הפיס וההיסטוריה שלו

לוטו בספרד בא מידו של Carlos III, שיובאו זה מסורת של נאפולי והיה שווה בהגרלה נקרא כעת. ההגרלה הראשונה התקיימה בדצמבר 10, 1763. בלוטו המודרנית, כפי שאנו מכירים אותו, נולד בקדיס ב- 1811, ביוזמתו של Ciriaco Gonz?lez קארוואחאל לתרום כספים לקופת האוצר מי נשאר smarting על ידי מלחמת העצמאות. הגה \", כאמצעי להגדיל את הכנסתך מהארנק הציבור ללא הפרה של משלמי המיסים\", ההגרלה הראשונה מתקיים בקדיס מרץ 4, 1812. מרותק ראשית C?diz ו- San Fernando, לקפוץ אחרי סאוטה ו אנדלוסיה, כמו הנסיגה של צבאות נפוליאון התקדם. ביום 28 בפברואר 1814 קיימה ההגרלה הראשונה במדריד, מאז ואז המטה של כרטיסי מפעל הפיס, הוטבל על ידי האנשים כמו הגרלה מודרני. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני.

הוא האמין על פי אינדיקציות חלק, לוטו יש יישומים מקומיים, אך רק בשנת 1763 (למרות אחרים הנחשבים כתאריך להתחיל את השנה 1776), Carlos III של ספרד שנוצרו בלוטו אמיתי שיש לו יתרונות בעושר אפשרויות חמישה מספרים שנעו בין תשעים (בדומה בלוטו המשפחתי הנוכחי). היתרונות הלך בתי חולים ובתי אבות. בשנת 1812, קורטז C?diz יצר הגרלה שבה המספרים היו מחולקים לרבעים במקום עשיריות. גם כרבע מההכנסות ניגש המדינה לבין שלושה רבעים הנותרים על הפרס. לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד . At בתחילת המאה ה-19 הפך פופולרי מאוד את המשחק הזה; ו כבר בתחילת המאה ה-20, ההגרלה חג המולד עם פרס הגבוה ביותר הוקמה. במשחק הלוטו, מאמצת את השם של מפעל הפיס בשנת 1911.

אחרים משחקים מעניינים המציא הם: El טאקו טק, וריאציה של הלוטו, הופיע ב- 25 בינואר 1984. הספורט לוטוס הומצא בשנת 1985 על ידי נשיא הוועד האולימפי וצרפתית הספורט נלסון Paillou. וריאציה של השטיח הירוק נקרא המשחק הופיע בשנת 1987. הכסף הופיע באפריל 1989. בבלגיה, באותה שנה, Pierre-Louis Prade הוא יצר את המכונה Lotologica את רשומות הנתונים הסטטיסטיים כדי להתייעץ. במועדון שלנו יצרנו מערכת שבה אנשים יכולים להשתתף בתשלום מינימום לחודש, אך בנוסף ברשותנו מוצרים מסוימים של עניין לשותפים שלנו גישה בלעדית אל המועדון. אם אתה רוצה ללמוד על זו הזדמנות גדולה, אנא אל תהססו ללכת.