הפילוסופיה שלי בעסקים

אני רוצה להתחיל עם הסבר על עמדתו ותצוגות על העסק המקוון. המשימה כתוב פשוטו כמשמעו את הבלוג הבא: "זה הבלוג נוצר כדי לעזור לכל מי שרוצה טירון למצוא את דרכם לעסקי האינטרנט." ליתר דיוק ביטוי נפוץ, אשר, למעשה, לא אומר כלום, ובוודאי אינו משקף את הפילוסופיה שלי. ופילוסופיה הבא שלי – איזה מבין מאות הדרכים האפשריות כדי לגרום לאנשים כסף לא לבחור, יש יסוד משותף כל עסק עקרון – האינטרנט לא יכול לקבל את התוצאה מבלי ליצור קהילה. רק על ידי הגוברת סביב פרוייקט ספציפי או עבור חלק, גם אם לא קהילה גדולה אפשר להזיז משהו. אפילו יותר באופן ספציפי, אנחנו לוקחים כל בלוגר. אז כמה זה מוצלח או כישלון – נקבע על ידי שני היבטים – איכות התוכן של הבלוג שלו, ושיווק. אם המדיניות היא המוסמכת בשני הכיוונים – סביר התוצאה תהיה ראויה. אם לא – יכול לצאת בדרכים שונות …

לפעמים יש תוכן רב, אבל איש לא יכול לזוז כמו שצריך, זה ההיפך – אנשים יכולים להזיז משהו, אבל התוכן הוא זבל. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. כתוצאה מכך, אם רגל אחת יותר קצרה אחרים הופך נכות, אשר יהיה ארוך מדדה לסיום – המטרה האהובה שלו. מה שאני אומר זה? הבסיס של קידום כל – שיווק. למרבה הצער לא כל אחד מאיתנו מעמיק ידע בתחום זה, אבל כמעט כולם באופן אינטואיטיבי להשתמש באמצעים העומדים לרשותו. כל הבלוגרים עוסקים בשיווק רשתי! הכל! תן לי להיות על המוקד כמכשפה, אבל ענה לי השאלה – מה הן הדרכים חינם הגדולות כדי לקדם את הבלוג שלך? בתור אחד סמכותי המערבי בלוגר (מצטער, שכחתי מי) – "בלוגרים יש מטבע משלהם – את הקישורים, כמו בכל עסק, תחילה עליך להשקיע – לתת קישורים לבלוגים אחרים, ואז, במוקדם או במאוחר יתייחסו אליך, תקבל דיבידנדים שלהם בצורה של תנועה ". בפועל, זה נראה כך – איתך בבלוג אחר נותן קישור, זה מתחיל לחזור על מספר מסוים של אנשים אם איכות האנשים תוכן מנוי RSS, אז במוקדם או במאוחר גם נותן לך קישור, וכו ' אז לגדול הקהילה שלך, דרך הרשת.

האם שיווק רשתי? עיקרון דומה משמש בהשגת כמעט כל תנועה חופשית הפרוייקט. כדאי לך לעיין אצל שלומי בסון כדי לקבל עוד מידע. נכתב לעיל היא לא רק בלוגים, אלא גם בעלות נמוכה אתרי קניות, כל מה מקוון. עקרון אחד – כל התקדמות, לא משנה מה המוצר או אדם אהוב אפשרי רק באמצעות קהילה של שיווק. אם אין תקציב לשיווק פרסום מלא, כל אחד מאיתנו משתמשת בטכנולוגיה של השיווק הרשתי. עובדה! בנוסף, אנו גם לשמש רשת של סוכנים על ידי קידום מישהו. קבל לפחות את הפרסום ההקשרי אותו כמו Google Adsense או כל תוכנית שותפים, לשקול מה אנחנו עושים? אני לא יודע אם שיווק רשתי? -). אני חושב שאתה מבין מה אני אומר ומה לעזאזל לעשות קטעים בבלוג שלי "רשת שיווק" או "שימושי". אגב, שלא ראו, נראה רלוונטי לנושא של רוברט קיוסאקי. אני חושב את הדברים האלה לא מאוד מעוניינים רק בשל העובדה כי לא בכמויות גדולות כולם חושבים על זה.