טיפים למניעת הונאה חלק II

ממשיכים עם הנושא על ההונאה של חברה זו הוא שלח את הרשימה המכילה את הפריטים הבאים: אוסף של 50 שיטות בשימוש הגניבה מעילה של בולי, בולי הכנסה. גניבת סחורה, כלים ופריטים אחרים של ציוד. סכומים קטנים של תיבת, תיבות בנות קרנות ניכוס המנציחות את הקופות. במקום המזומנים תלושי או בודק ללא תאריך, עם תאריכים קדימה ואחורה עם התאריכים. לא לרשום כמה מכירות של מוצרי ומושך מהם הכסף. צור Sobrantesa תיק קרנות וחברות את הקופות, לא רישום או רישום בטרנזקציה ספציפיים.

בגרפיקת את חשבונות הוצאות, עם הוצאות פיקטיבי (נסיעות, הוצאות של ייצוג, וכו ') למעול תשלומים שהתקבלו מלקוח והחלף אותם הבאים לתשלום זה או אחרים. להשתלט על תשלומים מלקוחות, להנפיק את הקבלה על פיסת נייר. תשלום חשבון שתאריך היעד שלהן חלף, השתלטות הכסף, לטעון אותו לחשבון incobrablesa. תשלום חשבון כבר לחייב incobrablesa חרוזים לא לדווח על זה. להוכיח טענות שווא של לקוחות או עבור סחורות מוחזרות. פיקדון יומי לא בנקים או בנק רק חלק טעונה. לשנות את התאריכים בצורות של הפקדות כדי לכסות את התקציבים.

לבצע הפקדות עבור כמויות עגול מנסה לכסות את החסר בסוף החודש. הצג צוות דמיוני משכורות. לשמור על העובדים על שיירות תשלומים כאלה מיד לאחר התאריך של מתפקידו. לעוות את סכומי השכר וחישובים. להשמיד את חשבוניות מכירה. לשנות חשבוניות מכירה לאחר מסירת העותק ללקוח. חלל חשבונית המכירה על-ידי הסברים כוזבים. שומרים על כסף מזומן מכירות באמצעות חשבון שווא של החייב. רישום הנחות תיבת מוצדק. להגדיל את הכמויות של התשלומים בחשבונאות עבור ההוצאות. השתמש העתקי קבלות או חשבוניות, המקורי אשר כבר שולם. ביל השתמש של הוצאות אישיות כדי לכסות את הכסף הגיע מהקופסה. שוב להשתמש הוכחה שאושרו כדין של השנה הקודמת, שינוי מספר תאריך, וכו '. השימוש facturasa שהוכנו על ידי עצמך ועל לזיוף אישורים. תשלום חשבוניות כוזבות, שהושג בשיתוף עם ספקים. להגדיל הכמויות של החשבוניות, בשיתוף עם ספקים. מטען אישי החברה רוכשת, כראוי באמצעות הזמנות רכש. חשבונית סחורות לטובת רווח אישי, לחייב חשבונות מזויפים. מוקד טובין לבית של העובד או יחסית השימוש בו. מלאי זייף לכיסוי גניבה. השתמש מקדמות עבור הוצאות עסקיות, צוות צדקה. באופן לא תקין פדיון בודק זכאים לטובת החברה. חסויות זיופים צ'קים לתשלום לספקים. הכנס ספרים עלים עם תיקי לקוחות או כמויות פיקטיבי. בכוונה לעכב את הפיוס בין החשבון של לקוח. הצג סכומים לא נכון את הרשומות של תיבת כניסות ויציאות. מושבים מבלבל במכוון בחשבונות שליטה ופרטים. עלים חדשים להפוך על הספרים כדי למנוע מניפולציות מתגלים. לא סוגרים את הספר קבלות מזומן בבוא הזמן. מוכרים חומרים עודפים או פסולת ויקחו את ההכנסות של המכירה. למכור את השימוש מפתחות עסקים, יקב או תיבות בשביל כסף. שילוב התיבה או הכספת נמכר תמורת כסף. לאפשר לספקים למכור חברות ולבקש עמלות מטעם העובד. לשאול הספקים לכתוב המחאה אישית לא מטעם החברה. שיבוט הוצאות בדיקות או תשלום של להחזיר במזומן שינוי של הנתונים בחשבוניות כדי לאסוף את viatico הסיטונאי. וכפי נוכל למנוע את זה? פקד טוב ועדה פנימית עם המבקר שלהם נכונה גם קוד טוב המוסר והתרבות למניעת הונאה, בקרה פנימית של מניעת הונאה זה האחריות של כל העובדים של החברה. למנוע הונאה ארגונית, הונאה זו הרעל שמגיע כדי לגרום נזק החיים המוסריים של העובדים של החברה, למנוע את ההזדמנות שיש של המבקר הפנימי טוב. הורדת PDF לחלוק על ידי לחיצה על הקישור:.