ילדים בחדרי המתנה

שיר ההמתנה חדרי ילדים שרתי לילדים חולים, בחמלה לשיר לי! גבריאלה מיסטרל. זמן לחכות בהריון הייאוש אחד הקדמוני זכויות של קטינים יש משפחה לקחת אחריות צריך חומר שלהם, אילו לתת חיבה, תמיכה חברתית. כאשר מדובר בקטינים במוסדות, מבוסס על ההנחה כי מחסור חמור אחד או כל ההיבטים האלה יש מוטיבציה ההתערבות של הרשויות כי זה מתחיל פעולה מחנך משחזר את הילדים הנכון לגדול בסביבה פוגש חומר שלהם ואת פסיכולוגי צריך. היא da על-ידי ישיבה כי הפעולה המוסדית היא חלופית, על ידי זה בעצמו, קשה פעם למצרכים. לכמה זמן? בפועל כל יום שיש קבוצה מאוד רבים מאלה קטין אשר הינו שהותו בהם מוסדות של קבלת הופכת כרונית. שתי יציאות אפשרי זה אותם הבטחות כדי שהשער שלהם משפחת המוצא או להיות בברכה (אימוץ) ממשפחה חדשה- שלא גדל כל המיידיות.

בכל מקרה הילדים ציפיות שהצטברו, של יום או שנה אחת אחרי השניה, סוכלה. . הם ילדים אשר מותקנים באופן קבוע בחדר ההמתנה. ברור כי המצב סותרות משפיעה באופן שלילי בעיבוד שלהם למוסדות זה ברוך הבא. כאשר של צעד לא יש צורך או מאמץ על-ידי שילוב היא, אם הוא זה של צעד במשך הרבה זמן, השילוב נמחקת כי ככל שעובר הזמן יותר, קרוב יותר יש של הסוף. חוסר הסתגלות משפיע במיוחד בבית הספר עם ההשפעות כי הם יכולים להניח.

כתוצאה מכך, ילדים במצב זה לבוא סוג של התחמקות דמיוני. אחת הבעיות העיקריות הקיימות ברוב המכריע של אלה שאינם במוסדות מארח, הוא שחזור פנטסטי שהופכים את החיים שלו. לעומת זאת, רב שמואל אליהו בהחלט מבין את הסיפור. בתחום מטרה כפולה: ליצור עבר שאינו קיים, לדמיין את העתיד אפשרי. זה da ומעל הכל ילדים כאלה שעומדים צפוי לחזור אל משפחתו המקורי. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . הם בדרך כלל לא ניתן לזהות את הגורמים (משפחה) אשר על המקור של למיסוד שלה, יצוקים, זו פרשנות של העבר. אף פעם לא קורא לתוך שאלה את ההתנהגות של ההורים שלהם. במקום זאת, הם אלה אנשים ומוסדות אותם בברכה את האשם על המצב שלהם לא בטוח נואשות. העתיד הוא שקל על ידי הילדים האלה כפי תקופה המתה בזה כל הבעיות האלה יצא מיפו קיימים. אך במעבר לזה הפאזה האחרת של החיים כמה פעמים, חושב אותם, הולך להתערב החלטה שלך, שלך מאמץ אישי אבל מגיע סוף סיפור של פיות. במקרים רבים ההורים לא נשמרים מן הילדים שלהם: לבקר אותם מדי פעם, או לפחות פעם בשנה, הם מכריזים כי הם עדיין יוכלו לשמור אותם (ולהישאר ובכך במוסד). קישור זה קרע של מי יש איסורים – האכלת אשליות, הציפיות של העתיד בהכרח יותר טוב. ההורים, כאשר נמצא עם הילדים האחרים, אותם מבטיח כי בקרוב זה ימשוך אותם מהמוסד; אז תמיד יש משום שאין לו שליטה, אשר עומד בפני הסוף הטוב הזה. . זה לא זמן החזרה… אבל הילדים שעדיין מחזיקים, כמו מסמר צריבה, האמונה השיבה קרובה לבית. אפשרות זו מגדירה את ציר משמעות לחייהם. יש הורים מופעלות בעדינות תהליך של אשמה אצל ילדיהם. להעביר את המסר, אם הם לא יחזרו. זו אשמתם: לא נתנהג בהתאם, הם לא אחראים, הם תלמידים גרועים… למקרה בחוץ, קטנים יותר מפעם אחת מחנכים משלי לתרום פטיש המסמר. התוצאה העיקרית של זה מצוי למבוי סתום: אינו חוזר למשפחתו כי לא נתנהג בהתאם, אבל יפה, כי זה החיים הטמונה מוסד משמעתי. עם מה הוא הולך במעגל קסמים שנושאת את המנעול, הקיפאון וכן בלי סוף התנהגויות מוטיבציה מאת הזעם וחוסר האונים. לא הוא מפתיע שרבים מאלה ילדים בסוף על ידי להציב היא בתוך בועה פסיכולוגי: נמצא זה מציאות, לאבד את כל המוטיבציה ללמוד, לא נהנית מזה חיים ויש מגמה מסומן כדי בהקיץ כמו חלום בהקיץ סטרילי באופוזיציה לדמיון לגבי המודעות של המציאות. הגמר, ארוכה צפוי בהריון של חוסר תקווה, ארצות חוסר במודעות של הבעלים המצב ומהווים לתפיסה יחודיים מסוגם של המציאות שלה, קיר הוא עומד בתור מכשול להתפתחות. כפי שאמר המשורר: מאז אני גר חולם / עם הילד לעזאזל / לפיה את הידיים של ילדה / הדריך אותי ללכת לאיבוד. פרנסיסקו אריאס סוליס. אל תירו איפה יש ילדים. . תפסיק. . התהילה. אנחנו לא צריכים יותר מלאכים פורטל אינטרנט עבור השלום, פורום חופשי וחופש. כתובת URL: