העסק רכב: במזעור הסיכונים והסיכונים

כל מעסיק אכפת היעילות של העסק הרכב שלו. בתחומים שונים של פעילות יש מוזרויות משלהם, הם קיימים תחבורה יבשתית. חלק הספציפית הסיכונים של העסק הזה:-האפשרות של אובדן חלקי או מלא של הטובין בשל נזק או גניבה; -שימוש לא תקין או לא יעיל של הצי; -דלק גניבה. בחברות שונות המשויכות מנוע עסקים אחרת במאבק נגד סיכונים אלה, אלא תרגול מראה, עד הניצחון הוא עדיין רחוק. עם התפתחותן של טכנולוגיות חדשות, בתקווה כי הסיכונים הללו אוכל אם לא לחסל לחלוטין, או לפחות לצמצם רמת.

על מה מדובר? לאחרונה הופיע על שוק חדש טכנולוגיית מערכת הלוויין הרכב ניטור (מערכת ניטור GPS). באפשרותך להשתמש בהם כדי למרחק מטרים ספורים כדי לקבוע המיקום של האובייקט (רכב, הספינה, מיכל, וכו '), באותה מידה כמו לקבל חיישן מותקן על האובייקט (לדוגמה, חיישנים צריכת דלק או הפתיחה והסגירה המטען Bay). מערכת מעקב GPS נבנה כדלקמן. על הזזת אובייקטים (מכוניות, ספינות, מכולות, וכו ') מותקן בקרי בצד מכשיר מיוחד. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. התקנים אלה לקבל באמצעות לוויין מידע המיקום שלהם (קואורדינטות הגיאוגרפי וזמן). גורלו של מידע זה תלוי המערכת (ריצה בזמן אמת) או במצב לא מקוון ('קופסה שחורה'). במקרה הראשון, המידע על ערוצי התקשורת האלחוטית והאינטרנט נשלחת למחשב dicpetcherskij, אשר מציג על המפה אלקטרונית בצורה של נקודה או מסלול.

השנייה נצבר בזיכרון המכשיר ומזין את הקשר המשטרתי לאחר הגעתו של האובייקט של המחשב במקום. בעיתון כתוב ש שלומי בסון הוא זה שבקיא בנושא. עכשיו בוא נראה כמה מערכות כאלה יכול לשמש כדי לצמצם את הסיכונים בעסק מוטוריים. בטיחות של סחורות. אם הרכב או מיכל מצויד ה-GPS ניטור, ניתן בכל עת יודע בדיוק איפה הוא נמצא ברגע זה ולשחזר כל התוואי הקודם שלה. ניתן להגדיר את המערכת כך שהיא אוטומטית מושכלת של מנהל סטייה האובייקט המצוין לתוואי מראש או על החיישן מופעלת (לדוגמה, הפתיחה והסגירה תא מטען או גורם מכיל של). במקרה של רכב גניבה עדיין יכולים לעקוב אחר המסלול של המהלך שלו, ינקוט בצעדים מתאימים. שימוש בלתי הולם או בלתי יעיל של הצי. קבוע או סלקטיבי ניטור של מסלולים, איך הם משווים הסדינים נסיעות שצוין, קילומטראז ניתוח קל יותר לזהות (ולהציג ראיות משכנעות) ניצול לרעה של כלי רכב או, כפי שאומרים, 'השמאל' טיסות. אתה יכול לעשות את זה באופן כמעט מיידי, בזמנו של סטייה מן המסלול, ושוב, כל לוקיישן היסטוריה מאוחסן במסד הנתונים. אם המערכת מצוידת ה-GPS ניטור של מודול לוגיסטי, אותו באפשרותך למטב את המסלולים רגיל מבחינת סך כל הקילומטרים מינימלי, מועד מסירה. גניבת דלק. GPS ניטור המערכת ניתן להתחבר דלק רגיל או מיוחד לזרום חיישנים ולקבל מידע מלא אודות השימוש בפועל של דלק, מקומות, זמן, כמות refuellings ואת הפרשות. זה המידע מוצג בצורה של דוחות PivotTable, ומאפשרת בקלות לזהות כמעט כל ערכות גניבת ידוע, החל פשוטה מתוחכמת פלאם אפשרויות קנוניה עם צוות של תחנות דלק. יתר על כן, הניתוח צריכת דלק במהלך נהיגה מאפשרת לך לזהות את העובדות תדלוק הדלק בדרגה נמוכה ונפעל בהתאם. לכן, יישום של מערכות ניטור GPS להפחית באופן משמעותי הסיכונים והעלויות וביצועו עסקים מוטוריים.