כיצד לכסות עיגולים כהים

אלא אם העור הוא מושלם לגמרי, האיות הוא חובה. כך לפני השימוש הקרן לך כתמים, עיגולים כהים מתחת לעיניים מוסתרים. בשלב הראשון הסתר, אם הוא עיגולים כהים או כתמים היא לבחור את האיות הנכון. לחש טוב לא יבש, להפוך את העור מראה סדוקה, אך היא חלקה, וקרם מערבב בקלות. Improvers קרקע טוב יותר עם גוון צהבהב.

עיגולים כהים: 1. לפני החלת רך corrector פט של קרם עיניים אור תחת העין כדי moisturize את העור. האצבע טבעת מלטף את moisturizer, איות מן העור של אזור זה הוא רגיש נוסף אצבע קמיצה, יש את המועטה ביותר כוח, סביר פחות משיכה או מעבר. 2. כדי להחיל את האיות משתמשת טיוח מברשת (בדומה מברשת רכה bristle) כדי להזין את אזורי של access קשה, כמו הזווית הפנימי של העין את האיות בדיוק הרצוי.

3. החל את העיניים איות עד למידה מקוונת הכרטיסיות בתוך הפינות. חלה corrector עבור זה העפעפיים עקב כי את eyeshadow לקפל. לאחר מכן, פט לערבב עם האצבע טבעת. 4. החלת מבוסס על האיות, גם תנועה של סטירות על העין, תוך זהירות לא כל איות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אינטל. 5. כך הקמתו יש היבט ברור נחמד, עליך להשתמש Exfoliating של באופן קבוע. לאחר שהחלת אבקת להשתמש הקרן לשמור הקרן במקום. לקבלת מידע נוסף אודות היישום קרן עבור אל נקודות: 1. moisturize כרגיל ולאחר מכן מחק את לחש מעט מעל הכתם עם מברשת ריפוי. 2. קרן 3 הכלכלה. אם הכתם אינו גלוי עדיין, השתמש בכלי מברשת כדי לצבוע על בסיס קטן על מוגבלותם. 4. השתמש רק מעט אבקת הכתם כדי להגדיר את הקרן. 5. כמו הלב שלך? אתה מוכן לעבור. Dicks שילה הוא יועץ של התמונה ואת הבגדים אשר מלמדת נשים כיצד להתלבש כדי להתאים את סוג הגוף שלך וחפש צרים יותר. ניתן להגיע תוך כדי להוריד את הספרים האלקטרונים דרך raw חינם.