חברת Offshore בקפריסין

קפריסין היא לא רק האי היפה שתיירים אוהבים, אלא גם מקום נהדר לעשות עסקים, בעיקר לזרים. החוק של נאמנויות בינלאומיות בארץ אומצה בשנת 1992, מאז offshore בקפריסין פתוח כל הזמן, בכל שנה הם הופכים יותר ויותר. במקרה הזה אני חושב ש חברת טבע צודק במה בהוא אומר. אהבה קפריסין ואנשי עסקים רוסיים, החלו לפתוח חשבונות offshore עדיין כאן לחדשים המאה ה -90, כי את החוק נגד מיסוי כפול היה שלטונות קפריסין חתם עדיין עם ברית המועצות. מה חשוב לדעת כדי לפתוח בקפריסין מהחוף? הבעלים של החברה חייב להיות תושב האי, אבל כאן הוא אחד הנאמנים חייב להיות תושב קפריסין. Offshore אין זכות יש הנדל"ן באי.

בנוסף, אם החברה שלך היא לא סחר או כל פעילות אחרת על האי, אז זה חל שיעור מס אפס. Offshore בקפריסין ניתן רשום אך ורק בצורה של חברה בערבון מוגבל. כמו כן שים לב כי שם החברה חייב להסתיים מוגבל או בע"מ אפשר רשימת יתרונות רבים פתיחת offshore קפריסין, אך אנו נתמקד רק בחלק מהם. מושך אנשי עסקים ההון המזערי מהחוף, אשר שווה כל 1000 ?. Offshore יכול גם להוביל את הפעילות העסקית על האי, עם הוא חייב לשלם מס של 10% מהרווחים. אם הכנסות החברה בקפריסין, לא, לא מסים. ברמה גבוהה בקפריסין סודיות, אשר מושגת על ידי העובדה שרוב של offshore חברות להשתמש מועמד דירקטורים ובעלי מניות.

במקביל, ההכנסות מניות זהה, לא ממוסים, שמושך את רוב המשקיעים. היזם שעומד לפתוח חברת offshore בקפריסין, כדאי גם לדעת כי הוא יידרש לקבל החזרי מס שנתיים הדוחות הכספיים. בעשותו כן הם חייבים להיות חתום על ידי רואה חשבון עצמאי. גם אם החברה שלך פעיל, המבקר עדיין יש לבדוק את הכל ולהרגיע. אתה גם צריך לקחת את הדו"ח הכספי השנתי, אשר חייב להיות כתוב ביוונית. Offshore בהכרח צריך מזכירה. אותם יכול להיות ישות משפטית או פיזית, ואילו הוא חייב להיות תושב קפריסין. כמו כן דורש המשרד הרשום עם כתובת משפטית, אשר תשמור את כל הקופות וניירות אחרים.