התפתחות אקוודור היא דרך של שיווק באינטרנט

הפיתוח של אקוודור אפשרי דרך האינטרנט לא צריך לתאר לדעתי, את חשיבות האינטרנט החברה הגלובלי של היום, או סטודנטים ואנשים יותר של ימי הביניים באקוודור בדרך אחת או אחרת יש כבר קצת מגע עם הרשת, במישרין או בעקיפין. * לצערי כמו תמיד, החברה שלנו יש כבר בדרגה בנושאים טכנולוגיים אלו. . הוא עדיין מאמין כי הרשת משמש ומשמש רק כדי להוריד מוסיקה, פלגיאט חובות, ו צ ' אט או לדבר בקו אחד עם חברים. ללמוד כיצד לשווק באינטרנט היום! . זה עצוב, אבל אפילו היום אנשי מקצוע רבים מגיעים לאינטרנט עדיין כאופציה, התעלמו completosus יישומים ושימושים מסחריים, כאשר האמת היא כי הרשת עצמה היא העתיד ואת להציג את ההתפתחות של החברה המודרנית באופן גלובלי. רבים לא רואה זה בנושאים של e-commerce והתקדמות חברתית שאקוודור בקלות להתחרות עם כל חברה אחרת על פני כדור הארץ עם ההשקעה יחיד של מחשב עם גישה לאינטרנט, דף אינטרנט תוכנית שיווק טוב. ספר לי אתה, כאשר זו הושגה לפני מבחינת תחרותיות? בואו נהיה מעשיים תראה דוגמה אחת על הראויים של דף אינטרנט עבור חברה בגודל בינוני של טיפוח וייצוא של פירות טרופיים כמו גויאבה, תחת ניתוח ראשוני אנו רואים כי שוק ברשת רכישה, מכירה, היצוא של פירות אקזוטיים הוא גדול מאוד. כדאי לך לעיין אצל טבע כדי לקבל עוד מידע.

חברה של עמק הכפרית במדינה שלנו יכול ליצור דף אינטרנט בעוד 3-4 שבועות, למשל. FrutasExoticasEcuador.com דגש על תוכנית השיווק שלה הוקמה עם הוא אתר אינטרנט במנועי החיפוש הגדולים של האינטרנט כמו גוגל, בינג או יאהו. עבור אלה מונחי החיפוש ralacionados לשוק שלך. לנוע זו basic ניתוח של ההזדמנות של שוק הקיימות עבור החברה ייצור או שיווק פירות, דרך האינטרנט או לאינטרנט. ניתוח קצר ב- Google מדווחת לנו ממוצע של חיפושים שנעשו על ידי אנשים מעוניינים המונחים קשורים, fruitsa טרופי, אקזוטיים frutisa בסכום של יותר מ 80700 חיפוש, רק אלה שני משפטים הקשורים. (הנתונים שסופקו על-ידי). להצגת נתונים אלה היתכנות חשוב מאוד מסחרי, למעשה אנחנו גילינו aqi מאוד מעניין של שוק בדוגמה זו.

אם חברה זו מציעה מגיעים הוא השוק exitente ברשת, של בטוח יכול לשווק את המוצרים שלהם פוטנציאלית לצרכנים אלה. המעניינים ביותר הוא כי השוק הזה לא הזה לוודאדו בכל דרך, אבל זה זמין באינטרנט, לפתוח את כל יזם עם חזון, יכול לשווק מוצרים או שירותים לקהל זה לאנשים המעוניינים איצ'ו שוק מסוים, וכל השקעה מינימלית שלהם. אתה קורא יקר לחשב את כמות אנשי קשר ואנשי המכירות המובילים העסקיים ש-ecuatorianaa חברה זו יכולה להיות מושגת רק באמצעות בינוני עם יותר 80700 מחפש רק שניים של מאות במונחים אחרים כי הם מונחי חיפוש זמין relacionads. דוגמה קצרה זו עולה בבירור כי האינטרנט, שלא כמו טלוויזיה או רדיו, מאפשר לנו ליצור, לפתח, לספק תוצאות ממוקדות כדי השוק שלנו, הצרכנים הפוטנציאליים שלהם בצורה יעילה, מהירה וללא השקעות גדולות. זה לא קורה בטלוויזיה למשל, מציג פרסומות לשניות, כל קהל ממוקד, כאשר יותר לפי לוחות זמנים שמיעה. משהו מאוד מוגבל וקצר בזמנו של קבלת לקוחות אמיתי עבור שוק ספציפי אני אומר אותן. ברור, כל פרסום טוב, אבל לקחת בחשבון כי האינטרנט נוצר יש את הכי אובייקטיבית empower להם יותר חלש, נותן דרך הביטוי וחופש ללא מגבלות על המשותף לאזרח של העולם. עוזר ליזמים על מקום למצוא רווח אמיתי של דיפוזיה של שוק. אקוודור לא תחמיץ את ההזדמנות ההיסטורית הנובעים בתחום זה ולהיות מסוגל להתחרות בתנאים שווים עם החברה או עסקים ברחבי העולם! זה באחריות של אנשי מקצוע, סטודנטים ואזרחים מן השורה אפילו, את הדלת פיתוח חדש נפתח, הוא מנוצל הקיבולת שלו, או. אנחנו הולכים לחכות הממשלה או משרדי כך אנו מציגים נתיב? האינטרנט הוא גלובלי, הגיע והוא האפשרות האמיתית של פיתוח שהוצגה לנו הרבה ¦ tiempoo ואתה זה יהיה בהקשר זה? מאת: מאוריציו מ Villacreses CapacitarEcuador.com מאוריציו Villacreses: האקוודורי מומחה שיווק באינטרנט. מאוריציוס יש כבר שיווק באינטרנט מאז שנת 2001. הוא מתמקד בחיזוק השיווק באקוודור. סיים את לימודיו במנהל עסקים וכן עכשיו זה deddica 100% את העסק המקוון שלהם.