השכלה גבוהה

מבוא ובד דרום אפריקה היא עדיין בתהליך של מעבר ביחס להשכלה גבוהה כדי לטפל חוסר איזון של העבר גם צריך להדגיש כי מוסדות להשכלה גבוהה הגדול הם עדיין מזלזלת את חשיבות להשכלה גבוהה כמו סחורה המשווקים בעולם גלובלי. זה גרם נוכחות מסחרית נמוכה להשכלה גבוהה בעולם גלובלי, יכולת מוגבלת למשוך סטודנטים האיכות של מדינות זרות וגישה הלאומית לחינוך. אפילו מעשה בית-הספר אשר יוכנסו בקרוב בדרום אפריקה כדי לטפל חוסר איזון של העבר, יכולה להיות השפעה שלילית של מוסדות להשכלה גבוהה כדי לשחק תפקיד חשוב בעולם החינוך commercialized. הצעת חוק חדשה הדגיש את סייג העקרונות של הון עצמי, תיקון וייצוג את המתחרים בפעילות של מורים. זה היא לערער את איכות החינוך במקום הראשון, בבתי ספר, מאוחר יותר במוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה. זהו כשרוב מגמות בינלאומיות של איתות הבינלאומי גבוהה יותר שוק החינוך הוא נעשה יותר ויותר תחרותי כמו חינוך מתחרה בייצוא וייבוא סחורות. דמויות זמין מציינים כי הייצוא להשכלה גבוהה מייצג בממוצע כ- 6.6% הרשמה סה כ 2000.

איור זה אינה יכולה אפילו 5 שנים מאוחר יותר להיות מזווג (b) דרום אפריקה מוסדות. מדינות כגון שווייץ, אוסטרליה, אוסטריה, נתונים אלה היו גבוה יותר מ- 11% ב- 2000 כדי אלה מד קדושה גדול להשכלה גבוהה במדינות העולם במדינות. באופן דומה, חינוך שירותי אוסטרליה, ניו זילנד, ארצות הברית של אמריקה, בהתאמה, לייצג את השלישי, הרביעי ולייצא שירותי החמישית בגודלה סקטורים. זה מראות באופן ברור מדינות אלה מבינים את החשיבות של השכלה גבוהה עבור העברת הון אינטלקטואלי ולהגביר את התחרותיות הכלכלי של מדינות. התערבויות הצורך, חשוב כי המוסדות להשכלה גבוהה בדרום africa למקם עצמו אותו כצמתים ב- knowledge base מושלם יותר ויותר בעולם גלובלי, יש אינטראקציה גדול עם כלכלת הידע הכללי. לכן, מוסדות להשכלה גבוהה בדרום africa צריך לקבל תשומת לב השפעה אפילו יותר לשילוב עם מוסדות בינלאומיים שיאפשרו להם בינאום להשכלה גבוהה.

כעת, בינאום להשכלה גבוהה בדרום africa מופיעה יותר על-ידי האירוע לא דרך גישות מאורגן ומתוכנן. אם המוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה, הכוונה לשקול להשכלה גבוהה כמו סחורה של Exchange מסחרי, הדגש להיות רציני במקום: ÷ מטרה להציג פריטי מדיניות ואסטרטגיות בבירור המציין את הדרך קדימה לגבי הכוונות של אזורים מסוימים הדורשות תשומת לב של עדיפות והגלובליזציה. במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר. עם זאת, זה לא חייב להיות פותח אסטרטגיות בינאום בנפרד, אך לראות מרכיב טבעי של אסטרטגיה כוללת של המכון. אינדוקציה של ÷ ויישום של תוכניות קורסים אשר למשוך סטודנטים זרים של מוסדות איכות. ÷ לימודים תמיכה להשתתף כנסים, כתבי עת אקדמיים של תהילה כדי לפרסם את תוצאות הבדיקה. ÷ להבטיח כל הצעות קורסים בינלאומיים עונים על הקריטריונים המקובלים כפי שהוגדר על-ידי המוסדות העיקריים להשכלה גבוהה בעולם המפותח. ÷ יצירת סביבת לימוד פרוצה עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר של למידה. בינאום מחייב מוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה לשים דגש על רגיעה מסוימת של הקשר עם הממשלה ליצירת גופים חדשים של שינוי כתובת חוסר איזון של העבר, אלא גם כדי להרחיב את המשימה לשחק תפקיד פעיל יותר בפיתוח כלכלי אזורי. זה יכול להיעשות באמצעות הקמת חזקה קישורים אופקי עם מוסדות מחקר אחרים, אוניברסיטאות והתעשייה בקהילה של africa פיתוח בדרום. אם זה יכול להיעשות, הפעילויות של המוסדות להשכלה גבוהה מבודד עוד משווקים, מוצריה עלול להפוך מוצרים הסחורה. על-ידי מפשק את הקשר עם הממשלה הוא לא רק תספק חופש גדול כדי להחליט באופן עצמאי, מה חינוכי תוצאות המחקר כדי ליצור, אך הם גם להגביר את הלחץ על מוסדות החינוך לקבלת ביצועים טובים יותר, מאז האחריות לגיוס כספים עבור פרוייקטים ומשכורות. חשוב כי השכלה גבוהה בדרום אפריקה עוד לאמץ במתן כי מחקר ופיתוח לשים לעומת אחד עם השני. במקום זאת, עליך לנקוט את המיקום בתוצאות של המוסדות חייב להיות משמעותי: a€ ¢ התפתחות חברתית, היישום שבו מתרחשת בו-זמנית קידום ושילוב של חינוך, מחקר מדעי, ייצור; ÷ מדע וטכנולוגיה לתמוך לניהול המערכת הפיננסית במקום כדי ליצור סביבת מחקר בטוח עבור לימודים וכן ÷ משותפת של "מפתח מעבדות המדינה", שבו המחקר ואת החינוך חשיבות אסטרטגית לפיתוח ורווחה של המדינה, ניתן לבצע. המסקנה הדרומי של africa של המוסדות להשכלה גבוהה כעת העריכו רק בין 40 העליון של מדינות העולם נמענים. אין צורך דחוף נקדם, reformulate הדגמים של המחשבה מוסדות חינוך להשכלה גבוהה בדרום אפריקה. בעקבות המצב הפוליטי שינוי, מלווה הכלכלה הגלובלית שינוי, דרכים מסורתיות רבות בהם מוסדות להשכלה גבוהה היו בעבר מנוהל ישתנה. אלא אם כן מוסדות להשכלה גבוהה בדרום אפריקה, ההצלחה של בינאום עם הצלחה, הגדול הזדמנויות להרוויח מטבע זר באמצעות השכלה גבוהה כמו סחורה מסחרי יאבדו. יאן Grundling הוא ראש מרכז יזמות האוניברסיטה לטכנולוגיה של Tshwane, בדרום אפריקה. הוא פרסם רבות בכתבי עת מומחה הארציים והבינלאומיים.