוקה אותו כי הבעלים שלהם. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. אם אתה בתאונה אוטומטית, כל הנוסעים בדרך כלל מכוסים, למעט עבור חיית המחמד שלך! הקבוצה הפרוגרסיבית של חברות הביטוח כעת זהה את הגור ואת החתלתול בני המשפחה. עכשיו, מדיניות פרוגרסיבית עם כיסוי של coli – שיאון כולל חתולים וכלבים. הכיסוי משלם עד 500 $ אם החתול או הכלב שלכם הוא נפגע או מת עקב תאונה.

ו הטוב ביותר של כל דבר, הכיסוי הוא חינם. הגנה עבור חיית המחמד שלך בזמן שאתה בבית שלך: הוא הצורך בהם כבעל הבית, אחראית על האחזקה ביטוח אשר יגנו עליך במקרה של חיית המחמד שלך פוגעת לאדם אחר. באופן כללי, בית בטוח מגן עליך מפני אסון כזה. קרא את המשפטים היטב של פוליסת הביטוח שלך עבור ודאו שהביטוח יגן עליך. הגנה אידיאלי עבור חיית המחמד שלי: ביטוח פרוגרסיבי הוא מגן hast $-500, לתת לנו את חיית המחמד שלכם. מומלץ כי חיית המחמד שלך יש אחרים ביטוח אשר יגנו עליך יותר הכמות המצוינת. יש חברת הביטוח המוצעים על-ידי ביטוח המציעים converturas נרחב יותר, כמו ביטוח עבורך.

אנחנו יודעים כמה הלקוחות שלנו אוהבים כלבים וחתולים שלהם. רבים מאיתנו גם חיות מחמד של מוס טנא, אנו מרגישים באותו האופן, העיר ג'ף Souser של הפרוגרסיבית. הפרוגרסיבית יש היסטוריה ארוכה של חידושים מוצרים ושירותים זה בדוק כי אנו יכולים ללמוד ולחדש ולהתחדש. לדעת רוב האנשים חושבים כי מא scotas שלהם הם חלק המשפחה שלך, היינו צריכים לעשות את מה שהוא צריך. כיסוי פגיעה יותר – ממדי מתקדם זמין ברוב המדינות. לקבלת מידע נוסף אנא צרו קשר עם אחד שלנו סוכן עצמאי ביטוח ראש הפרוגרסיבית, טקסס, או ללכת או.