למד חדש: על ג

ג'אז הוא סוג מיוחד של מוזיקה, אשר צברה פופולריות במיוחד בארצות הברית. בתחילה, הג'אז הייתה המוזיקה של האזרחים השחורים בארצות הברית, אולם מאוחר יותר לכיוון זה נספג שונה לגמרי סגנונות מוסיקליים שהתפתח במדינות רבות. על זה נדבר אנחנו ופיתוח. התכונה העיקרית של ג'אז, כמו במקור, ועכשיו, זה קצב. לא תמיד טבע תעשיות. ג'אז לשלב אלמנטים של אפריקה, אירופה מוסיקה.

אבל ההרמוניה של ג'אז רכשה הודות בהשפעה אירופאית. ברכיב היסוד השני של ג'אז, עד היום הוא אלתור. ג'אז הוא שיחק לעיתים קרובות ללא מראש שנקטפו רינגטונים: רק זמן המשחק מוזיקאי בחרה כיוון, להיכנע ההשראה שלו. כך נולדה לנגד עיניו של המאזינים במהלך המוסיקאי משחק. במהלך השנים, ג'אז השתנתה, אך עדיין הוא הצליח לשמור על אתרי שלהם תכונות. תרומה רבת ערך בתחום זה הציג את המלודיות הידוע לשמצה "בלוז"-מתמשכת זה היו גם מאופיין ע י אדם שחור. בשלב זה, מנגינות הבלוז רוב הם חלק בלתי נפרד של היעדים ג'אז. לומר את האמת, הבלוז יש לו השפעה מסוימת לא רק על ג'אז: רוק אנד רול, קאנטרי ווסטרן להשתמש גם המניעים של בלוז.

אם מדברים על ג'אז, הראוי להזכיר אמריקן סיטי של ניו אורלינס. דיקסילנד, כלומר שנקרא ניו-אורלינס ג'אז, לראשונה חברו יחד את המניעים של בלוז, הכנסייה שירים של השחורים, כמו גם אלמנטים של מוסיקה עממית האירופית. אחר כך הופיע סווינג (הוא נקרא ג'אז בסגנון של "ביג בנד"), אשר יש גם פיתוח רחב. ב- 40 – ו 50-IES בפופולריות הוא צובר "ג'אז מודרני", אשר היה הגומלין מורכבים יותר של מלודיות, הרמוניות, מאשר הג'אז המוקדם. גישה חדשה לקצב. מוזיקאים ניסיתי לעלות עם יצירות חדשות, באמצעות מקצבים שונים, אלא בגלל הטכניקה של מנגנים בתופים היה מסובך. "הגל החדש" ג'אז יש סחף את העולם ב- 60-ies: זה נחשב האימפרוביזציות ג'אז הנ ל. עוזב מעשה, התזמורת יכול לא להניח ב מה הכיוון ואת מה הקצב הוא הצהרה שלהם, אף אחד הג לא ידעו מראש בעת שינוי של מהירות הביצוע. וזה גם צורך לומר כזה ההתנהגות מוזיקאים לא אומר כי המוזיקה הייתה בלתי נסבלת: להיפך, יש גישה חדשה של ביצוע מנגינות קיימות. יש לאתר את התפתחות הג'אז, נוכל לוודא שזה של משתנה כל הזמן מוסיקה, אבל זה לא מאבד הקמתו לאורך השנים. לסיכום: בראשית היה ג'ז למוזיקה של שחורים; שתי הנחות כל המנגינות ג'אז: קצב ואלתור; בלוז-תרם לאין שיעור התפתחות הג'אז; ניו-אורלינס ג'אז (דיקסילנד) הצטרף הבלוז, הכנסייה שירים ומוזיקה עממית האירופית; כיוון סווינג-ג'אז. עם התפתחות צלילי ג'אז, ואת והורחבו ב 60-ies תזמורות הג'אז התמסר שוב פעם הופעות חיות.