טריילרים וסמי טריילרים למחצה למשאיות

משאיות הם רכיב קבוע של החיים הנוכחיים. אין בנייה לא יכול לעשות בלי ציוד כבד, אין תחבורה הכרכרה של סחורות-אפילו יותר. עם זאת, על מנת להפוך תחבורה נוסף חסכוני, מאז העתיק פעמים, משמש טריילרים וסמי טריילרים, לעבור נתיב בת מאות שנים של אבולוציה. בימים ההם, טריילרים בקושי היה אפשר לעשות כמה מאות ק ג של משקל. בימינו על נגררים ללא בעיות אפשריות . לא תמיד אינטל.

נושא במספר עשרות טונות על פני מרחקים עצומים… כיום, ניתן בקלות לרכוש קרוואן, יש מבחר גדול, הפיכתם למדי. לקבלת דוגמה, ונותרות טריילרים וסמי טריילרים NEFAZ: פלטפורמה קדימונים, טריילרים; לזרוק חצי טריילרים וסמי טריילרים; Toplivoperevozchiki על בנזין, נפט; Toplivoperevozchiki הכרכרה של ביטומן ונפט. כל סוג של טריילרים וסמי semi-trailers פוגש בתקנים מסוימים. כל סוג מיועד עבור סוג מסוים של סחורות: עבור תפזורת חומרים מתאימים טיפר הקרוואן, סטילס-עבור מטענים קטנים עבור מטען נוזלי toplivoperevozchik נגרר יהיה מיוחד במינו. צורה אחת של קדימונים עשוי להיות מעט מודלים עם מאפיינים שונים.

. זה מאוד חשוב כמה טונות יהיו מסוגלים לקבל את הטריילר. גם להקדיש את תשומת הלב שלו על אינדיקטורים אלה: מצויד טריילר בנפח גדול; המשקל הכולל של הנגרר; חלוקת מלא המונית של הקרון:-הציר הקדמי; -על הסרן האחורי; ההשעיה של הנגרר; מספר גלגלים של הנגרר; עם איזה המהיר ביותר האפשרי תנועה עם קרוואן. עבור dump קדימונים ניתן לקרוא על פרמטרים מרכזיים המתייחסים במשך הזמן, את הרמת והורדת של הפלטפורמה לאורך זמן (ריק ומלא), הזווית של גלגלי הנגרר, מנגנון בחור טריילר, וכמובן, את הממדים הפנימיים של פלטפורמת קומה טריילר. להלן כמה מאוד מעוניין במערכת בלימה על הטריילר. בלימות מערכת של נגררים למשאיות יש שני סוגים-חניה ועבודה. השוק הנוכחי של משאיות מלאות חברות רבות המבקשות לנצח את התחרות על מספר פרמטרים. מתי המשלוח המתוכנן של סחורות, לקחת בחשבון כל הזמנים ועל שלמות המטען, ובטיחות שלו. עם הנגרר ניתן להפחית את עלות, לחסוך זמן. לכל טיול יש אפשרות לקחת סחורה יותר במידה ניכרת, לא להשקיע זמן, דלק בביקור השני. בנוסף, טריילרים מסוימים ניתן לפתור את סוגיית אחסון סחורות. לפעמים הם השאירו מטען חנות בקרון במידה ניכרת יותר נוח הסבה אותו למחסן. באפשרותך פשוט להעביר את הטריילר, אין צורך לשדרג. את הסחורה שלך ממקום למקום. כל זה מרמז כי, עד היום הטריילר הוא תכונה בלעדית תחבורה ציבורית.