לקנות יהלומים ללא חשש של חנויות וספקים.

כשמדובר בבחירת אבן רוב האנשים שעולה בראשך הרבה אבנים יקרות. בדרך כלל הקבוצה הראשונה של אבנים: האלכסנדריט רובי, ספיר, אמרלד. אין ספק כל הרשומים האבנים הללו ראוי לתשומת לב כולם אבל הכי חמד זה: מבריק. בימים ההם, כאשר החתך היה רחוק מלהיות מושלם, זה לא היה כל כך ביקוש עכשיו מוערך פחות. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. לא, כלומר מדגמים גדולים, ו אבנים של עד אחד קראט. שימש כדרך אבנים אחרות. במאה העשרים, תעשיית למכירת חשמל, טכנולוגיה חדשה ולחתוך אבנים הפך הרבה יותר טוב, יותר שוטפת ו אז היהלומים החלו להיראות טוב יותר ולשחק בהיר יותר. כתוצאה מכך הם היו לעתים קרובות להשתמש צורפים ו עיצוב תכשיטים עצמה השתנתה ויהלומים החל לשחק תפקיד מרכזי בה.

כיום הוא יהלום המנהיג הבלתי מעורער בין כל יקרות אבנים, משחק תפקיד מרכזי בתחום זה. עולה השאלה: כיצד לקנות והיכן לקנות את האוצר הזה? . אתחיל עם עצוב. ברוסיה יש אין בורסת היהלומים, מהי למשל במדינת ישראל. (א) צמחים מסוג: 'קריסטל' מוכרים את האבנים הללו במחירים יקרים מאוד, אבל המדינה שלנו מייצר יהלומים אשר לאחר מכן יהלומים, אך אנו granim עבור-5% ו-95% מוכרים בצורה של חומרי גלם בחו ל, היכן נחתכים שלנו חומרי גלם, למכור בשוק. כך הצרכן פשוטה Onchocerca לקנות יהלומים במוצר שלך, חנות תכשיטים.

כאן אני אגיד בכנות צריך לבחור חנות גדולה מוכח ספסל-הופכים את המטרו רכישות כאלה הם לא שווה את זה. אז אנחנו בא אל הדלפק בחנות ובאים לראות צ'ק עם באל-כמות רובלים רוסיים ואת ההקדשה על זה: סוג 2 תקליטור 57-0.12 5/3-מה זה אומר, אתה שואל. 2-מספר יהלומים-אין זה מקרה שניהם. תקליטור 57-מספר של פרצופים-קלאסי לחתוך היבטים 57 (היבטים אשר עמדה) 0.12-דר אבני המשקל הכולל קראט (1 גרם = 5 carats) 5-תכונה אבן (נמוך יותר דמות יותר) 3-מאפייני צבע של אבן באיכות (פגם), נמוך יותר הדמות, יותר טוב. אבל התחתונה הדמויות מאפיינים, יקר יותר לאבן עצמה, אבל איכות טובה יותר. המחיר של יהלום נקבעת לפי הנוסחה הבאה: משקל + טופס + צבע + איכות נמדד קראט משקל אבן-טופס חתך: סיבוב-קלאסי, סגלגל, אגס, הנסיכה, באגט, ועוד המאפיינים הטובים ביותר של יהלום 1/1, אבל בדרך כלל זה מאוד קשה למצוא כאלה אבנים. האפשרות הטובה ביותר היא-3/3 איכות סבירה, בתנאי מבטיח איכות זה לאחסן סלעים. כאשר קונה אבנים יקרות מציעה לבקש עזרה ממומחים, יהיה הרבה יותר זול לשלם עבור השירותים שלהם, מאשר לנסות להיפטר האבן, למכור יותר קשה מאשר לקנות. זה עובדה. באמצעות המאמר שלי תהיה לך רעיון איך כראוי לקנות מוצרים עם יהלומים, מה עומד מאחורי זה. אני מאחל לך את הטוב ביותר של מזל וקניות כמובן!