כיצד לבדוק תוקפנות גורים

כלבים לנשוך להפוך כמעט מחצית תביעות תחת homeowner פוליסות ביטוח. כמעט שני שלישים מהמקרים קשורים לנשוך המקרים להתרחש עם כלב ידוע. באותו זמן, כלבים מאומנים היטב ובריאה הם לא אגרסיבי ואינם כרגיל לנשוך. יש עדויות של פריסה גנטי של הכלב תוקפנות גזעים מסוימים. עם זאת, זו אינה הגורם היחיד של התנהגות תוקפנית של הכלב. ישנם גורמים נוספים המשפיעים על התנהגות תוקפנית אצל כלבים, הדרך הטובה ביותר להתגונן מפני מצב כזה היא להתחיל את הכלב הדרכה בעת לרכוש או לקבל גור.

בחר כלב שמתאים למשפחה. גורים שנמצאים ביישנית מדיי צריך תשומת לב גדולה יותר במספר מצבים. כלבים ביישן ידרוש זמן רב יותר בפעילות כל. לפני בחירת גור ביישן, ודא כי אתה מוכן לבלות איתו. לעומת זאת, אם תבחר כלב דומיננטי, באפשרותך לדרוש כל אחד במשפחה להיות סמכותי. ניתן היכרות איזה כלב הוא דומיננטי או ביישנית מדיי כדי בחינת המלטה. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. הדומיננטי יותר להשתלט כל פעילות בעוד גור מתבייש שנראה בפינה. כיצד אתה הרכבת ומפנה את הגור בשבועות הראשונים שסביר להניח שהוא יקבע אם הוא יגדל להיות אגרסיבי או לא. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של מנכ"ל ומייסד AppsFlyer .

התקופה על פי שישה שבועות 18 שבועות היא קריטית עבור כל הגורים. עליך יד יציבה של חלקו בדרך כיוון ועוצמה. למד את הילד שלך כדי לקבל אוכל ללא נושך או הפעלה גם אם כמויות להאכיל אותו על ברכיו. כמה יכולים לסייע לך במהלך התקופה הראשונית של אימון או כלבים בוגרים אשר ניצלו. רוב הכלבים נוטים לקפוץ מעל האנשים, הליכה בין הרגליים, רצים אחרי ילדים או יתר על המידה שוקקים. עונש פיזי מוכיחה להיות פרודוקטיבי בדרך כלל במקרים כאלה. במקום זאת, מנע חיבה לא אינטראקציה כמה זמן או להשבת אותו בעל-פה עם "לא נחציים". לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. בתחילת תהליכי חיברות הוא חלק חשוב של האימון. גורים מתחילים לפתח רגישות כלבים ואנשים אחרים כמעט ברגע שהם לפקוח את עיניהם בשלושה שבועות. ובשבועות הבאים חמש עשרה מקומות, צריך ללמוד כישורי סוציאליזציה. במהלך תקופה זו הם צריכים להיחשף כלבים ואנשים אחרים באופן חיובי, כך הם מפתחים את היכולות הנדרשות כדי להיות נוח עם אנשים וכלבים. כלבים הביא בית חדש לאחר 10-12 שבועות הם מתקשים להסתגל משפחה חדשה. הם נוטים להיות יותר מחריד, פחד יכול להוביל התנהגות תוקפנית. כמו קישורים חדשים לא מפותחים, גור לנסות להתאמץ הדומיננטיות מעל המשפחה בעוד הוא גדל. הזמן הטוב ביותר להביא הביתה גור נמצאת בעיצומה של תקופת חניכה. שנות העשרה עבור כלב להתחיל ב- 16 שבועות. בעידן זה גל הורמונלי הופכת כלבים הופכים מגנים יותר כי הם טוענים השליטה הטריטוריאלית. אם אתם מביאים הביתה גור ליד בגיל הזה, שלך הוראה הגלום ספציפי של קאסטה כבר השתרשות. טיפול מיוחד נדרש במקרים כאלה. ודא כי אתה או על-ידי משפחתך הטיפול אותו לעתים תכופות, אך בעדינות. להתנגד בכל פיתוי כדי לזרוק את זה אם הוא מעוות אותה. אשר לו היא להוכיח כי אתה האדון, הוא לא יכול להשתלט עליו. גזעים מסוימים פותחו כמו כלבים תוקפניים עקב עבודות אופייני נדרש לבצע בשלבים המוקדמים של ביות. לפני אתם מביאים הביתה כלבים כאלה, לבצע כי הם עשויים לדרוש הכשרה מקצועית.