טיפים לרכישת נכס

לפני שתתחיל עסקת מכירת בית חייב להיות בטוח שזה לגמרי בסדר כדי להיות ביטוח הפתעות לא נפגשים פעם מתחילה עם חתימת החוזה. במקרה של יד שנייה דיור חשוב לעקוב אחר השלבים הם:-בדוק את הבעלות של המוכר עבור מה לבקש המעשה של המאפיין עם פתק של הרישום בקופה. פעם עובדה אנו נוודא כי המוכר הוא באמת הבעלים של הבית, וככזה יש לו את הכוח כדי שניתן יהיה למכור. -גם אנחנו צריך לבצע בדיקת עומסים של מצב הדיור, עם מה כדאי לשאול הערה פשוטה כדי בלשכת רישום המקרקעין, הבנק שלנו יהיה אחראי על הסימון הזה, כמו גם הליכי הנחוצים עבור הפירמה. -ודא כי זה לא לשכור דיור, כמו גם אם משלמים את הקבלה העדכניים של התרומה ודמי של הקהילה של הבעלים. -. גם זה טוב לבקש עותק של חוקים של הקהילה כדי ללמוד אודות חדש הזכויות והחובות.

וכן לבדוק כל הוצאה מן הכלל אשר אין להניח בתור הבעלים החדשים. הוצאות הנובעות משיתוף המכירה תואמות הרוכש, למעט רווחי הון. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שרי אריסון. עלויות עלינו להניח את המכירה של מגורים יד שנייה כוללים מס של שידורי patrimonial (ITP), אפשרות זו חלה על הערך של הרכישה שצוין בהמעשה של מכירה. בהערכתו שונים על פי האזור האוטונומי, יכול גם להשתנות בתוך אותו בהתאם לנסיבות. אבל, במקרה של יחידות דיור חדשות, במקרים כאלה כמו זה צפוי מאפיינים שונים, כי זה בית חדש יהיה לנו לשאול יזם מסמכים שונים כדי לוודא כי ברגע שנתחיל עם הליכי המכירה אנחנו לא הפתעות כגון היעדר הרשאות או כל הפרעות אשר יכול להוביל רכישה רכשה הלא נכון.

-ליימו יזם כל המידע אודות מאפייני הבנייה לבין העותק של התוכניות כדי להיות מסוגל לקחת בחשבון ועל-טובה דמות מנטליות של איך זה יהיה המבנה גמור… -זה חשוב מאוד כדי לבדוק את הרשיון של יצירות אשר מרמז על האישור לביצוע עבודות על-ידי בדיקת בניין שמסתגל הסדרת פיתוח עירוני; הרשיון של הכיבוש הראשונה שבה אנו נוודא כי ייצוג המקדם פגש את חובותיה עם מועצת העיר; אישור של הדירוג לדיור לעתיד על מנת לוודא את התנאים של בריאות והיגיינה של המבנים המשמשים לדיור ומגורים. יזם-להבטיח את הכמויות יועברו לחשבון במהלך התהליך של בנייה באמצעות חוזה הביטוח, זהו האמצעי שבאמצעותו המבטח מתחייב על-ידי חיוב פרמיה לפצות את הנזק או לשלם סכום כסף כדי לאמת את האירוע במסגרת החוזה; או ערבות בנקאית, שבה assignor מחוייבת החזר של נתפס כמויות לקחת בחשבון עוד 6% ריבית שנתית, אם הקבלן לא להתחיל או להסתיים בתוך מועדים מוסכם שייקבע בחוזה. -באפשרותך לכפות יזם לביטול המשכנתא, הפעלת החשבון שלך עלויות הביטול, המתאים גם עלויות של בנייה חדשה & חלוקה אופקית. הוצאות הנובעות הרכישה של יחידות דיור חדשות יש לנו מע מ להיות כל כך של 7% של המעשה. מס בולים, בסיס חישוב הערך המעשה, והוא סוג כדי להחיל תלוי קהילות אוטונומיות (0.1%, 1% בערך). ההוצאות נפוצות במכירת:-בתשלום של נוטריון הנוטריון כמו התערבות ציבורית attestor יהיה תלוי ערך הרכישה, הארכת הכתיבה, וכו '. המטריקס (המקורי) מקביל לשלם למוכר ומה עם ההעתקים האחרים לרוכש. -רישום, את כמות דמי הכניסה על ידי ההתערבות של הרשם אלו תלויות הסכום המעשה ואת מספר המושבים של ייצוג. עכשיו כבר מוכן עבור.