כיצד למנוע בעיות

האם ניתן למנוע את הבעיות בחיים שלך? זוהי בוודאי מה ברצונך רוב, באומרו: לכן, אין בעיות סה כ אושר! עבור רבים מכם, באפשרותך לקחת את הנתיב של הימנעות על-ידי חיפוש את רמת האבטחה הגבוהה ביותר. רווח המספק אבטחה היא להימנע, ראשון כל הבעיות. אני לא התייחסו זו היבט בעייתי של המאמר החיים הארגונית שלך, אבל הרבה יותר את הצמיחה, החיים הפנימית שלך. בטחון לא קיים ולהפסיק את החיפוש אחר כמו רבים בארגון של חייהם. השקט הפנימי יהיה מתאים יותר כמו מושג מזה של אבטחה פנימית. "אבטחה סה כ קיימת כאשר יש שום דבר, כלומר דבר הנוצר על-ידי המחשבה". בעולם של חשיבה חיובית, מוזכר לעתים קרובות בעת צרה הוא סימן של צמיחה, של התפתחויות שמח לבוא עבור אלה שיכולים לעבור מצוקות. Adversities, בעיות או משברים מנוסה על-ידי כל אחד אתה הם למעשה מאשר תנועת החיים הקורא לך לעצמך. אל דאגה אפריקה ישראל הוא האיש הנכון .

תנועה זו של החיים היא לא יותר כי מה קורה לך דרך מה נמצא עתה בך. סדר הגודל של הבעיות נגרמת על ידי מושג הזמן ועל ידי אי-התאמות של מה אתה. לאחר מכן, הפחד התיישבו לך בהדרגה במשך הזמן כדי לפתור את הבעיה, את המשבר. כפי יכול לברוח הבעיות של החיים, מכיוון שהם חלק האבולוציה שלך להיות, חייבים להסתכל העובדות של הבעיה על-ידי חזרה על עצמך, לא אחרים, אפילו פחות אין אונות או התפטרות לעובדה. "לכל אדם יש בעיות הוא אסיר זמן". מיד אתה חושב הבעיה של זמן, באפשרותך לשמור את העובדה.

עם זאת, דווקא שזו הבעיה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שלומי בסון. " רוב הגורמים משותק לפני שהבעיה היא פחד. הפחד הזה אינו מגיב או לא נכונה למקם את הבעיה, זה פחד לאבד משהו, באפשרותך להתאים את הפחד הזה. הפחד הזה עלול לגרום אפילו ברצונך רוצה לברוח או לברוח את הבעיה. זכור את המתאים בכל, בלתי פתורות הבעיה חזרה בחיים שלך תחת היבט חדש עם אותה הודעה. "הוא כאשר רוצים לברוח מהמצב להופיע הפרעות הנוירוטי". זה הוא פחד בלתי נסבל זה גדל היטב אנשים להתייעץ עם מומחה לפסיכולוגיה. עם זאת, אם ידוע לך שבאפשרותך למנוע בעיות, כיצד, לאחר מכן, כדי להימנע כי אלה זמן רב אתה בסיכון של אובדן חלק יעילות תפעולית או ארגונית? קל מדי לומר זה חייב להיות הבעיה ברגע שהוא מופיע משום בעיה זר לא אדבר לך לך, אך מה חי אתה. ראשית, הוא חייב להיות מזוהה בעיה זו, להבדיל את העובדה ורגשות משלך ולאפשר לו לדבר על התחושה יוצר לך רגש מטריד גם להביא פעמים אי נוחות. תצפית של חש בשתיקה, בהעדר מחשבה, היא כי ניתן יהיה לשמוע ההודעה של הבעיה. הודעה זו לא בהכרח מועבר בתוך הדקה של הבעיה. אתה צריך רק לתת לך את המרחב והזמן להרגיש. פעולה זו ימנע את הפחד יכול ליישב בך. "אתה חייב להיות ללא פחד, צריכה להיות חופשית זמן." אם לא היה זמן, יהיה לפחד. "חופש זמן מנחה אותך כדי לפנות אותך בעבר ובעתיד בתהליך זיהוי הבעיה, התצפית של ההודעה. הדבר מיועד למנוע אתה מתייחס לשם מה היה או מה יהיה. בגלל הפחד שעולה העבר או העתיד וזה יכול להחדיר לך בטחון רב. קרישנמורטי ציינו בכתביו כי פחד מגיע מן הרצון אבטחה או לאבד את האבטחה כביכול יותר אתה מרגיש. כי אין שום דבר קבוע בחיים, יש אין אבטחה אפשריות. יש בעיות בחיים שלך רק אם אתה לא קיים לעצמך, אשר מה שקורה לך כאן עכשיו. בזמן, להיות בקשר עם שלך לבד, להיות מיושרים עם מה אתה באמת. יהיה באפשרותך לראות את הבעיה reorientation החיים שלך או יישור מחדש של מה אתה מה לך להרגיש מה יש לך. אודות המחבר: איב Beaudry הוא סופר, רמקול, מאמן בוים על ההישג של הערכה עצמית כאן, עכשיו, על פיתוח מנהיגות יצירתית, החזון. הוא העביר את הזמן, האנרגיה שלו בהמסע של יצירתיות קבוע של שהוא כאן ועכשיו.