הערכה עצמית נמוכה, הם משמינים?

או כדאי לשאול: עודף משקל יוצר הערכה עצמית נמוכה או הערכה עצמית נמוכה יוצרת עודף משקל? אני חושב שזה. אותה השאלה: מי נולד קודם, התרנגולת או הביצה? ללא ספק יש אנשים עם עודף משקל עם הערכה עצמית גבוהה, אנשים רזים עם הערכה עצמית נמוכה. כי אותנו מציין כי הבעיה של דימוי עצמי ממש לא אין שום כדי לראות הגוף (או כן?). כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע. בוא נראה עבור נשים, יותר מגברים, פיזית המראה הוא חשוב מאוד, זה טבעי, כי הנשים מאופיינים התחנחנות ויהירות שלהם, זה בסדר. הבעיה מתעוררת כאשר זה אישה לא מסופקת עם הגוף שלך, לא הוא מקבל, מה שנדרש כדי תסכול גדול זה מסתיים מתבטא כמו הערכה עצמית נמוכה.

הבעיה איננה גוף או משקל עודף, והוא כן על מטופל המצב הזה ברמה הנפשית, קרי, הבעיה היא בראש. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. כפי שאמר במאמר הקודם, אם נעשה עבודה במקום לשנות אותם הרגלי אכילה ושיפור קבלה עצמית יכולה להיות משורש הבעיה של משקל עודף לנצח. >. לטפח דעה חיובית אנחנו יכולים לעשות ניסים. אבל אפשר לשנות את צורת החשיבה? כדי לענות על שאלה זו עלינו לחפור עמוק יותר לתוך הידע של המנגנונים הפנימיים של המוח האנושי. הפעילות של המוח מתרחשת בשני מישורים: מודעות ולא מודעות. המוח המודע שליטה תת-המודע, ובזה טמון הרצון בעל עוצמה של הבחנה, נושאת באחריות של בחירת איזה זרם אל תת המודע.

המוח התת מודע, חוץ מזה לשלוט בהם פונקציות הרגיל מאפשרים החיים: נשימה, שאיבה של דם, וכו ', גם הוא אחראי לשאת את זה פעולה קיבלו אותן הוראות של המוח מודע. אם ההודעה כי תת המודע מקבל המוח המודע: אני מכוער, שאני שמנה, שאני שמנה, מכוערת, אף אחד לא אוהב את השומן, אף אחד לא רוצה, יש לי פחד להישאר יחיד וכו, וכו ', וכו ', תת המודע הוא בטוח שזו לתקן מידע להכניס לתוך פעולה, זה אינו מבחין שלילי מחשבה חיובית, כי היא סבורה כי המוח המודע היא לספק לך את המידע הנכון. כדי לקבל את המידע מן המודע, תת המודע יוצר תנאים לפי המחשבות האלה. בציון, כפי שהיא מי שולט הפעילות של הגוף, תאים, איברים ומערכות כל, לקבל מידע שסופק על-ידי תת-המודע, לוקח הזמנות שהתקבלו לפעולה. כלומר, אם למודע שלך לאורך כל היום ריסוק: אני שמנה, אני שמנה, אני שמנה אני מכוער, אני מכוער, אני מכוער, למה אנחנו יכולים לצפות? ברור כי כל שזה לא יכול לשכוח את האוכל, על ידי זה, שוב כדי לחזור, אם נעשה עבודה במקום לשנות אותם הרגלי מזון ולשפר את הקבלה העצמית הוא אפשרי למגר את התופעה של עודף משקל תמיד.