טיפים כדי לנהל את ההכנסה החודשית שלך

כספים אישי לעיתים קרובות כאב ראש גדול, נתון כי הוצאות באים והולכים בכל יום, אנחנו לא יכולים לעשות הקצוות נפגשים עם מה אנו תופסים על-ידי העבודה שלנו. כך ניתן לנהל כראוי את המשאבים שלך, זכרו הבאות: מה אתה כרגע תופסים על-ידי את העבודה שלך, תמצא אותו מספיק?. בהקשר זה, חשוב לך מתנה, כי רוב האנשים, הן הכיבוש הם, יש לך את התחושה כי הרווחים שלהם לא מגיעים לו מרכזיים שלהם זקוק. א. בדרך זו מתעורר הצורך כי כל אדם לומד לנהל כראוי את ההכנסה שלך, לכן, חשוב לך ללמוד לפתח תקציב חודשי כך שלא יהיה לא נעים הפתעות שהגיעה לשיאה בחודש מבלי לנהל אתו כסף, כדי לעשות זאת, ב- continuaciona אנו להראות לך כמה נקודות אתה צריכים זכרו כי התקציב שלך יהיה מספיק זמן זה, מכין תקציב: חשוב שהגדרת מהן עלויות דחוף צריך לעשות בכל חודש. לעניות דעתי אפריקה ישראל יכול לקבוע .

על-ידי דוגמה שלך הכנסה חודשית ל- 50% משפחתי ואישי הוצאות 30% תשלומי חובות ואת ההתחייבויות 15% שמירת 5% כיף הם הפחתת החובות שלך, אתה יכול להגדיל את הוצאות המשפחה, אך שמירת ומהנה, תחילה עליך איזון כלכלי טוב. כל ההוצאות שלך הצבעה: ללמוד להתמודד עם הערות קטנות סדר יום שבו כל ההוצאות שלך, אז אתה מבינים כיצד הוא הולך הכסף. לפעמים פשוט גלידה או קיוסק מקאיסרי ייתכן נראים לא משמעותיים מדי יום, אבל כל חודש הם משמעותיים, אם החשבון, לקנות ממתק יומית, עולה $ 3 חודש של 30 יום הם $90 שתשקיע ב- $ לשנת 1095 לך בחשבון החיסכון שלך. א. לא רוצה לומר כאן זה prives te הדברים הטובים בחיים, אבל זה בכל פעם שאתה הולך לפתוח את הארנק, ניתוח אם לבלות אתה הולך לעשות הוא שווה באמת.

כדי להימנע כרטיסי אשראי: ככל האפשר, אתה רוצה לשמור אותם רחוק לך, יש כסף פלסטיק מאד כואב כאשר לא לנהל אותו. א. הוא aa סוף חודש לשלם את צריכת שלך ומונעת את התשלום המינימלי מכיוון שהדבר יגרום לך לא לסיים את החובות בקרוב, בגלל האינטרסים, אתה בסופו של דבר צריך לשלם. כרטיסי אשראי לתת לך הרגשה של ביטחון שווא, ולכן עדיף בכרטיסי חיוב כיוון שיש לך שליטה אמיתית של ההוצאות שלך. א. זכור, הכסף שאתה להשאיל, הוא כסף כי אתה devolver?s עם אינטרסים, זכרו כי הבנקים יש עסק דרך מערכת זו, אינה מעניקה לך קו אשראי כי אתה אדם טוב אלא כי הם לעשות רווחים באמצעות לך. כדי לשמור: כדי כדי כדי כדי כדי כדי ללמוד לשמור בין 10% ל-20% מההכנסה החודשית שלך, כך תוכל ליצור קרן קטנה עבור לך ולמשפחתך. Preferable היא לפתוח את החסכונות שלך לזמן בחשבונות, שתעניק לכם עניין בהדרגה. גם יש לך את האפשרות של הצבת חלק החיסכון שלך בקרנות השקעה אך לפני להודיע לך סוף טוב יש גם אין הפתעות לא נעים, עדיף היא להשתמש רק אחוז החיסכון שלך עבור סוג זה של פעולה. עשר ביטוח בריאות: הוא רצוי לשלם ביטוח טוב שמכסה מתרווחים כדי לסיים את אתה שקוע בחובות, לקנות תוכנית משפחה טובה והשימושים שירותים זמינים, כגון שירותי שיניים, רופא עיניים, בדיקות כלליות, etc. כולל קצת כסף נוספת: כאשר אתה חסר כסף, מנסה לעשות כמה הכנסה נוספים שעשויים להיות לך דעה השירות. אולי יש לך כישורים מסוימים אשר יכולים ליצור לך הכנסות, ללמד קורסים, אמנות למכור, למכור פריטים חברים, וכו ' כדי להימנע מעלויות שטחית: ללמוד להבדיל מה באמת חשוב לך. אנשים רבים ללוות בהוצאות מיותרות כגון תכשיטים, נסיעות, הנאות, בגדי-יקר, ועוד מבלי כוח הקנייה לשם כך. כדי לשפר את הכספים שלך, אתה יכול בהדרגה לתת לך כמה גחמות, אך בעוד שניהם, לא עושים, אתה מבלה בהתאם לתקציב שלך. א. אם הולך לבקש קרדיט, וזה משהו מועיל: קרדיטים עשוי לסייע לך proyectarte ולקבל קדימה, לדוגמה, קרדיט ללמוד קורס של הזדמנויות עבודה גדול יותר, של עסק, לקנות בית, תנו שלהם להשכיר, בין היתר, שאתה הוצאות עם קרן, אשר אפשר לשפר את איכות החיים, לכן, לא ומשמיטה, אך ללמוד לשמור על פרטיותם של ההתחייבויות שלך. א. מעריך הרכישות שלך: כאשר אתה הולך לקנות הצעות שימושים הקניונים, משקיעה בדברים כי יכול אחרונה לך הרבה, לדוגמה, אם אתה קונה בגדים, להשקיע בגדים באיכות טובה, כי באמת יחזיק, לא צריך בהכרח להיות מוצר יקר, יש מוצרים טובים מאוד אך לא של מותגים ידועים, אשר יכול לשמש הרבה ומעל לכלהם יחזיק. א. תודה על תשומת הלב שלך: פטרישיה Balda הוא תואר ראשון בסוציולוגיה ו ניהול וניהול החברתית, עם לימודי בפרויקטים חברתיים של המאסטר. הוא מומחה בתכנון אסטרטגי עם ניסיון בעבודה בארגונים ציבוריים ופרטיים. א..