התעללות, כתנאי מה אני קורא אהבה…

שימוש לרעה במערכת יחסים כמו זוג יש פנים רבות, אבל אנחנו לא יכולים לתת להם שם, ותקלע הרשות הפלסטינית דה labras, או לקבל כי יחסים של התעללות, מה חי הוא יותר מאשר יחסים של אהבה. ההכרה היא ענקית, עצב, אשמה, סדרה של רגשות מפריד הצער, עם זאת, אנו מקפידים כי בקרוב, מחר או, הכל יהיה שונה. לעומת זאת, אבי קושניר בהחלט מבין את הסיפור. התעללות הוא יוצא מצב אשר לא קיים איזון בסיפוק הצרכים של כל אחד מבני הזוג, עד להם את הדקויות, בסופו של דבר, את התעללות המינית במול, עד שהוא תוקפנות או אלימות. הוא לרעה של u אחד מבני הזוג, השיחה היא אישה גבר u, כי במובן הזה, לא הוא דן את התנאי של המגדר, אבל הנסיבות של ההתעללות, מייצג אחד מהם חברי, נחשב את צורכיהם, תחומי עניין, מיקום, המתאים למצב של חיסיון, ב שבו האחר, האהבה הגדולה שלי, אדם הזה שבחרו, יש את הנושא הוא למשאלות שלי , תשוקה, גחמותיו וטעמים. ההתעללות כמו השם שלה זה מרמז, הוא מנצל את זה, הוא יותר ב לי, זה בצד השני, או במערכת היחסים, לפיכך, נראה כי אוהבת אנוכי, בקר, מלא התסכולים דפוס. באמת שווה את זה עונש להחזיק אהבה בתנאים אלו? זה רק שאלה פרח כתום, התגובה המתאים לכל אדם, לכל חבר של בני הזוג בפרט.

ההתעללות מתקיים כאשר נדמה לי כי אני חייבת לעשות משהו. כדי להפוך האהבה אחרים אותי, רוצה או אני מעריך. לאחר מכן, הקשר כדרך להבין כי היחסים שלי הולך לתמוך מבוסס על מה לעשות או לעזוב מהעבודה כדי לרצות לוקח אהבה גדולה שלי על ההתעללות. הרבה גברים ונשים לבוא הייעוץ, זעם, כעס, תקווה, כי השותף שלך לא אוהב אותם כמו שהם רוצים, צריך או רוצה. ואז ההתעללות זה תתגשם מוטבעת בלב ליבה של מערכת היחסים התעללות היא עניין של עדינות, זה מוביל פקד זמן; אל הדרך של הפוך האהבה, של אקספרס הוא, להפוך אותם דברים בדרך מסוימת, של להחיל אותם תחומי עניין, אפשר לומר, אפילו בתור רוטב ולשמור עמדה טובה נגד קבוצות חברתיות שונות, שבו בני הזוג לקיים אינטראקציה. המציאות היא כי בשאלות ותשובות נמצאים בצד אחרים, הרע או הטוב של השותף שלי, אבל מה אני מודה לי, קרי, כל הנסיבות של התעללות, הגינות, שאני מרגיש כי הם מבלים מעל מה שאני רוצה, אני צריכה או רוצה להיקרא זוג, ילדים, חברים, אז אני בטח האדם המאפשר שימוש לרעה.

. כן. למעשה אני בן אדם זה מאפשר e, היא כי יש צורות שנמצאו, אחרים של שהעונש לי, אז אמרתי שזה היה להיות וכך לקבל את זה. עם זאת, היום, חשוב להחזיר את הזמן, לראות, להבין, כן מום של הילד או המתבגר, נאלצתי לקחת, היום, יש לי את היכולת לחשוב, לדעת, גם כאשר והתעללו, נפשית, פיזית או פסיכולוגית, זה היה פעם, רגע, אבל היום הוא שונה, עכשיו אני יכול לעשות דברים בצורה שונה אבל יש עוד דורש חזור אל שלנו מצוקה וחששות, פגישות שלנו, ההבנות, שלנו כאבים, אדישות, אלא גם לחוות מה אם עם מלאות. לשמור על מערכת יחסים של התעללות היא לא את היבוא אותנו אלינו את עצמם, אבל אחרי הכל, מה זה לחיות, לחיות לצד השני, זה או נחשב, אתה משנה ולאחר מכן, בלבד, במובן זה, אותם שאלות פתוחות: מה רוצה ממני ועל לזוג שלי? איך. אני רוצה את זה? איך אני צריך להיות אהוב או על ידי לך אם במקרה אחד מתנאים אלה שותפתי לחיים, השאלות מופצים כמו אבנים באגם: איך אני רוצה זוג, על מה שאני רוצה זה, אבל מעל הכל: מה אני מוכן לתת, לקבל או לא, כך eda suc הזה? אם אתה מתעניין ערכות הנושא של עמודה זו לכתוב לי, גם כן לא. יש לנו סדנאות וקורסים בכל מקום של הכוכב. תודה שקראת, המשימה שלי היא שאיכות חיי הרגש… צור קשר: עם הרכישה של אותו יש שלוש ללא התייעצות באמצעות e – mail ועל כן . לך bolrtin שלנו לקבל חינם, ה-e גשמי. עשרת הדיברות של החיים תוך כמה…