לפי המודיעין

לפי המודיעין לפתח אותם בני אדם היום, הוא מאוד נעלה זה היה גורם שלושת אלפים שנה. לדוגמה; . עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. אז המצאת אור החשמל, מטוסים, סירות, רכבות שם ועוד. בזמנים ההם תושבי כדור הארץ חיו בכפרים או בעיירות קטנות, לאורך זמן האנשים האלה לגדול. ולגדול, ואז אנשים מתחילים לנוע לכיוון ההפוך, לראות מקומות חדשים, שבו רבים מהם בהחלט שוכח שלהם מקום מוצאם. עמים אחרים, ערים אחרות נוצרות בדרך זו, ולהרחיב במרוכז ברחבי העולם, ואז עם ערים אלה באים מדינות, המדינות שבהם אנשים are אימוץ מנהגים חדשים, רעיונות חדשים, דת חדשה, שפות חדשות, כי כל האנשים הם בעלי דת שונה ולדבר בשפה שונה. ואז אנשים לא חוזרים למקומם ממוצא, פותחו עם מאפיינים פיזיים שונים, בהתאם לאקלים של הארץ שבו כל מדינה הייתה, כמו זה גם מגוון צבע העור שלהם. תכונות אלה ביחד אנחנו קוראים אותם גזעים.

הגזעים אשר סוף סוף נבדלים על ידי צבעים, שחור, צהוב ולבן, שם כמה. לאחר מכן עובר יותר זמן לקרות משתנים הגזע השחור הוא מעורב עם לבן, לבן עם צהוב, צהוב עם השחור, כל זה הוא מסטיסים, הוא מה ביותר הם תוצאה של אלה משתנים מרובים. אך יותר פיזית לשנות ישות האדם התפתחו מבחינה אינטלקטואלית, ולכן ישנם אנשים מאוד חכמים בכל המדינות של כדור הארץ. אז זה מאוד במנוסהכמו שצ'יו במנוסהכמו שצ'יו היא התוצאה של תהליך גנטי, מה היה מתפתח לפי החליפין של גזעים בעוד אלפי שנים ביקום. כמו אצל בני אדם, בכל המדינות, כל הגזעים יש מנהיג, גם במנוסהכמו שצ'יו במנוסהכמו שצ'יו הוא המשגיח לקהילה שלך. שם המחבר; פדריקו חימנז מרטינז פרטים של המחבר; נולדתי במקסיקו S.L.P Valles ישיש. אני מלחין וסופר של כל החיים.

אחד מהטובים שלי יצירות הוא שכתבתי לכפר השכן של קוסטה ריקה. בסופו של דבר לזכות בפרס נובל לשלום. עוד נושא מוסיקלי היא ונצואלה, בהשראת הנשים היפות שלה. ושימש השראה טוב יש לי מאז הילדות, יש לפתח הרגישות, רגישות שהייתי להיות שימושי כדי להיות מסוגל לכתוב את האבולוציה של החתול.