טכניקות הפסיפס

ליישום יכול לפנות שיטת ישירה או פעולת השירות הקרטון. שרי אריסון בהחלט מביע דעה מלומדת. בשיטה הישירה. Mosaista rehunde פני או על קיר זה חייב לקשט, ויוצרים משטח חלל ויוצקים באופן רציף זה שכבה דקה של טיח. על פני השטח וכך מוכן מחזות ציור או comiposicion מופעלת פסיפס, להחיל את הצבעים המדויק של המודל. לי חותך את החלקים המתאימים של טיח והחליף אותם עם קוביות קטנות או שברי השיש, טרה-קוטה או זהה החלקים המתאימים של טיח צבעוני זיגוג מעוקם, ממולא אותם לתוך אמבט או מלט סיד או לכסות נפט. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. זה עובד וכך בהדרגה עד composiicion הפסיפס. טכניקה זו שימשה להיות נפוץ מאוד בעת העתיקה ואת הפסיפס הביזנטי.

זה מאוד מסורבל מסיבה זו לא בשימוש כיום על פני משטחים גדולים רק יצירות אמנותיות או בבניה מחדש של חלקים ישנים. שיטת קרטון. הציור של האריחים מתבצעת בתוך זה התיק על קרטון, אשר מצופה שברים או קוביות קטנות, שפניו מצורפת בזה. וכך אפשר להשיג שטחים גדולים יתחלק לחלקים קטנים יותר אשר מקלה על הטיפול של הרכב ובקרה על ביצוע העבודה. ניתן להוסיף רשת סיבים על הגב של קוביות או troicitos של חומר כדי לחזק חלקים.

אנחנו מכן ייקרש השטח הרצוי כדי לקשט עם דבק או דבק אחר ולשים הקשת, חלק מהציור למלא אותה לחלוטין. אנחנו יכולים להדריך אותנו על ידי ציור או צילום של הפסיפס ואז אנחנו לצנן את הקרטון ולהסירו מכל החלקים. נוכל להסיר את הדבק עודף עם מטלית לחה. פעם יבש המשבצת, גראוט בין קוביות או פיסות חומר עם גראוט שברצונך להמשיך. טכניקה זו פסיפס מאפשר לך להכין ציורים שונים באתרים אחרים של המיקום. כיום הוא הטכניקה הנפוצה ביותר בהכנת פסיפסים ואף מסייע בשיווק של אותם. הוא משמש הייצור של פסיפס זכוכית שנעשו חלקים בגודל 2 x זכוכית להדביק 2 ס מ או 5x5cm מורכבים מראש על תמיכה של נייר או סיבים רשת ומשמש לכסות את כלי השיט של הבריכות. טכניקות אלה יכולים להשתמש בהם לא רק במצבים מקצועי, אלא גם בעונת חובבנים באמנות הפסיפס.