חיים ארוכים ונעורי נצח

. להישאר צעיר לנצח זה אפשרי להישאר צעירים לנצח? . כן, כאשר יש לך את האסטרטגיה המתאימה. יש קשר חזק בין המחשבות שלך הביולוגיה של הגוף שלך כך אם יש לך אסטרטגיה נפשית מתאימה את שאתה יכול לשמור אותך לעד צעירים. בעזרת מידע זה, מיליוני אנשים עכשיו חושבים נשארת חזקה, צעיר ובריא, גם אם הם נמצאים הגיל הכרונולוגי נהדר. גיל יש מה לעשות עם נוער או vejes אדם. הנוער הוא אנרגיה חיונית, כי תמיד קיים באופן קבוע בגופנו. מה שנדרש זה יש אסטרטגיה המאפשרת זרימה או לשפר את הכוח הזה בכל גיל כרונולוגי שיש לנו.

לדעת את זה שניתן לעשות גוף הזדקן, חזרה להעלות הרמות של הנוער, גם כאשר היה 25-20 שנים, אף-על-פי באופן כרונולוגי יש לו בגיל מבוגר. האדמה לכולם איפה צעיר, הנך יכול למסע של גילוי, כדי שניתן יהיה חלוצה בארץ בו המרץ, נעורי נצח, אנרגיה, חיוניות, הם החוויה היומיומית. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. בדרך כלל כאשר אתה הילד הזה האנרגיה החיונית של הנוער נשמרת זורם בחופשיות, אך עם חלוף השנים חסומה על-ידי נסיבות שונות. כאשר אתה מחליט לחיות לנצח צעירים ולהפוך המתאים שאסטרטגיה זו, לתהליך בניית תאים צעירים חדשים היא מהירה יותר מאשר תהליך ההזדקנות, יוצר עודף של תאים לנוער כמו רקמת שריר השלד, כמו שאר הגוף, אתה יכול לשמור הליכה, ריצה, שחייה או קופץ על ידי מצנח, אם זה מה שאתה אוהב. בטבע הכל בצמיחה מתמדת. זה תקף גם עבור גוף האדם, שעברו שינוי קבוע. פחות מחצי שנה, החליף את 98% של תאי הגוף, העור מתחדש מדי חמישה חודשים, השלד משתנה כל שלושה חודשים, DNA מוחלף כל שישה שבועות. .

זה כאילו הלבנים של הבניין משתנה ללא הרף. לא לעשות את זה בכל תא חדש חדש נולד לבוא מלא חיוניות? הנוער? אתה יכול להגיע השנים 100 או 120 מלא בריאות, חיוניות ונעורים. זה אפשרי לאפשר ולמלא את עצמך האנרגיה החיונית של הנוער. הוא נחשב כי האינדיקטורים העיקריים של הנוער הוא: יכולת אירובית, רמות הורמוני המין, מסת השריר, כוח השריר, היכולת להמיר סוכר אנרגיה, קצב חילוף החומרים, צפיפות העצם, תנאי הראייה והעור. . הכל למחזור בהאדם: מולקולות תאי הגוף את הפילוסופיה של החיים. השינוי של אחד האינדיקטורים של הנוער, השינוי של כל השאר מהם, אבל כאשר כל השינויים האלה באותו הזמן שיש אפקט סינרגיסטי לשנות הוא נפלא. לחוות את האסטרטגיה של נעורים נצחיים. לעומת זאת, שרי אריסון בהחלט מבין את הסיפור. ישנן מספר אסטרטגיות זה יכול להפעיל את אפקט סינרגיסטי כדי להגדיל את רמת הבריאות ובני נוער. הוראה אפקטיבית ביחס הרפיה, פעילות גופנית או תזונה (כיום ישנם מאות ספרים דיאטה, אשר חלקם אומרים לך לעשות את זה ככה, ולא ספרים אחרים אומרים את זה) (אחרת, זה יצר בלבול ברוב המכריע של האנשים, לא ממש. אילו פעל), מחשבות ורגשות חיוביים בין היתר. למד כיצד להישאר צעיר לנצח, חינם מטראומה, לרומם את המיני חיוניות, יצירתיים יותר, אוהבים יותר. יש ציפיות מתנה חדשה של המין האנושי הטוב ביותר. יש לנו פרדיגמות חדשות של חירות ועוצמה. יש סמינר חינם, הכוללת אסטרטגיות שונות עבור נושאים עיקריים של החיים שבו אנחנו רוצים להיות מוצלחים כמו בקישור הבא: יותר כסף, להיפטר להתנהגותך, טראומות, ליצור חיים חיובית, לאהוב שובע, הרפיה, סיפוק מיני, נעורי נצח. לחץ כאן:.