לוס רוקס, המעבדה הטבעי של האיים הקאריביים

ארכיפלאג ונצואלה דיווחו על יותר מ 90% של המינים של אלמוגים שנמצאו בים הקריבי, והוא מקור חשוב של הזחלים של אלמוגים למשך שארית מערכות אקולוגיות ימיות בסביבה, לוס רוקס ונצואלה שני עולמות גן עדן. מן האוויר, האיים הקטנים שמרכיבים את הארכיפלג ונצואלה של לוס רוקס, להראות לנו חטיף טעים: לבן החופים החוליים ליחכה על ידי מים צלולים כבדולח של סולמות אינסופית של כחול וירוק זה לא יכול להסתיר את ההוד של שוניות אלמוגים שלהם. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע. לוס רוקס הוא מטע העולה מקריאת באיים הקריביים, יותר מ 150 ק מ מחוף ונצואלה בצפון, שיתוף האקזוטיות עם יעדים אחרים החלום באזור כגון ארובה, קורסאו, בונייר. 42 איים ושרטוני חול 200 לפצות את גן העדן הזה טבעי טובל מימיה האוקיינוס החמימה הנע בין 25 ל- 30 מעלות C. מיקומו הגיאוגרפי של תנאי הסביבה יוצאת דופן שלו, שזה גן עדן אמיתי עבור צוללנים, בו חיים מאות מינים של דגים טרופיים, אלמוגים, סרטנים וספוגים מעין מעבדה טבעית. אינטנסיבי הכחול של השמיים, השמש שופעים במים חמים ונקיים הם, במבט ראשון, המבצעים המוכשרים של התזמורת הסימפונית של כל יום של הארכיפלג, אמנם, ניתן לטעון, הגיבור הראשי הוא הטבע, נשמר בתוך אזור מיוחד של הגנה נקרא הפארק הלאומי לוס רוקס, יותר מ 200,000 דונם. העושר של מינים במים של לוס רוקס הארכיפלג מרשים.

בפארק ישנם שני מחסומים של שוניות ו 57 ושרטוני חול אלמוגים בעלי ערך ביולוגי, אקולוגי, והחבל, נופי עצום. שפע ומגוון פאונה ימית הפתטיים במים האלה היא, ללא ספק, משאבים טבעיים יותר של עשיר והחשוב כל הארכיפלג. אחד מהיתרונות המוצעים על ידי המים של לוס רוקס עבור חובבי צלילה הוא להיות אסורים לדיג תעשייתי, אשר מוצע למבקרים הוא ים ובעלי חיים בתולה, ללא פגע. דגים מינים כלול או מנתחים, cachama, דג מלאך או דג מלאך ופרפרים יש עיבודים מיוחדים לחיים על השונית; היולית דגים המושכים את העין מוקדש לנקות דגים אחרים; תוכים או תוכים לגרד עם הלסתות החזק שלה על פני אבן גיר (coral polyps). מכיש, rabirrubias, groupers במיוחד לובסטר spiny, בין היתר, להשלים את הגבס עובר מעל ההגדרה טבעי יוצא דופן. שימור הסביבה הארכיפלג לוס רוקס נמצא כעת בדיון למצוא נוסחת יעיל אשר מיישב את הצמיחה שלה עם הפארק הלאומי. תחת תקנות מסוימות, מבוסס על השימוש המסורתי של משאביהם לדוג, והודות להם תנאים מיוחדים סביבתי, לתייר פעילות גוברת. הצלילה – עם דיג ספורט – היא אחת הפעילויות הדורשים מיוחד ההיתרים שהונפקו על-ידי הרשויות של הפארק הלאומי לוס רוקס.

במקרה הספציפי של צלילה, גם להחיל הגבלות מסוימות אשר מבקשים להגן ולשמר את הסביבה. לדוגמה, ישנם אזורים מוגדרת עבור פעילות זו, בהם קבוצות של צלילה לא יכולה להתגבר על אותם 12 אנשים, רק היא לאפשר שלוש קבוצות של טבילת אותו, כל נקודה של צלילה ניתן לבקר רק ארבעה ימים. שמות אקזוטיים כמו אבן של לוקוס, פליפ Rabusqui.this, בוקה דה קוט, Cayo סאל, Noronqu?, Mosquices שני הצבע על כמה אתרי הצלילה הפופולרי ביותר המציעות שפע חיים פלאגי כגון groupers ומפצחים של גודל גדול, בתי-ספר עבה ברקודה, צלופחים הבחין וירוק, צבים, תמנון, לובסטר, בין מינים אחרים. הנראות של המים משתנה בין 15 ל- 60 מטרים, תלוי בזמן של השנה, ואשר העומק הממוצע נרשמו אתרי צלילה מפרידה. בין 6 ל- 60 מטר. יש אזור שימוש מיוחד שבו תחנת של ביולוגיה ימית שני Mosquices, שבו מפותחים עבור 30 שנה מספר מחקר תוכניות על המערכת האקולוגית הימית של לוס רוקס הינו ממוקם בתוך הפארק הלאומי לוס רוקס. אחד הפרויקטים הללו הוא על הגידול חידוש המלאי של צבים ימיים, אפשר לבקר את הכלבנות-ממוקם שני Mosquices דרום-לפני אישור שר האוצר של המכון הלאומי של פארקים. אותן תכונות אקולוגיות הבעלים של הארכיפלג של רוקס, שימור, הגנה על השוניות שלהם ותקנות מחמירים שלהם עבור צלילה, לעשות רוקס אותם יעד ייחודי בעולם ספורט צלילה. לקבלת מידע נוסף אודות רוקס או תוכניות הנסיעה ניתן ליצור קשר או לכתוב אלינו לכתובת. ויסנטה Morata נשיא הארגון לסביבה אתגר, סיור C.A. אופרטור הרפתקאות, תיירות אקולוגית וצלילה בוונצואלה.