כמו להגדיל את שרירי מהר

אם רוצים לדעת איך להגדיל את שרירי שריר מהר, ואז במאמר זה אתן כמה טיפים פשוטים של שימוש זה יכול להתחיל לשים. בפעולה היום. זה רובנו רוצים את שרירי גדול יותר של הזרוע, אך נראה כי עבור אנשים רבים, לא משנה איכות התרגילים זה הפוך, הזרועות האלה נשארים כמעט בגודל זהה. . למה? . ובכן, זה בדרך כלל כי המסקנה של שגוי פעילות גופנית שגרתית. הדרך של בניית שרירי הזרוע, בכל עבודת שרירים היא להוסיף משקל מספיק כדי להפריע את דרכם. אל תדאג אם אתה לא מבין, אני להסביר את זה להלן.

הדרך של בניית שרירים גדולה וחזקה היא להרים משקל יותר. . תצטרכו לעשות את המיטב עם משקולות כבדים כדי להשיג את התוצאות שאתה מחפש. כדי ליצור תרגיל אימון שרירי, יהיה עליך לשלב 3 קבוצות של 6-8 חזרות בכל. אני תמיד להשתמש 8 חזרות, אבל גם לעבוד עם 6. אתה צריך להשתמש משקל מספיק כך סיגואה הטופס שלך עדיין טוב בסדרה האחרונה. אם אתה משתמש מדי משקל סביר כי אתה לא יכול לעשות את הסדרה 3.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון עם כל שריר הוא לא יעלה על זה בעבודה. זה כולל שרירי הזרוע שלך. אתה רק צריך לעבוד שתיים או שלוש פעמים בשבוע. ראיתי גברים לעבוד 4 ימים בשבוע, זו הגזמה. כאשר רכבת בדרך זו, אתה אינם מאפשרים את השרירים שלך לנוח את הזמן הדרוש לבניית סיבי השריר. כן באמת מחפשים להגדלת מסת השריר של הזרועות, במיוחד שרירי הזרוע שלך, לקבל. אני מקווה שזה עוזר.