להתחיל לכתוב מכתב מכירות ולזרוק אותו

אני ממש אוהב להביע במילים מה זה בראש שלי. לא משנה אם זה נשמע מלוכלך, אם זה נשמע לא עקבי, אם הוא ללא היגיון, לא משנה. את זה, אז הם עיבד הם אחד, כאשר כבר יש לך אותה על נייר, אחד יכול כבר לארגן את זה אקדח מכתב המכירות שלך. אבל סביר מאוד גם, אנשים אין איות טוב או לא יודעת איפה לשים פסיק או נקודה, ולאכול, שאת לא בטוחה של טילדה, אז יש גם אנשים, אנשי מקצוע, Correctors של סגנון העוסקים מסוג זה. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. אז, לא כל, אבל רוב האותיות מכירות, אני עוברת מסנן האחרונה, מאז אתה כבר מוכן, מעבר להם ספק אחר בארגנטינה בשם הילדה לוצ'י, ואת הילדה מתקנת לי נקודות, פסיקים, טילדה, מחברים בין פיסקאות, נראה כי אנו משתמשים את המילה הנכונה, וכו '. .

אז, זה תהליך שבו שווה להשקיע. עכשיו, לא כולם הולכים כדי שתוכל להשקיע בעורך טקסט מסחרי, לא כל אחד יהיה מסוגל להשקיע תעתיק, לא כולם העולם יוכלו להשקיע תיקון ספרותי. זה לא ליקוי כך הם מתחילים. מה יכול סוג מכתב המכירות שלך, תן אותו כדי לקרוא חבר, עמית, שותף אסטרטגי, בקשת מידע, לבצע בדיקה כדי לראות אם זה עובד או לא עובד, פולנית ולהבריק אותו בחזרה. ? ומה אז, מעבד תמלילים ?que אינן פותרות אחד טילדות המילה עושה את זה, כל מעבד תמלילים אחרים עושה את זה, כי אם אין פסיק במקום המושלם, אין בעיה, שאתה לא כותב על Garc?a M?rquez או מי לא כותב כמו כל סופר נהדר אחרים בהיסטוריה, אין שום בעיה. .

שאתה לא כותב כדי לנצח בתחרות לספרות או לזכות בפרס נובל בכל קטגוריה. . לא, אתה כותב למכור, סוג לכתוב למכור, הוא למעשה כל כך שונים ממך לכתוב רומן או משהו בסגנון זה. כי זה לא הולך להיות מכשול, כי אמרתי שאני משתמש כל מהסוג הזה, זה כי כיום, יכול לתת לי את המותרות הזאת. עם זאת, זה כבר עשרה שנים, כשהתחלתי, התחלתי עם carticas שלי למכירה, ואם רואה אותם היום, אומר: \"ברוטו כאן! Aque כמו המכתבים מכירות גרוע! האם ?como באתי לעשות את זה? \".\" אבל עכשיו אני רואה את. המכתבים שלי למכירה היום הם הרבה יותר טוב מאשר של לפני עשר שנים. ואני גם היום, tercerizo זה, לא הכתיבה של 100 אחוזים של מכתב המכירות, אבל ברגע שאסיים מכתב מכירות, עכשיו אני לא יכול לחשוב על מה לעשות וגם אני חושב משהו צריך אותי, אני מצווה זה למומחה ואני אומר: \"קרא אלי וממני את המשוב שלך\". אותו אדם רואה את זה בעיניים שונות, לראות את זה בעיניים של מקצועית הסחר redactor, וגורם כמה שינויים לרדוף דוחה אני \"לעשות ?como לא חשבתי שיש משהו?\". ואז, החלק הזה הוא מאוד חשוב. אל תזלזלו כל אחד הנושאים שראינו היום, שבמיוחד מכירה מסחרית זו הכתיבה תרשימים, כי, בסופו של דבר, זה הולך להשיג מכירות. למעשה, אני לשים עם מספר שונה. כן אתה שלחו 100 איש מכתב מכירות, ושופינג רק אדם, שיש להם המרה 1%, כלומר אחד לכל 100 יקנה. אבל זה מאוד ריאלי ומאוד אפשרי על ידי עשיית שינוי קטן, שינוי קטן לאות המכירות הזה, אתה יכול להכפיל את שיעור ההמרה, קרי, כי במקום 1% המרה, אתה עושה המרה 2%. אתם מכפילים את המכירות שלך ללא צורך לשלוח יותר תנועה באופן אוטומטי. ואז אתה חייב למדוד את זה, זה עוד משתנים חשובים טוב. זה כל מה שיש לו קשר לנושא של בדיקות ומעקב. . זה כל הנושא עבור כלי זה נותן לך עסקי האינטרנט אינטליגנטי לפצל בדיקה כדי לראות אם גרסה חזקה יותר B. אם האוחז גרסת א' עדיף על ב' מפנה, כי אתה להשאיר A, מאמינים גירסה C כדי להתחרות עם. לא קיים גחמה; קיים כי הוא אחד הכלים החזקים ביותר שיווק יכול לקבל, היא האפשרות של כל פקד סטטיסטי זה פיצול בדיקות ובי לאחר מכן, להשתמש בו כי זה מאוד חשוב. כל זאת, כאשר אחד מתחיל, אחד לא נותן חשיבות רבה. אחד, רוצה להתחיל לכתוב מכתב מכירות ולזרוק אותו, ואז תלחץ, לקחת את ההפתעה. לא הופך האות של מכירה או אם עליך ליצור תנועה רבה מדי להגיע למכירה. ואז יש לך להתאים את ההגדרות עבור המקרה, וזה כל תהליך הלמידה. אל תחכו לעשות הדברים בבת אחת. כשהתחלתי, שזה כמובן לא בצורה מושלמת. אפילו כיום, אני עוקב אחרי, אני אמשיך לבצע טעויות רבות. אבל זה מה שמעניין את העסק הזה, כל אחד היום לומד משהו בעולם כל כך מרתק. ?Quieres מכירים בתור יוצר תרשים של מכירות? בקרו אותנו.