חנויות ורטואליות

המשבר הכלכלי שהחל בסוף 2008 היתה השפעה משמעותית על שוק העבודה. כולם או כמעט כולם חווה את זה בעצמי. מישהו איבד את עבודתו בתהליך של צמצום מסיבי, מישהו שכר מופחת, מישהו נעלם מהלקסיקון של מילה כגון בונוס. מי היו בני מזל כדי לשמור על משרתו, קיבל בתמורה עלייה בעומס העבודה ותכונות אחרות של המשבר במצב קשה למדי. אבל קצת יותר מאשר לפני עשור, ההשלכות הכלכליות של המשבר היו גדולים אף יותר. עסקים סגורים, השכר מתעכב, שוב, צוות מופחת. לבירורים בנושא יש לפנות ל הבית היהודי שמבין יותר ממני. רק אז אנשים התחילו לחלק לשתי קטגוריות רחבות.

המחשבה הראשונה שהכל רע, ושום דבר לא יכול להשתנות, בעוד השני ללמוד לחיות בתנאים חדשים. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. יותר מ -10 שנים מאוחר יותר צוות אלה חסרי תועלת בעבר לנהל מפעלים רווחיים, כי הם לא יניחו את נשקם. כיום, למרות ההאטה הכלכלית לא כל כך עצום על המצב דומה במקצת לדף הקודם. מישהו מיילל ומתלונן, ומי באמצעות מצב של מיתון כלכלי והגדלת המקצועי שלהם רמה, לימוד, שיפור ופיתוח המומחיות החדשה. ומישהו אפילו החליט לפתוח עסק! עכשיו לעשות את זה הרבה יותר קל, כי מעולם לא הטכנולוגיה המודרנית היה נגיש כל כך. אם חושבים על פתיחת עסק, אפשרות מעניינת היא פתיחת חנות מקוונת. התחרות בתחום זה אף גדול למדי, אבל כמה שנים זה יהיה גבוהים פי כמה. לכן, הסיכוי לשנות את חייהם למען יותר עדיף להשתמש היום.

אמנם, כמובן, עסקי באינטרנט בלי להשקיע לא יכול לעשות, אך הגודל שלהם יהיה נמוך משמעותית מאשר בעסק מקוון. אם אתה עושה מסחר אלקטרוני, כמות ההשקעות יהיה נמוך עוד יותר. ואכן, במקרה זה סחורות שנרכשו אינם פעמים רבות, אבל רק פעם אחת. אם אתה לא רוצה לסכן סכומים גדולים של כסף, או אין לך הרבה כסף כדי להתחיל עסק, אם יש לך עד שזה גדול מדי הניסיון, עסק מקוון יהיה באפשרות המתאימה ביותר. איך חנות מקוונת? על זה אגיד לך החדש שלי ספר אלקטרוני. מה יתרונות אחרים יש את העסק הזה? ראשית, היא כי החלטות ייעשה אתה ולא מישהו אחר. שנית, אתה כבר לא צריך לחשוב על יום אחד אתה מקבל פוטרו מעבודתם. שלישית, הפעם השירותים שלך לא תישאר ממעיטים בערכו. יהיה לך לעשות דברים שאתה אוהב ואתה דקה מעניין כל יום העבודה שלך. הכשרון העיקרי של הספר "כיצד ליצור חנות מקוונת" זה ללמוד איך לפתוח חנות מקוונת, אתה יכול לעשות זאת מבלי מומחיות טכנית. אתה יכול חנות מקוונת, גם אם הם מעולם לא היו מתכנת, והוא משתמש מחשב רגיל. הייתי מסוגל לעשות זאת. וכך אתה יכול. מחבר הלן Meysak