כיצד לחסוך בדלק?

מחירי הדלק ברוסיה לגדל משתי סיבות: המחיר על שוק זר הוא גדל-זה יש צורך להעלות הביתי לעולם אם המחיר עבור חיצוני נפל שוב העלאה הביתי כדי להחזיר את ההפסד. סובלים כל כך מחיר פשוט טיולים בעלי המכוניות. . זה יהיה פחות תלויים במחירי הדלק, עלינו ללמוד להציל. להגדיל את צריכת הדלק, גורמים חיצוניים ופנימיים רבים. החל משמן מנוע כיתה, מילוי במנוע, ו מסיים עם מזג האוויר. 1) אווירודינמיקה רע של המכונית.

מתלה גג Maloispol'zuemyj, ספוילר לגג, צריכת דלק גלגלים רחב-עלייה. על mashinye לא אמור דבר מיותר, מתנגד הזרם . לעניות דעתי אבי קושניר יכול לקבוע . אוויר. 2) מסנן אוויר סתומות. תודות שלו לחץ ואקום חזק צריכת קרבורטור סעפת מכין עשיר מדי תערובת. נרות ישולמו על ידי בלום שחור. צמיגים Drooping 3) להגדיל את צריכת הדלק. 4) המזגן שימוש מגביר צריכת דלק ב- 5-15%.

החלונות הפתוחים גם להגדיל, שכן צריכת להחמיר אווירודינמיקה. 5) המכונה דברים שאינם בשימוש משקל משקר המטען ובמקומות אחרים. אבל אם אתה נוהג הרבה יותר טוב עם סט של כלים. 6) הוא לא נאותה שימון-שמן צמיגות גבוהה מגביר אנרגיה, פסולת חום מנוע. 7) חד, לסירוגין למה לבזבז אנרגיה על הסנקציות חדה זה ישלמו אז שלה הבלמים? החד הפעלה והפסקה של האצה פשוט לבזבז דלק. 8) לקוי מוסדר מנוע ללבישה מהירה יותר החוצה, חום למעלה ועושה לא ביעילות והדלק. 9) כללו אנרגיה הצרכנים: רדיו, חלונות, אורות, תאורה, פנים, וכו '. ציוד לא בזמן 10)-11) רכיבה במהירויות גבוהות או נמוכות מדי, את המהירות האופטימלית עבור צריכת הדלק: 60-80 km/h מומנטום חייב לשקר באזור של מומנט הגבוה ביותר נקודות: 2000-3000. 12) לא צריך לחכות על החימום מנוע שלם. מספיק לו קצת חמה / יכול לרכוב הקורס במהירות גבוהה. תוך כדי נסיעה המנוע מתחמם מהר יותר, אתה לא מבזבז את עצביהם של השכנים. רוב דרך יעילה כדי לחסוך דלק-לעשות לא לנהוג במכונית. אחרי הכל, זה הרבה יותר בריא כדי להעביר כמה מאות מטרים החנות ברגל.