לימוד דיאקטיקה באוניברסיטה

Didactics של האוניברסיטה יש כמה הבדלים בולטים המשמש בהתפתחות בשלבים המוקדמים של החיים של התלמידים. האוניברסיטה יש את המטרה הכפולה של הכנת תלמידיהם, כך הם להכניס לתוך העולם של עבודה, בעולם של החיים, ולכן הדגש צריך להיות על הצורך להכין מתאימים במקביל כאיש מקצוע נפרד בני אדם המסוגלים לא רק פעילות גופנית החלפה אלא גם של בעל התנהגות המאפשר לך לפגוש את מחויבותה לקהילה נמנעת היווצרות, המשפחה, הסביבה, החברה, את ההתקדמות של אנשיו, אולי, את החשוב ביותר של כל: המחויבות עצמה. Didactics באוניברסיטה יש רכיבים שונים ושחקנים כמו המוסד, האידיאולוגיה של היישוב, החברה, תכנית הלימודים, את האינטרסים של תעשיית ייצור, וכמובן שזה הוא, מורים ותלמידים. בדרך כלל האוניברסיטה מתכנס כמורים לאנשי מקצוע המתמחה במגוון תחומי הידע האנושי כדי אלה אשר לא מספיק הוכשרו ללמד בהתאם לדרישות של פדגוגיה. לכן הדברים הפרופסור הולך שלו בעל ניסיון בתור סטודנט, להעתיק את המודל ואת הדרך של הוראת המורים האהובים שלהם בזמן שהם הגיעו לאוניברסיטה, וכך לנסות לקיים המשימה עדינה אשר הוקצה. זו הסיבה למה האוניברסיטה בדרך כלל מסופקים עם אנשי מקצוע מתאימים בביצועים באזור שלך אבל עם החולשות של כל ההזמנות בתרגיל ההוראה.

השכלה אוניברסיטאית התעמת בעיבוד זה תיאורטי דרך אין די מידע אמפירי על ההוראה והלמידה. הבעיה לעיל היא רק קצה הקרחון. מגוון רחב של קשיים ביניהם ניתן לציין את דומיננטיות של תפקידו של המורה במובנים רבים עוד יותר חשוב מאשר הציר תלמיד אמיתי של תהליך היווצרות. זה גם לדאוג כי ההוראה לעבד למידה להמשיך לקיים למידה מובנת כמו הצטברות של מידע ולא כפי הכשרה ופיתוח אישיות ואופי הרבייה. בטוח תוכן חוסר רלוונטיות, לא מסופק מספיק תשומת לב כדי גיוון, שהם ציפו כי התלמיד שונה מייצרת תוצאות שוות. לכן, זה מן הנמנע למצוא פעילויות חינוכיות של יעילות רבה יותר מבית הספר מאשר בתוכה. הבעיות הידועות של השכלה מכללה השלב הבא הוא, כמובן, לעשות כמה המלצות להצטיינות לפתור את החולשות שנמצאו כדי בכך שנוכל ליהנות השכלה של יעילות גבוהה בתוך המערכת אשר יכול ליצור גברים ונשים כי המדינה והעולם הם במצוקה. בעקבות נשים וגברים חכמים וחכם.

גברים ונשים מוכן לעבוד קשה, מאומצת המאמצים לטובת הקהילה שלהם. גברים ונשים עבורם המחקר והמדע הם חלק היומיום שלהם. גברים ונשים אשר יודע לקרוא את העולם, לפרש כל אחד שלהם אותות. גברים ונשים אשר הינם נאמנים הרעיונות והעקרונות שלו והם מסוגלים להגן עליהם. גברים ונשים, חכם, משכיל היטב מוכן לחלוק עם הנדיבות הידע אליו יש לך גישה. גברים ונשים זה לא מובן להימכר בשום מקרה גם כאשר כדור הארץ רעידת האדמה ומאיימת להטביע, השמיים הם tinturen בשחור ומאיימים לקרוס.