כללים בסיסיים לראיון מוצלח

הצג כך מכירים את החברה ואת בתחומה. מדגימים כי זה עשה מאמץ לפני הראיון כדי למצוא מידע על החברה. מציגים גישה חיובית המתעוררת כמנצח, לא כמו מפסידן, וגם הרבה פחות כמו נואש. מפשירים את הפנים שלך. חיוך כאשר היא הודיעה לפקידת הקבלה, כאשר אתה עם המראיין.

. זה חייב להיות חיוך שבא מבפנים, אשר מועבר בעיניים שלהם. להדק את היד לאחר אחיזה רופף, קשה מאוד לתקן את הרושם הראשוני רע. תקשיב היטב לא רק עליך להקשיב, אבל חייב להופיע כי היא עושה. ישנן מספר נקודות אשר מצביעים על קליטה טובה: לבהות בעיניים כאשר המראיין מדברת, לשמור על יציבה טובה, התנגדויות לעשות מבחינה פיזית, לרשום הערות, אינו מתחיל להזיז באי-נוחות או לשחק עם העט, מוצגת עמדה התוסס, מעוניין (מקומות עם הראש או כריך הערה קטנה). פרויקט מראה מתוכננת עם מהותו. לא צריך להיות גם אפור, אבל לא מאוד ראוותני. תראו התלהבות.

להראות התלהבות לא אומר להיות ילדותי או טיפשי. נסה את השאלה משכורת בקפידה. ואם הם ישאלו אותך כמה את רוצה לנצח, אפשר לענות בשאלה (כמו בדרך כלל לשלם על עמדה דומה), או להסביר לפני אתה מסכים על משכורת, אני רוצה לדעת יותר פרטים בתוך המאפיינים של הפוסט. אם אין לך פרצה, אומר כי השכר הוא תמיד נושא למשא ומתן וגמישים ולעשות הצעה. לא מדבר יותר מדי או לדבר על חייהם האישיים. נראה כי המראיין מחשבת כי 75% מהזמן לדבר אתה. ונעצור אחרים 25%. הוא אינו יוצר מצב שבו המראיין צריך לחכות. אין שום תירוץ לאיחור לראיון. אם היום הראשון שלו מאוחר כדי לקרות בחיים שלך לעבוד? האם אתה אוהב את המראיין. להפוך את המראיין להרגיש חשוב, דרך אגב אתה לדבר איתו או מעשים. פעמים רבות, המראיין, בדק פעם את נתונים אובייקטיביים, מדריך להעסיק מועמד על ידי הרושם שיש לך causado.* * על ידי אנה ב' קבררה Iannone – עבודה – יועץ.