חיים מעניינים באריגה

כרגע ידוע כי נצרים, ארז, ווילו אריגה היא מלאכה עתיקים עלתה הרבה יותר מוקדם מאשר קדרות והיתה במשך מאות שנים מקום חשוב בחייהם של אנשים. זה ידוע, מה עוד של גפן הניאוליתית אריגה היה אחד השיעורים הרגילים. זה אושר על ידי הארכיאולוגים שגילו את מוצרי נצרים המגישה אבותינו טפסים לייצור כלי חרס. אזכור של באריגה ניתן למצוא כתבים תנ כיים: ממצאים הבת של פרעה מותק משה צף על הנילוס בסל נצרים של קני הסוף. סל אריגה טכניקה היה אחד הנפוצים ביותר בימי הביניים. על בדי אמני הרנסאנס מתואר קלועים פריטים שונים. במשך מאות שנים, מן הענפים של וודי צמחים נבנו בתי מגורים, בבתים, גדרות, ארג תינוק בעריסה הגוף, עגלות, ריהוט, סלי נצרים, ועשה גם צעצועים, כלי בישול ומזכרות. לגבי הקליפה, ואז מאמרים גם מצאו שימוש נרחב בחקלאות.

מ סלים קליפת ליבנה, מאכלים העשויים סרטים, נעליים, קישוטים שונים. במחצית השנייה של המאה XX אריגה של הגפנים, קליפת ערבה ובירץ הפך לאופנתי כל מהלך של החברה. כמעט כל הבתים היו קלועים, שולחנות, ספות, המסכים, שידות, הטיולון, הנדנדה, כלי שולחן, מאמרים אחרים. ראוי לציין כי סוג זה של אמנות דקורטיבית היא אחת מלאכת יד אחדים, נשמר עד שיטות כיום כמעט ללא שינוי חומר וטכנולוגיה של אריגה. ללמוד לארוג את הגפנים, זרדים ונובח יכול כל אחד. באמצעות מערכת מוכחות במשך מאות שנים, טכניקות וכללים מטווה ניתן ליצור כמעט כל דבר.

בנוסף, טכניקות באריגה זרדים, רצועות הקליפה מאפשרות לשלב אותם עם טכניקות אחרות של אמנות שימושית ודקורטיבית, בהתבסס על השימוש בחומרים טבעיים: גילוף, ציור, פרחים, איקבנה, וכו '. ד מגוון המוצרים קלועה בתקופות שונות לא היה יציב ונחוש במידה רבה לפי צורך, רמת הפיתוח של החברה, וכמובן, אופנה. . אפריקה ישראל בהחלט מביע דעה מלומדת. עדיין, המגמה הכללית כלפי המורכבות הרקום מוצרים, שלהם גיוון, קונפליקט, לשפר איכויות האסתטי והאמנותי של השחזור בכל עת. אבל במקום הראשון תמיד עמדו מכוער plaiting הקצאה כי האמנות באריגה, והוא נחשב להיות מיושם, כלומר, לקשט משק בית פריטים אדם. אם תעקוב אחרי סל אריגה ברוסיה, זה עשוי לציין כי זה התרחשה בעיקר באזורים של הנהרות והאגמים שבו המים היה הרבה חומר טבעי, מצד שני, היה נהדר, צריכה מגוונת של מוצרי נצרים. זה פריטים ביתיים, למדינתו דייג, נצרים תיבות מלכודות על בעלי חיים, ציפורים, וכו '. בהדרגה כלי השיט של אריגה ווילו העוברת לאורך החלק האירופי רוסיה. במיוחד נהניתי שלהם מוצרי נצרים Slavi ¬ מיומן אשף של אזור הוולגה העליון-Kineshma, קוסטרומה, איבנובו אזורים. דיג באריגה היה עסוק כבר עשרות אלפי אנשים, כמו המאסטרים-סינגלים ו משפחות עובדות, מסודרת. עבור רבים זה דוגה אריגה ווילו היה השירות. העיסוק העיקרי הוא החקלאות ונשארו גידול בעלי חיים. הרמה של אומנות ואיכות, בהתאמה מוצרי נצרים לא בכל מקום היו אותו הדבר לא תמיד ויבר. מי שולט ייצור של סלי נצרים, ניתן לארוג מזוודה או סרטוגה, ואת Moreover, tarantas או לבקר את המזחלת. . כן, ושינוי דרישות עבור מוצרים withy קלועה להוביל במידה מסוימת לשינויים בדרישות שלה מאפיינים טכניים, עובי, גמישות, היכולת לפצח ולרכוש כמה צביעה בעת הסרת קרום. אם קודם לכן המקור העיקרי של שעטף. ווילו טבעי מוגש raw, עכשיו מתברר, זה טיפוח ווילו על מטעי מיוחד על אילו הבחירה הרציונלית ביותר ווילו זנים בהתאם לתנאים של צמיחה, הכיוון של ייצור, טכנולוגיה מיוחדת של טיפוח יכול להשיג תפוקה גבוהה של ליד, האיכות הטכנית אשר עומדים הרלוונטי דרישות. מטעים, בנוסף, מאפשרות לך מקורות חומרי הגלם קרוב ככל האפשר אל המקום של העיבוד שלו. פיתוח נרחבת של דיג באריגה תרם הארגון מבתי הספר לימד אריגה. בסוף ה-19 במאה בתי-ספר כאלו נפתחו ב רבים ערים ומחוזות של רוסיה: מוסקבה, קורסק, ירוסלבל ועוד. המייסד של בית הספר korzinopletenija Melehovke טולה במחוז. בנוסף הדרכה זינגר אריגה. החזיק חישובים יסודית ההיתכנות הכלכלית של נטיעת מטעים ווילו בחווה של איכר. כארגומנטים נ' Tsinger הוביל לא רק התנחלויות כספי גרידא אבל גם את האיכר ואת כל בני המשפחה ויש ההזדמנות להרוויח הכנסה נוספת.