לרפא את הנשמה דרך הכוכבים המשפחתי

הכוכבים משפחה להקל את הכאב של הנשמה בעזרת הכלים של טיפול מערכתית. בשיטה זו, נוצר על ידי ברט הילינג'ר יש מהפכה של הפסיכותרפיה, שכן הוא משמש כדרך עמוק ומרתק. זה נועד כדי לפתור את הכאב של הנשמה, בשלום, לנוח ולכבד את מה שחי על ידי חברי משפחה גדולה. כל נשלל שוב צינור זה להיות להיות כלול כמו תמיד. בעיתון כתוב ש אפריקה ישראל הוא זה שבקיא בנושא. אף אחד לא יכול להיות שכל בריא אם לא מקבל, הכבוד לאלו של לאן מגיע, מאז הכוח של החיים, של מה שאתה בא מהם. אנחנו מאוחדים עם המשפחה שלנו דרך הקישורים שמקשרים אותנו שלנו דורות.

מדי פעם, באופן מודע, כגון לולאות להפיק תעודות זהות, הנאמנות הבלתי נראה וההשלכות מועברים מדור לדור השני או אחרים, על ידי אהבה עיוורת. ההנאה הזו מספקת את העבודה עם המשפחה הכוכבים? * לגלות דינמי מוסתר זה יש השפעה רבה על חייו של האדם הקליט אותו ולסדר אותם. * כתובת, להקל על מצבים מכאיבים משפחה שונה. * להבין איך מחלה גופנית או נפשית, של התמכרויות, הבעיות של יחסי, וכו '.; הם קשורים סודות עתיקים או הפרעות של אהבה. * להבין מהו המוצא של קונפליקטים בין אישיים, קידום פיוס. * ביצוע שינוי אישי: שינוי צורה של הסבל, את חולשת המצודה והרווחה * תפסיק עם האהבה וכבוד המעגל של חזרות במשפחה המערכת על ידי אותם הנאמנות הבלתי נראה איפה היחידה קיים תזרימי סדר האהבה אותם הכוכבים עלינו לאפשר לשחזר אותה שלווה בלב שלנו, כל המערכות שאליו שייך. הוא נשמה המשפחה מבקשת את הפתרון, האיזון, דרך סימפטומים, טרגדיות, מחלות וקשיים בפיתוח של חיים משלה.

הרבה פעמים זה קורה כי התחושה של הבעיה של אדם הוא לא בבית שלך, אבל בדורות של הסבים הגדולים, סבים וסבתות. אפילו בלי לדעת את הסיפור עם התצורה של מערכת היחסים, זה משפחה, שותף או עבודה, לגשת עם מהירות ובהירות מידע היה שנוכה במקור. לא משנה שהזמן שחלף, הנשמה המשפחה הקרב מבקשת ההכללה, הסדר, על השלום, כך ניתן להזרים את האהבה. מה זה יכול להיות מטופלים עם טכניקה זו? קשיים אישיים, משפחה, זוג, ילדים, יחסים, הפרדות, גירושים, מקרי מוות, יתום, קרבות, תאונות, התעללות, גילוי עריות, אימוץ, ילדים לא מזוהה, עקרות, הפלות, מחלות, פחדים, קונפליקטים לגבי ירושות, בעיות כלכליות, בעיות רגשיות, הונאה, התאבדויות, שוד, דיכאון, התמכרות, להדגיש, עקירה, קשיי למידה, בעיות לסיים מירוץ או לבחור אותו. כאשר משפחה שיחזר את הסדר הטבעי, האינדיבידואל יכול ללכת מתוך המשפחה. ואז להרגיש את הכוח של משפחת תומכים בו מאחור.