כיצד להכין קורות חיים

תוכנית הלימודים, קורות חיים, קורות חיים בקיצור, או פשוט תוכנית הלימודים הוא החלק ששלחנו חברה להגיש עבודה. תוכנית הלימודים מלווה אחר המסמך המצורף: האות של המצגת, אבל, לפעמים, הפניות. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. מטרת הלימודים היא לא להיות שכרו, רבים מאמינים; רוב החברות לא שוכר את הצוות שלך עם המידע היחיד של תוכנית הלימודים. המטרה צריכה להיות כדי להשיג ראיון עם המאמן. קורות חיים יש להגיע אל כל מי שקרא אומרים כן אותו הדבר: אדם זה מתאים לפרופיל כדי buscoa.

CV שלנו חייב להכיל מקטעים שונים אלה: נתונים אישיים: סעיף זה צריך לכלול את כל הנתונים האלה שאתה מזדהה כלומר: מלא שם, כתובת, מחוז, מזהה, טלפון בבית, טלפון סלולרי, דוא ל, תאריך לידה, גיל, מצב משפחתי, וכו '. כמה טיפים עבור מקטע זה מהמקטע:-אתה תמיד חייב לשים את תאריך הלידה ואת תוספת הישן שלך. . תמיד אתה חייב לשים שני הטלפון בבית שלך, אז כמו טלפון נייד. -התראות הבית שלך, או הקבוע טלפון של קורות החיים שלך, אתה יכול לקרוא כך שהם יצביעו בקפידה את התזכיר להשאיר אותך, ייתכן הצעת מחיר עבור ראיון העבודה. . תמיד כוללת את כתובת הדוא ל שלך על קורות החיים שלך, המכיל את השם שלך.

היווצרות אקדמי: מקטע sta תמיד חייבים להופיע לפני החוויה שלך אם יש לך פחות מ-35 שנים. אם אתה מעל גיל 35 שאין להם השכלה גבוהה, אתה יכול לשים את החוויה שלך להדרכת. כמה טיפים על השימוש בסעיף זה:-לא לשים המכללות איפה עשית את הראשית, מי שמעוניין בכך, הם תמיד יתחילו להעריך אותך מהתיכון. -אין לשים כל קורס וסדנה שעשית, רק אלה שיש להם רלוונטיות לעבודה. מי שמחפש את העבודה הראשונה שלהם היא מאוד נתון את כל הקורסים. ה\"שאלון ייתן חשבון אפילו לא נתקלת, זה לא הכרחי כי recalques זה מקצועי ניסיון: כוכב. הוא החלק החשוב ביותר של תוכנית הלימודים. אלא אם כן הם בחינת כדי . מישהו שיגיש בקשה את העבודה הראשונה שלו, תשומת הלב של המאבחן תיפול בסעיף זה. החוויה ניתן לשים סדר כרונולוגי או בסדר הפוך, או היא, כי יצירתו האחרונה מופיעה ראשונה. כמה טיפים על השימוש בסעיף זה:-לפגוש את הפרופיל של החברה שאליו אתה שולח את קורות החיים שלך. תאר את הפעילויות העבודה הקודם שלך לפי העבודה שאתה מחיל. לדוגמה, אם אתה מחיל על תפקיד מנהלי, המתוארת בסעיף זה שאם יש לך כוח אדם החברות איפה אתה עובד. -אתה חייב לכלול את שנים וחודשים עבדת. לדוגמה ממרץ 2004 עד יולי 2007. . זה מאוד חשוב לחשב את העבודה ואת יציבות רגשית. . לא המתאר כל היבט של מה שהם עושים בחברה. זה נותן את הרעיון הכללי של מה שעשית. השאר ייצאו בזמן הראיון. (להוסיף סעיפים אלה אם המקרה) שפות – שפות שאתה יודע ומידת התחום. מיומנויות מחשב – רמת של Office. פעילויות נוספות – אם את לימודיהם בספורט כלשהו או שיתף פעולה עם כמה אתה יכול לשים ארגונים לא ממשלתיים כאן. הפניות – לצרף הפניות עבודות קודמות רק אם הם מתבקשים. עצות כלליות כדי להפוך את תוכנית הלימודים:-קורות החיים שלך לא יעלה על 1-2 עמודים. -אכפת accenting ואיות. אם קיימות שגיאות איות, סביר להניח כי קורות החיים שלך נגמר בפח האשפה, לא אתן לך על הראיון. -רצוי לכלול תמונה שצולמה לאחרונה קורות החיים ששלחת. בצילום מבקשת להופיע ורגועה עם חצי חיוך. -לקבל את קורות החיים שלך קרובי משפחה או חברים לסקור אותו לפני שליחתו. לבקש מהם לדעתם וידווח לך אילו מקטעים יכול לשפר. חוות דעת של מישהו אחר יכול לעזור הרבה מה לשפר את קורות החיים שלך. אולי אתה צריך עוד טיפים למציאת עבודה. כאן אתה יכול למצוא אותם: ?ngel Cuevas:.