כיצד לצייד את המנוע?

סורקים אבחון אבחון סורקים אינם כלי שבאמצעותו באפשרותך למדוד פרמטרים או מפרטים, עבודה זו עוסקת עם יחידת בקרה, סורק קורא רק את הנתונים באמצעות תוכניות תקשורת. סורק הטוב ביותר פותרת את הבעיות שעולות, אבל בטעות במהלך האבחון לא להראות את עצמו, כמו גם באמצעות הסורק מעביר לבדיקת ההשפעות בנושאים שונים מנגנון זה להפעיל ולכבות בזמן. ישנם פונקציות כגון התאמת ההרכב של גזי הפליטה והתאמה של החלקים המוחלפים במקרה של זיהוי תקלות בעבודה איפה ניתן להניח ביצועים בלבד על-גבי הסורק. לאחרונה, בקשר עם התפתחות המדע, הטכנולוגיה, הרחבה, רשימה של פונקציות שיכולה להתמודד בהצלחה עם סורקים אבחון. יחידת הבקרה, זה התיק יכול לבצע ניהול ותפקוד הבקרה של ההתקן, מעגלים חשמליים שלה. עם זאת, יצוין כי בעיות שעלולות להתעורר ב החיווט, וכתוצאה מכך את כל התהליך של אבחון יכול ללכת בדרך הלא נכונה. אז אנחנו צריכים להבין כי בתהליך אבחון אי אפשר לסמוך רק על מכשיר אחד, לא משנה כמה מתוחכמים ואמינים לא נראה. לא תמיד רב שמואל אליהו .

הסדרה mso70000 אוסצילוסקופ היא רגילה מדידות מתח מעגלים, המכונית תוך כדי עבודה על צמתים המאבחן מסוימים, אשר מאפשר לך לקבוע את עבודתו של מערכת ניהול המנוע, לכן, לזהות בעיות המתעוררים באזור זה. עבור מימוש אחריותם אבחון אוסצילוסקופ ישנם מספר מאפיינים טכניים, הידע אשר תשמש בצירוף של עבודה משותפת מוצלחת שלך עם הכלי. טכני כזה המאפיינים הם מאפייני תשומות, דיוק, ההזדמנויות שירות תזמון, תדירות מאפיינים. יש לך מספר אוסצילוסקופ אופקיים ואנכיים הרחבות, אשר ללא הרף הצגת זמן, בהקשר זה, שברי מוצגים על המסך במרווחים מסוימים, יצירת תבנית על קליטת אותות רציפים. המכונית עיקר תפקידם של דלק רכב מנתח, כפי האינטואיציה אומרת לנו בצורה נכונה היא לשלוט את הריכוז של חומרים רעילים הפליטה של הרכב.

אבל זו אינה הפונקציה היחידה הגז "מנתח". המכשיר מבצע מגוון רחב של פעולות על ההגדרה של המצב הטכני של המנוע ומערכות שלה. אבחון מנוע מתחיל באמצעות מכשיר זיהוי כימי, אשר מאפשרת כדי למדוד את התוכן של פחמן חד-חמצני, פחמימנים, אוויר עודף הפליטה של הרכב. קבלת מוסכמות או אי-התאמה של אלה דרישות רגולטוריות ואפשרויות הם אחד המאפיינים החשובים התנאי הטכני של המנוע. מנוע תיקונים גם מסתיים עם בדיקת תאימות עם הערכים של דרישות רגולטוריות של פליטת גז רעיל. לפיכך, אין שום ספק הגז האוטו הזה מנתח מתייחס ציוד אבחון בסיסי.