כיצד ליצור חשבון ולנצל מייספייס?

האם אתה מעוניין להכיר אנשים חדשים? מה לגבי האנשים אשר חולקים אינטרסים כמו לך? אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לפגוש יותר אנשים היא לשימוש אינטרנט איחסון אתרי הרשתות החברתיות באינטרנט. רשתות קרובות מושווים עם שכונות או קהילות, הם מלאים באנשים, מציעים את כל מה הם ייתכן שיהיה עליך, אבל הם בשורה. לחץ כאן טבע תעשיות ומצא עוד . אם אתה מעוניין בעשיית השימוש באתרים פופולריים אלו (אם זה כי אתה כבר לא משתמש כלשהו), יהיה עליך למצוא אתר הרשתות החברתיות ולהיות חבר. אחד של אותם אתרי אינטרנט שאליהם אתה עשוי להיות מעוניין להצטרף אליך מייספייס. האתר הוא אידיאלי כדי לפגוש אנשים ולהחליף מידע מכל הסוגים: חינם מוסיקה, קטעי וידאו, תמונות, תמונות, משחקים, והכל שניתן להעלות על הדעת הוא ב- MySpace. בנוסף המאפיינים של האתר, ישנם מיליוני דפים מציעים אביזרים חינם עבור MySpace, תבניות חדשות, מעניינות גופנים ותפריטים להכניס הפרופיל המקוון.

חלקם חופשיים ולראות פרופיל מייספייס באמת שונים אחרים, עם איכות גרפית באמת ראוי להערצה. אם ברצונך לבחון את היתרונות של האתר, מייספייס מאפשר לך לרשום, נותן לך אחסון אתרים, ומאפשרת לך ליצור פרופיל שיאפשר לך לתת לחברים שלך כך תוכל למצוא בשורה, כנקודת התחלה עבור איש הקשר שלך באינטרנט מזה. . הנה מה שאתה צריך לעשות: קודם כל תצטרך להירשם. פשוט לחץ על 'הרשמה' על הקישור בדף הבית של מייספייס, למלא את טופס הרישום. אחרי הרשמתכם, תתבקש שתפרסם תמונה של עצמך. אם ברצונך להוסיף תמונה של עצמך לפרופיל שלך, לחץ על לחצן 'עיון', מבקשת את התמונה על המחשב שלך, לחץ על לחצן "העלה".

אם ברצונך להוסיף תמונה לחשבון המייספייס שלך לחץ על הקישור מתחת כתוב "דלג על עכשיו". אתה תמיד יכול להוסיף את התמונה שלך מאוחר יותר, אם רצונך בכך. הדף הבא מאפשר לך לשלוח מיילים לכל החברים שלך, כך הם יכולים להירשם ב- MySpace, לראות את הפרופיל שלך. למרות רבים אומרים כי מייספייס הוא כבר לא כמו כאשר טום אנדרסון יצר אותו, נתתי לו מומנטום, כי קנתה Corp חדשות המשרד, זה עדיין הקהילה וירטואלי הגדול של ארצות הברית לבין החלק השישי לפחות בכל מדינה. כמה מתלוננים כי מאז חדשות Corp רכשה את האתר, חסם זאת קישורים מסוימים, ולכן רבים משתמשים טוב נשאר MySpace ו שולחי דואר זבל רבים (אנשים שעוזבים פרסום הודעות) תפס את מקומו. עם זאת, רוב המשתמשים עדיין מרוצה הפרופיל שלך ואת הקהילה שאליה שייך, אומר כי זה טוב להירגע, לפגוש אנשים, חברים, אפילו לעסקים.!