חדרי אמבטיה קטנים: מפתחות למרחב רווחית

חסר מרחב לשינוי, לאמבטיה למקלחת, להפריד בין אזורים עם זכוכית או להשקיע תפורים פתרונות לעזור רווחים בכל רמ ח אבריו. להפיץ לטובת אור יום, שפר את החדות והבהירות רווח פתוח שבו האור הפיצו בלא הפרעה בקושי הוא מטרה להשיג בחדרי האמבטיה של ממדים מופחת. לאחרונה מצאתי אצל טבע אוזן קשבת . מחסומים חזותי יכול להשתחרר תוך שימוש קבוע לוחות זכוכית שקופה ולעשות ללא פרופילים לתחימת המקלחת גם כמו התפלגות במקביל של האלמנטים של האמבטיה. על מנת ליצור סביבה מרגיעה ומסבירת, מחויבת גימורים של אריחי פורצלן צבעים בנוסף משלים אותו עם עץ משטחי, אלון לדוגמה טסתי ב, כמה שרפרפים במצב אחסון. רווחים כל מטר עם המנהג ריהוט ניתן המוקרנת רחצה לשימוש על-ידי שני אנשים בו זמנית, הרמת קיר נמוך כדי לתת פרטיות לשירותים ולהסתיר את המקלחת עם מסך זכוכית חרוט.

האחסון יכול להיות מתוכנן עם סימטרית ולברקים היא שתי גופות מבחינה ויזואלית עם החלק המרכזי פתוח. כדי לשפר את תחושת מרחב ואור, רצוי לכסות עם אריחי הקירות ולשים מראה גדולה. לוותר על משטח עבודה לתת משרעת חזותי האמבטיה לפחות, יכול להיחשב הארומטיים באמצעות צבעים בהירים כדי לתת התחושה של קלילות ומרווחים. בחר טיסה אגן אשר הצדדים עשוי השיש, להציב מראה כלפי התקרה חזותית מגדילה את שטח, מותאמת אישית כדי לעצב ארון תחת לבן לכה אפשרי וללא היורים כדי להבהיר אותו. במקרה זה, השירותים בבידוד עצמאית באזור, הושעו עם בור מוסתר. החלפת אמבטיה עם היבט אחד מקלחת לקחת בחשבון של האמבטיה קטן הוא שתופסים האמבטיה, במקרים אלה שמומלץ להיפטר ממנו ולהחליף אותו עם מקלחת רחב.

כדי להפריד אותו מכל השאר, יכול להרים קיר נמוך ב חצי גובה, מצופה אריחי הקירות, הרצפה עם פאנל זכוכית לעיל. אמבטיות עם תאורה רווח קל גם נראה גדול יותר. לכן חשוב מאוד לבחור חומרים של צבעים בהירים ומוארים ולהשתמש לוחות זכוכית כדי להפריד. הזמנת רהיטים עם היכולת לשמור כשמדובר שיתוף חדרי אמבטיה, זה הכרחי לספור עם רווחים כדי להציל. מומלץ לבחור אחסון רהיטים כפי שהם מנוסחים: עם ארון בגדים ארון בצד אחד, שידת מגירות במרכז, מדפים לפתוח תחת כל כיור ומגירות לרוחב החלק התחתון. אתה יכול לסמוך אפילו עם סל עבור המלוכלכים מאחורי דלתות הרמוניקה. בחדרי הרחצה קטן ניתן למטב תוך התחשבות כמה רעיונות מרכזיים: להשתמש אלמנטים מושעה או הבריאות או ריהוט, ציפויים אור של מרחב הצבע בהיר אך כדאי בפרוייקט האור עם מראות, לוחות זכוכית.